Izveidota pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisija

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 15 Septembris 2010
Pēdējās izmaiņas: 15 Septembris 2010

    Pamatojoties uz Latvijas Republikas Ministru kabineta 01.09.2009 noteikumiem Nr.998 ''Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizāijas apstakļos'' 2010. gada 8. septembrī ar rīkojumu Nr.20 Balvu novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē ''Sienāzītis'' tiek nozīmēta pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisija šādā sastāvā:

  • Iveta Barinska - izglītības iestādes vadītāja;
  • Velga Lielbārde - vadītājas vietnieks izglītības jomā;
  • Anna Bikaviņa - arodbiedrības priekšsēdētāja.

Notika metodiskā apvienība "Lieldienas gaidot!"

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 19 Marts 2010
Pēdējās izmaiņas: 19 Marts 2010

alt

 

18. marta rītā Balvu PII ‘’Sienāzītis’’ krāsainie Lieldienu zaķi sagaidīja Balvu, Viļakas un Baltinavas novadu pirmsskolas skolotājus un iestāžu vadītājas uz metodisko apvienību ‘’Lieldienas gaidot!’’ (Lieldienu rotājumi, scenāriji ).

Lasīt tālāk...


Draudzības nedēļa ‘’Būsim draugi!’’

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 15 Februāris 2010
Pēdējās izmaiņas: 15 Februāris 2010

      Šonedēļ PII. ‘’Sienāzītis’’ visās vecuma grupās valdīja īpaša noskaņa. Gaisā virmoja draudzības un saticības jūtas. Visas nedēļas garumā skolotājas izvēlējās dažādas aktivitātes atbilstoši nedēļas tēmai ‘’Būsim draugi!’’
      Draudzības nedēļas ietvaros 5-gadīgo bērnu grupiņā tika organizēta ‘’Draudzības diena.’’
      Grupiņu apmeklē gan latvieši, gan arī bērni, kas aug jauktās ģimenēs. Tie ir ukraiņi, čigāni, krievi, angļi. Neskatoties uz to visu tautību bērni grupiņā ikdienā dzīvo ļoti draudzīgi un visi sarunājas latviešu valodā.
      Lai interesanti organizētu šo rotaļu dienu, tika aicināti palīgā arī vecāki. Elīnas mamma Svetlana iemācīja savai meitai dziesmiņu ukraiņu valodā, dalījās pieredzē par ukraiņu tautas rotaļām – viena no tām ‘’Diegs un adata,’’ Amandas māmiņa Ieva palīdzēja ar padomu, kādas rotaļas organizē čigānu bērni. Maksa un Alekša vecāki Olga un Stīvs piedalījās kopējās rotaļās un parādīja bērniem kādas rotaļas spēlē angļi. Skolotāju palīdze Alvīna iepazīstināja bērnus ar krievu tautības rotaļām, organizējot rotaļu ‘’Bezdelīga un paipala.’’ Liels prieks bija jubilāram Kristeram, kad viņš dzimšanas dienā saņēma apsveikumus gan latviski, angliski, krieviski un latgaliski dziedātās dziesmās. Bērni iemācījās sasveicināties lietuviešu, angļu, vācu, poļu, krievu, latgaliešu un čigānu valodā.
      Draudzības dienā bērni guva pozitīvas emocijas, jaunas zināšanas par dažādu tautu valodām, kultūru un rotaļām. Kopā ar vecākiem secinājām, ka visā pasaulē dažādu tautību bērni spēlē gandrīz vienas un tās pašas rotaļas. Galvenais, lai ir jautri un mīļi.


Pasākumi februārī

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 10 Februāris 2010
Pēdējās izmaiņas: 10 Februāris 2010

1. Fotoizstāde ''Es skatos pasaulē'' - 21.01. - 12.02. 2010
2. Draudzības diena ''Draudzības tīnīte.'' - 10.02.2010
3. Tematiski pasākumi grupās ''Meteņdienu sagaidot'' - 23.02.2010
4. Muzikāls konkurss bērniem ''Ziemas putni'' - 26.02.2010
5. Pedagoģiskās padomes sēde ''Netradicionālo materiālu izmantošana rotaļnodarbību organizēšanā.'' - 24. 02.2010


‘’Sienāzītī’’ iemirdzas talanti

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 04 Februāris 2010
Pēdējās izmaiņas: 04 Februāris 2010

    Janvāra nogalē pirmsskolas izglītības iestāde ‘’Sienāzītis’’ notika tematisks pasākums ‘’Mūsu talanti,’’ kur savas spējas un prasmes demonstrēja 32 mazie ‘’sienāzēni.’’ Lai gan katrs no bērniem vēl šajā vecumā savas spējas izkopj, bet talanta dzirksteles jau samanāmas.

   Pārstāvētas tika dažādas jomas: dejošana, dziedāšana, zīmēšana, matemātika. Uz talantu skatuves kāpa bērni jau no piecu gadu vecuma. Daudzi no vidējās grupas bērniem sevi pieteica aktiermākslā, piedaloties inscenējumā ‘’Mākonīši.’’ Savu prasmi rādīja 6- gadīgo bērnu deju grupa ‘’Tektonika.’’ Gadījās, ka iemirdzējās īpaši spoža zvaigznīte.’’ Visus pārsteidza 6- gadīgais Emīls Pipcāns, kas galvā rēķina tūkstošos. Zēns brīvi atņem un saskaita galvā un prot pierakstīt arī iegūto rezultātu. Emīls prot darboties arī ar transportieri, to izmantojot zīmējot ceļus un nosakot ceļa virzienu. Nākotnē ceram sagaidīt skaistas gleznas no Nellijas Cunskas un Elīzas Salmanes.
 Vienaldzīgas nespēja palikt arī skolotājas. Origami tehnikas pielietojumu demonstrēja skolotāja Sandra Saviča. Viņas darbu klāstā kopā omulīgi jutās dažādi zvēri.
 


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei