Aicinām izteikt viedokli par ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanu Balvu novadā!

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Piektdiena, 10 Aprīlis 2015
Pēdējās izmaiņas: 15 Novembris 2017

Balvu novada pašvaldība informē, ka tā ir uzsākusi gatavot saistošo noteikumu projektu, ar kuriem tiek plānots veikt grozījumu Balvu novada pašvaldības 2010.gada 27.maija saistošajos noteikumos Nr.8 “Par aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Balvu novadā”. Grozījumu projekts paredz, ka aizliegums audzēt jebkādus ģenētiski modificētos kultūraugus visā Balvu novada administratīvajā teritorijā ir spēkā 10 gadus no to pieņemšanas datuma.

Lasīt tālāk...


Iespēja pieteikt kandidātus konkursam Par gada balvu sievietei - līderei

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Otrdiena, 17 Februāris 2015
Pēdējās izmaiņas: 15 Novembris 2017


Tiek pagarināts konkurss „Balvu novada suvenīrs”

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Pirmdiena, 18 Augusts 2014
Pēdējās izmaiņas: 18 Augusts 2014

No 1.augusta Balvu novada pašvaldība izsludināja konkursu „Balvu novada suvenīrs 2014”.
Vērtējot iesniegtos piedāvājumus, komisija nolēma konkursu pagarināt līdz šī gada 3.novembrim plkst.17.00.
Izveido savu suvenīru vienā no četrām cenu kategorijām, aizpildi anketu un nogādā to Balvu novada pašvaldībā, Bērzpils iela 1a, Balvi.
Labākā suvenīra autoram, ko noteiks vērtēšanas komisija, būs iespēja noslēgt līgumu ar Balvu novada pašvaldību par suvenīru iegādi reprezentācijas vajadzībām.
Labāko darbu autori tiks apbalvoti 18.novembra Valsts svētku pasākuma laikā.
Esi radošs – piedalies!

Nolikums
 


Paziņojums par Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam apstiprināšanu

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Otrdiena, 25 Februāris 2014
Pēdējās izmaiņas: 25 Februāris 2014

Balvu novada pašvaldība informē, ka Balvu novada Dome 2014.gada 13.februāra sēdē (protokols Nr.3, 8.§) apstiprinājusi Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģiju līdz 2030.gadam.

Ar attīstības plānošanas dokumentu var iepazīties Balvu novada pašvaldībā (Bērzpils ielā 1A, Balvos, Balvu novadā) un pašvaldības mājaslapas www.balvi.lv sadaļā „Normatīvie akti un attīstības plānošanas dokumenti”.

Domes lēmums

Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija līdz 2030.gadam


Par Balvu novada ilgtspējīgas stratēģijas līdz 2030.gadam gala redakcijas projektu

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Pirmdiena, 16 Decembris 2013
Pēdējās izmaiņas: 16 Decembris 2013

Balvu novada pašvaldība informē, ka pamatojoties uz 2013.gada 12.decembra Domes sēdes lēmumu „Par Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam gala redakcijas projekta apstiprināšanu” (protokols Nr.19, 12.§), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Latgales plānošanas reģionam atzinuma saņemšanai tiek nosūtīts Balvu novada Domes lēmums un Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam gala redakcijas projekts.


Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam 1.redakcijas rezultāti

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Ceturtdiena, 14 Novembris 2013
Pēdējās izmaiņas: 14 Novembris 2013

Pamatojoties uz 2009.gada 25.augusta Ministru Kabineta noteikumos Nr. 970 "Sabiedrības līdzdalības kārtība attīstības plānošanas procesā" noteikto publiskās apspriešanas kārtību, Balvu novada pašvaldības mājaslapā tiek ievietoti Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam 1.redakcijas publiskās apspriešanas dalībnieku saraksti, kā arī sabiedrības iebildumu un priekšlikumu kopsavilkums par attīstības plānošanas dokumentu.

Sabiedrības iebildumu un priekšlikumu kopsavilkums

Publiskās apspriešanas dalībnieku saraksti


Aicinām piedalīties publiskās apspriešanas sanāksmē

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Pirmdiena, 16 Septembris 2013
Pēdējās izmaiņas: 30 Septembris 2013

Ar Balvu novada Domes 2013.gada 12.septembra lēmumu (sēdes prot. Nr.13, 42.§) „Par Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam pirmās redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai” uzsākta Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam 1.redakcijas sabiedriskā apspriešana.
Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija līdz 2030.gadam ir novada ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā noteikts novada ilgtermiņa attīstības redzējums, mērķi, prioritātes, rīcības virzieni un telpiskās attīstības perspektīva.
Publiskā apspriešana tiek noteikta no 2013.gada 16.septembra līdz 2013.gada 15.oktobrim.
Publiskās apspriešanas sanāksmes notiks:
2013.gada 2.oktobrī plkst.10.00 Kubulu kultūras namā, Kubulos, Balvu novadā,
2013.gada 2.oktobrī plkst.13.00 Tilžas kultūras namā, Tilžā, Balvu novadā,
2013.gada 2.oktobrī plkst.15.00 Bērzpils Saieta namā, Bērzpilī, Balvu novadā,
2013.gada 2.oktobrī plkst.17.00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā, Balvu novadā, Balvos.

Lasīt tālāk...


Izsaki savu viedokli

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Otrdiena, 14 maijs 2013
Pēdējās izmaiņas: 14 maijs 2013

Jaunajām ģimenēm ir iespēja izteikt vēlmes, kādos kultūras pasākumos tās labprāt iesaistītos, kādus pasākumus labprāt apmeklētu, kā pietrūkst jaunajai ģimenei kultūras jomā. Anketa.

Aizpildītās anketas sūtīt Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai nodot Balvu Kultūras un atpūtas centrā līdz 2013.gada 31.jūlijam.

Anketa


Balvu pilsētas sporta stadiona rekonstrukcija

Kategorija: Sabiedrības līdzdalība
Piektdiena, 26 Aprīlis 2013
Pēdējās izmaiņas: 13 maijs 2013

Projektā paredzēts izveidot mūsdienu prasībām atbilstošu sporta laukumu un ēku ar tribīnēm. Balvu pilsētas stadiona rekonstrukcijas ietvaros paredzēts demontēt esošās būves stadiona teritorijā, lai atbrīvotu vietu jauno skatītāju tribīņu būvniecībai. Skatītāju tribīnēs paredzētas 600 sēdvietas. Ēkā paredzēts ieprojektēt slēgto skrejceļu, trenažieru zāli, ģērbtuves, kafejnīcas telpas, treneru telpas. Paredzēts izbūvēt pacēlājus, lai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām būtu brīvi pieejamas visas ēkas telpas.
Esošos skrejceļus un futbola laukumu segumus paredzēts demontēt. Stadionā no jauna paredzēts izbūvēt 8 skrejceļus, lodes grūšanas sektoru, tāllēkšanas sektoru, augstlēkšanas sektoru, kārtslēkšanas sektoru, šķēpu mešanas sektoru, basketbola laukumu, futbola laukumu. Sporta laukumiem paredzēti specializētie segumi - gumijas seguma skrejceļiem un basketbola laukumam un dabīgais zāliens futbola laukumam. Pārējā teritorijā - bruģa segums ar laukakmeņu joslām. Teritoriju paredzēts apgaismot, kā arī labiekārtot ar soliņiem un atkrituma urnām, un jaunu žogu.

Ar būvniecības ieceres projektu iespēja iepazīties www.balvi.lv un Balvu novada pašvaldībā (Bērzpils ielā 1a, Balvos).

Aizpildītu aptaujas lapu lūdzam iesniegt Balvu novada pašvaldības Būvvaldē, Bērzpils ielā 1A, Balvos vai elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. no 2013.gada 26.aprīļa līdz 10.maijam.

Aptaujas anketa

Stadiona plāns

Tribīnes plāns


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas