Tikšanās ar bitenieku Jāni Frīdenbergu

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 23 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 23 Novembris 2017

img 002

Lai gan laukā jau vēls rudens, 16.novembrī pa logu uz mums raudzījās mīlīga saulīte, un bijām priecīgi, ka ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas aicinājumu iesaistījāmies Eiropas mēroga akcijā ,,Eiropas medus brokastis”, kas Latvijā ir jau kopš 2014.gada. Šajā dienā bija patīkami tikties ar ,,Bišu Jāni’’ (tā sevi dēvē bitenieks Jānis Frīdenbergs). Ieklausoties stāstījumā, secinājām, ka, kas gan spēj sevī visvairāk uzkrāt vasaru un sauli, kā medus.

Lasīt tālāk...


PII „Sienāzītis” svin Latvijas dzimšanas dienu

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 21 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 21 Novembris 2017

img 009Mums ticis viszilākais ezers
Un rudākais rudzu lauks.
Visbaltākā bērzu birze,
Visgardākais rupjmaizes klaips.
Un tieši Latvijai ticis,
Vissvētākais debesu jums,
Ja savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.
/L.Vāczemnieks/

Lasīt tālāk...


„Kas skanēja, kas žvadzēja...” PII „Sienāzītis”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 13 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Novembris 2017

img 004

Gatavojoties Mārtiņiem, grupās valdīja liela rosība: līmējām, zīmējām „Mārtiņgailīšus”, rotājām grupas, zāli, mācījāmies tautasdziesmas, dziesmas par Mārtiņdienu, rotaļas, dejas un gatavojām priekšnesumus.

Lasīt tālāk...


Projekts “Sienāzītī” - rullē!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 03 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 03 Novembris 2017

img 012

3.novembrī Balvu PII „Sienāzītis” projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā”, Nr. 9.2.4.2/16/I/050 ietvaros notika aerobikas nodarbības kopā ar pasniedzēju Ilutu Baluli. Možs sportiskais gars un labs garstāvoklis valdīja katrā grupā!

nap 2020 esf ieguldijums
Pasākums tika īstenots projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā”, Nr. 9.2.4.2/16/I/050 ietvaros.

Lasīt tālāk...


Grāmatu svētkos tiekas ar rakstnieci Lindu Nemieru

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 23 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 23 Oktobris 2017

img 005

„Esam satikušies rudenī, vienā no skaistākajiem gadalaikiem”- tā šī gada 13.oktobrī sākās Grāmatu svētki Balvu pirmsskolas izglītības iestādē „Sienāzītis”. Tika svinēti svētki kādai jaukai, brīnišķīgai grāmatai „Pūča un Pinčijas gaisa pils”, kuras autore ir rakstniece Linda Nemiera.

Lasīt tālāk...


Putra kājas apāvusi, ciemos nāk pie bērniem uz PII „Sienāzītis”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 12 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 03 Novembris 2017

img 001

Bērnudārzā „Sienāzītis” viena no šogad gaidītākajām, jaukākajām, garšīgākājām dienām ir Putras diena. Par kaut ko īpašu bērnudārzā vēstīja no bērza gatavotais dekors, rotāts ar koka karotēm.

Lai arī šogad laika apstākļi nelutināja, 10.oktobra rīts visā krāšņumā bija klāt. Tuvojoties iestādei bija dzirdama jautrā latviešu tautas mūzika, kājas pašas cilājās un laba garastāvokļa deva bija nodrošināta visai dienai. Jau pašā rīta agrumā pagalmā rosījās saimnieces, ar cienastu sagaidīdamas katru pretīmnākošo. Saimnieču lomā iejutās skolotājas Aina un Irēna, par labu garastāvokli gādāja mūzikas skolotāja Iluta. Katrai ģimenei bija sarūpēts arī teiciens vai novēlējums - ”Veselība nav viss, bet viss nav nekas (Sokrāts). Kas ir veselība? Veselība ir tad, kad tu labi jūties, tev ir priecīgs prāts un griba darboties. Veselību, veiksmi, izdošanos!’’

Lasīt tālāk...


Aizvadīta Olimpiskā nedēļa PII „Sienāzītis”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 03 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2017

img 012

22. septembrī arī mazie Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Sienāzītis” bērni apvienojās ar visiem, kuri bija atsaukušies sportot Latvijas Olimpiskās komitejas aicinājumam Olimpiskajā dienā, kuras šī gada moto bija „Vingro svaigā gaisā”. Sienāzēni mūzikas pavadījumā devās laukā, lai piedalītos sportiskajās aktivitātēs. Svētku dalībniekus sagaidīja pasaku tēli. Klātesošos uzrunāja svētku organizatore - skolotāja Anda Pušpure, kas arī pieaugušos aicināja ņemt aktīvu dalību nūjošanas nodarbībās, kas notiek Balvu pilsētā. Mazos sportistus sveica un uz kopīgu rīta rosmi visus aicināja Gustava tētis, sporta treneris Imants Kairišs. Pēc iesildīšanās bērniem bija iespēja parādīt savu veiklību, izveicību un pacietību. Kopā ar skolotājām mazie sienāzēni devās sportot gan parkā, gan Lāča dārzā, gan pastaigas laukumos.

Lasīt tālāk...


Pārsteigumiem bagāts 1.septembris „Sienāzītī”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 05 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 05 Septembris 2017

img 013

Nemanot pienācis 1.septembris, kad lieli un mazi ar ziedu pušķiem rokās, satrauktām sirdīm devās katrs uz savu izglītības iestādi. Ciemos pie bērniem izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ bija ieradies lācis Ķepainis, kas bērnus sagaidīja jau pie bērnudārza vārtiem. Katram kārumniekam tika pa saldai konfektei, un, kur nu vēl iespēja iesist lāča spēcīgajā ķepā sveicienu.

Lasīt tālāk...


PII “Sienāzītis’’ netradicionālās modes skates gaisotnē

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 07 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 07 Aprīlis 2017

5.aprīlī pirmsskolas izglītības iestādē “Sienāzītis” bērni pulcējās zālē, lai visi kopā ar saviem draugiem demonstrētu netradicionālās modes skates tērpus. Lai sekmīgi piedalītos modes skatē “Libellula un Kvadrimakulata”, Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā skolotāji un grupu vecāki sāka čakli gatavoties radošajā darbnīcās jau janvārī.

Lasīt tālāk...


PII „Sienāzītis” dalība pasākumā „Eņģeļi pār Latviju”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 04 Janvāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 04 Janvāris 2017

Gaidot labdarības akciju ,,Eņģeļi pār Latviju’’ gan lieli, gan mazi bija aicināti uzrakstīt pasaku vai stāstu par eņģeļiem. Šim aicinājumam atsaucās arī Balvu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ sešgadīgās grupas bērni ar skolotāju Andu Pušpuri. Brīvajos brīžos arī grupiņā viņi ir pieraduši sacerēt pasakas un kopā ar skolotājām Andu un Ingrīdu tās iestudēt. Šoreiz pasaka bija īpaša, jo tā vēstīja par eņģeļiem un bija pilna mīļām, labām un gaišām domām.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei