Balvu novada Domes deputāts ciemojas “Pīlādzītī”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 31 Oktobris 2011
Pēdējās izmaiņas: 31 Oktobris 2011

Balvu PII „Pīlādzītis” atsaucās Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības aicinājumam piedalīties akcijā „MANA SKOLAS DIENA”.
Tāpēc 29.oktobrī iestādē ciemojās Balvu novada Domes deputāts Sandis Puks, kura mērķis bija uz vairākām stundām kļūt par pedagogu „ēnām” un vērot pedagogu ikdienas darbu, lai novērtētu pedagogu nozīmīgo lomu kvalitatīvas izglītības nodrošināšanā.
Akcijas mērķis ir veidot lielāku lēmējvaras un sabiedrības izpratni par pedagoga darba pienākumiem,rosināt diskusijas par pedagogu darba vides ietekmi uz izglītības kvalitāti un aicināt deputātus nepieļaut pedagogu darba vides pasliktināšanos.

Lasīt tālāk...


Papīra ceļš

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 17 Oktobris 2011
Pēdējās izmaiņas: 17 Oktobris 2011

Balvu PII „Pīlādzītis” bērni katru gadu iesaistās visdažādākajās aktivitātēs, kas veltītas vides izzināšanai. Šogad viņi gūst jaunas zināšanas vides mācībā; kā izturēties pret apkārtējo pasauli, kā taupīt dabas resursus. Tāpēc Meža dienu ietvaros bērni zīmēja un veidoja dažādas kolāžas, kuras tagad ir aplūkojamas Balvu novada muzejā. Kā vieni no dalībniekiem ir arī 5.gr.bērni, skolotājas Ingrīda Skuča un Rita Skalova, kuri ar interesi apmeklēja šo izstādi .Viņi aplūkoja gan savus ,gan citu bērnu darbus. Sevišķi gandarīti bija tie jaunie mākslinieki( Nils Vinogradovs, Sintija Garā, Rojs Kravalis, Rēzija Štāle), kas varēja nofotografēties pie saviem darbiem.

Lasīt tālāk...


Dari kopā ar mani

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 22 Septembris 2011
Pēdējās izmaiņas: 22 Septembris 2011

Jau otro gadu pēc kārtas Balvu PII „Pīlādzītī” atzīmē tēvu dienu. Visu septembra mēnesi grupās notiek dažādi pasākumi, kuru moto ir – Dari kopā ar mani. Tēvi, vectētiņi ciemojas pie saviem bērniem grupās, vada arī rotaļnodarbības, iejūtas skolotāju lomā, kā arī bērni dodas ekskursijās uz savu tēvu, vectētiņu darbavietām.

Lasīt tālāk...


Kaķītis Murītis ciemojas „Pīlādzītī”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Otrdiena, 20 Septembris 2011
Pēdējās izmaiņas: 20 Septembris 2011

Balvu PII „Pīlādzītis” jauno mācību gadu sagaida jaunās, skaisti, krāšņi izremontētās telpās, jo 9.septembrī noslēdzās bērnudārzu atjaunošanas projekts „Nāk draugi izkrāsot bērnību”. Šī projekta mērķis bija-sakopta, estētiski pievilcīga, droša vide, kurā bērns varētu sevi attīstīt, pilnveidot. Kā viens no uzdevumiem-iemācīt bērnu dzīvot harmonijā ar skaisto.
Tādēļ ciemos bija ieradies Kaķītis Murītis ar savu brīnummājiņu, kura bija tik jauka, ka katrs bērns vēlējās tajā pabūt. Taču tā nebija vienkārša mājiņa. Pārsteigums bija tad, kad Kaķītis Murītis iestādes vadībai un katrai no 11 grupiņām dalīja dāvanas; saldumu pakas, zīmuļus, krītiņus. Tos bija sagādājuši Caparol Baltica sadarbības partneri-Būvniecības nams Kurši, reklāmas aģentūra Brand Storm un interneta mārketinga aģentūra Focus Group.

Lasīt tālāk...


Brašie zobu aizstāvji „Pīlādzītī”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Otrdiena, 20 Septembris 2011
Pēdējās izmaiņas: 20 Septembris 2011

16.septembrī Balvu pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis”ciemojās brašie zobu aizstāvji-zaķis FLURO un kaķis Deks no Mutes Veselības Centra „GRINTEX „, kuri bērniem izstāstīja visu, ko paši zina par zobiņiem, to kopšanu, par zobu niknākajiem ienaidniekiem Zobgraužiem un arī FLUORA tabletēm, kas pasargā zobus no kariesa un zobgraužu ļaunajiem plāniem.
Zaķis FLURO un kaķis DEKS katram bērnam uzdāvināja FLUORA tablešu iegādāšanās atlaides kuponu un arī atstarotāju, uz kura attēlots zaķis FLURO. Bērni, kuri pareizi prata atbildēt uz jautājumiem (Cik bieži zobi jātīra? Kā tie jātīra? u.c.) saņēma dāvanā baltu, skaistu gumijas zobiņu.

Lasīt tālāk...


Zinību diena „Pīlādzītī”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 05 Septembris 2011
Pēdējās izmaiņas: 05 Septembris 2011

Katru gadu 1.septembri „Pīlādzēni” gaida ar nepacietību ne tikai tāpēc, ka no rīta grupiņās notiek īpaša sagaidīšana, bet gan tāpēc, ka ciemos ierodas viesi.

Šogad tā bija Gudrā Pūce un Pepija Garzeķe. Pūce ieradās pavisam neparastā veidā. Tā nevis atlidoja, bet gan atbrauca ar rotaļmašīnu, kura bija pilna ar rudens ziediem. Šīs balvas saņēma viss PII „Pīlādzītis” kolektīvs. Bet ne jau tikai tāpēc viņa ieradās. Pūce pārbaudīja gan bērnu, gan Pepijas zināšanas, vai pa vasaru nav aizmirsuši iemācītos  burtus, ciparus, ģeometriskās figūras. Viņiem bija jāizliek no burtiem savas iestādes nosaukums „Pīlādzītis”. Ar to bērni lieliski tika galā, taču  Pepijai Garzeķei tas sagādāja lielas grūtības. Pārbaudījumi nebeidzās. Pūce bija sagatavojusi dažādus atjautības uzdevumus par zirņiem, par „piramīdijām”, par ģeometriskām figūrām un daudz ko citu.

Lasīt tālāk...


„Pīlādzīša” bērni saņem balvas

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 26 maijs 2011
Pēdējās izmaiņas: 26 maijs 2011

Noslēdzies kārtējais konkurss,kurā piedalījās Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis”kolektīvs.Tas bija Pasta Stacijas rīkotais konkurss „Košās Lieldienas”,kurā varēja piedalīties katrs ar saviem Lieldienu darbiem..Varbūt vēl kāds nezina,ka Balvos jau no aprīļa mēneša dzīvo Pasta Stacija.Tas ir liels,balts,skaists skapis ar daudziem nodalījumiem un gudru programmu.Tas stāv 40 tirdzniecības centros Latvijas pilsētās.Kāpēc viņu izgatavoja?

Lasīt tālāk...


„Nevaldāmie sivēntiņi” Balvu muzejā

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Piektdiena, 20 maijs 2011
Pēdējās izmaiņas: 20 maijs 2011

Šā gada 19.maijs Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Pīlādzītis”10.grupas bērniem, skolotājai Ingūnai Pauliņai un mūzikas skolotājai Mārītei Buligai paliks atmiņā kā teātra diena. Šī diena bija īpaša ar to, ka uzstāšanās notika Balvu muzeja pagrabtelpu konferenču zālē. Jau pati aura un telpas radīja senatnīguma iespaidu, bērni ar lielu ziņkārību apskatīja un iepazina šīs telpas. Taču ne jau šis bija ciemošanās iemesls. PII „Pīlādzītis” jaunie mākslinieki uzstājās ar literāra darba” Lauku sēta” pašas skolotājas Ingūnas Pauliņas dramatizējumu –teātra izrādi ar nosaukumu „Nevaldāmie sivēntiņi”.

Lasīt tālāk...


Frizūru šovs PII „Pīlādzītis”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Ceturtdiena, 14 Aprīlis 2011
Pēdējās izmaiņas: 14 Aprīlis 2011

Šā gada 7.aprīlī Balvu pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis” notika pirmsskolas izglītības iestāžu metodiskā apvnienība,kuras tēma bija Frizūru svētki-šovs” GALVAS ROTA”.Iestāde šajā dienā bija pārtapusi par Televīzijas studiju,kur norisinājās kārtējais šovs.

Lasīt tālāk...


8.grupiņas vecvecāku pasākums „Vecīša cimdiņš”

Kategorija: Balvu PII ”Pīlādzītis”
Pirmdiena, 28 Marts 2011
Pēdējās izmaiņas: 28 Marts 2011

Trešdien, 23.martā, pavasara saulīte iespīdēja arī „Pīlādzīša” 8.grupiņā, kur tika rīkota pēcpusdiena ar nosaukumu „Vecīša cimdiņš” veltīta vecmāmiņām un vectētiņiem.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei