Grāmatu svētki “Sienāzītī”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 27 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 27 Oktobris 2015

23.oktobrī, grāmatu svētku pasākumos piedalījās arī Balvu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ sagatavošanas grupa. Skolotājas I.Voiciša un S.Saviča kopā ar bērniem jau iepriekš lasīja dzejnieces Evijas Gulbes izdotās grāmatas ,,Ece bece ābece,” ,,Koko un Riko” un ,,Bizbizmārīte.” Interesanti bija vērot, ka brīvajos brīžos, bērnu zīmējumos atspoguļojās un tapa ilustrācijas pēc lasītajiem darbiem. Pamazām veidojās izstāde. Tā ieinteresēja Eviju Gulbi un katrs no zīmējumiem tika iemūžināts, lai Rīgā ar tiem iepazīstinātu daiļdarbu mākslinieces.

Lasīt tālāk...


,,Sienāzītī’’ ciemojas Miķelis un Rudens vīriņš

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 01 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 01 Oktobris 2015

29.septembrī uz Miķeļdienu ,,Sienāzīša’’ bērnus aicināja Rudens vīriņš. Miķeli sagaidīt bija sanākuši gan lieli, gan mazi. Zālē virmoja čalas un patīkams satraukums, smaržoja āboli un bumbieri, vēstot, ka atnācis rudens. Šogad Rudens vīriņš var lepoties ar bagātu ražu- uz Miķeļdienas svētkiem sanākušas sēnes, kāposti, sīpoli, burkāni, atskrējušas arī nebēdnes peles un suns, atlēkusi vāvere. Bērni skandēja tautasdziesmas par rudeni, gāja rotaļas, grieza Miķeļdienas danci. Labi, ka modrais suns nosargāja dārzu, jo zaķi , kamēr, saimnieki lustējās, bija sadomājuši ,,skābēt’’ kāpostus.Neiztika aŗī bez mīklu minēšanas. Izrādījās, ka Miķeļa uzdotās mīklas nemaz nebija tik viegli atmināmas. Čaklākie minētāji saņēma balvas, bet pārējie bērni un viesi cienājās ar Rudens sarūpētajām veltēm.

Lasīt tālāk...


Pārsteigumiem bagātais jaunais mācību gads!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 03 Septembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 03 Septembris 2015

Klāt 1.septembris ar lietus lāšu mirdzumu un ziedu smaržu. Svētku rītu ieskandināja mūzikas ritmi, kas bija dzirdami visā bērnudārza teritorijā. Mazajās un lielajās sirsniņās valdīja patīkams satraukums, jo jāver durvis pretī jaunām zināšanām, pretī lielajam brīnumam- iepazīt, iemācīties, sajust un saprast.

Lasīt tālāk...


Pateicās par sniegto atbalstu

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 31 Augusts 2015
Pēdējās izmaiņas: 31 Augusts 2015

Mēs ticam, ka vislielākā balva, ko kāds spēj sniegt ir tas, ka mūs redz, dzird, saprot un pieskaras....
Esam ļoti priecīgi un pateicīgi 12.Saeimas Zaļo un Zemnieku savienības deputātam Jānim Trupovniekam par sniegto atbalstu muzikālās un mācību materiālās bāzes papildināšanā.

Lasīt tālāk...


Sveika vasara!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 01 Jūnijs 2015
Pēdējās izmaiņas: 01 Jūnijs 2015

,,Klāt vasara!,’’ priecājās gan lieli, gan mazi Balvu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ bērni un pulcējās laukumā, lai dziedātu dziesmas, stāstītu pasakas, skandētu dzejoļus un ietu kopā rotaļās ar ,,raibajiem taureņiem.’’ Visa zaļā pļava sanēja no ,,sienāžu’’ dziedāšanas. Kājas cilājās deju ritmā un visus kopā priecēja labi padarīta darba sajūta.

Lasīt tālāk...


Teātra nedēļa PII “Sienāzīts”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 30 Aprīlis 2015
Pēdējās izmaiņas: 05 maijs 2015

,,Mēs spēlēsim teātri!’’ – tik lepni šajā un iepriekšējā nedēļa teica katrs pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ bērns. Jau sākot no 2 gadu vecuma bērni iejutās dažādos tēlos. Katru dienu bērniem savu uzdevumu steidza rādīt kāda no grupām. Kopā bērni sniedza 5 lieliskas izrādes. Paši mazākie aktieri bija iejutušies dzelteno cālēnu lomā un kopā ar skolotājām Irēnu un Ievu devās meklēt māmiņu. Vidējā grupā skolotāju Andas un Vitas vadībā bija iestudējusi izrādi ,,Kā Ņauva meklēja draugus,’’ bet Ainas un Daces mazie aktieri iepazina V.Sutujeva darbu ,,Kas teica Ņau?’’ Vecākās grupas bērni skatītājiem lika atcerēties kā zaķi krāsoja Lieldienu olas. Savukārt pārsteigumu bija sagatavojis arī izglītības iestādes skolotāju kolektīvs. Un tā, kādā dienā zālē čiepstēja cālēni, klukstēja vista un satraukti rosījās citi dzīvnieki, jo visi devās meklēt, kur pazudusi saulīte. Izrādes notika gan zālē, gan grupas telpās. Katrai no izrādēm bija savs skanējums un bērni neslēpa savas emocijas un izrāžu beigās varēja dzirdēt ,,Malači!Malači!,’’ bet aktieri gandarīti pateicās par uzmanību.

Lasīt tālāk...


Pavadu Lieldienu pār augstu kalnu!

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 09 Aprīlis 2015
Pēdējās izmaiņas: 09 Aprīlis 2015

Lieldienām bērnudārzā visi gatavojās jau laikus: darināja zaķu ausis, mācījās tautasdziesmas un ievingrināja kājas lielajam Zaķu skrējienam, ko rīkoja Balvu Bērnu un jauniešu centra darbinieki. Šajā pasākumā piedalījās četras grupas, jo katram gribējās būt klāt, kad vilks aicinās uz jautro Zaķu skrējienu un, kur nu vēl vizināšanās uz ponija, trušu apskate, piedalīšanās atrakcijās. Bet Lieldienu prieki ar to nebeidzās.... Otrdienas rītā katrā grupā bērni steidza rādīt krāsainās olas – sarkanas, pelēkas, dzeltenas, lielākas, mazākas, pat zosu.... Likās visas varavīksnes krāsas sanākušas vienkopus caur melleņu zilganumu, sniegpulkstenīšu baltumu, bērza izplaucēto lapiņu zaļumu un siena zeltainumu.

Lasīt tālāk...


Joku diena

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 07 Aprīlis 2015
Pēdējās izmaiņas: 07 Aprīlis 2015

April, april viens otram skandēja bērni 1.aprīļa rītā, jo katram gribējās izjokot draugus un skolotājas. Arī izglītības iestādes darbinieki bija saģērbušies atbilstoši joku dienas noskaņojumam. Rīta cēlienā bērni pulcējās zālē, kur sagatavošanas un vidējās grupas bērni priecēja skatītājus ar netradicionālajiem tērpiem. Visur valdīja līksmība un priecīgas bērnu čalas. Noslēgumā visi varēja izlocīt kājas diskoballītē. Šajā dienā bērni viesojās Balvu pansionātā, kur priecēja iemītniekus ar pavasarīgu priekšnesumu.

Lasīt tālāk...


Mazo vokālistu konkurss ,,Mazais dziedātājs’’

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Ceturtdiena, 26 Marts 2015
Pēdējās izmaiņas: 26 Marts 2015

24.martā Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ bērni pulcējās zālē, lai skandētu un ielocītu savas balstiņas pirms Balvu novada pasākuma ,,Cālis- 2015.’’ Tajā piedalījās 28 mazie dziedātāji, vecumā no 3 līdz 5 gadiem. Sīvākā konkurence bija jūtama bērniem vecumā no 4-5 gadiem. Lai pārvarētu uztraukumu, kautrīgumu pie bērniem ciemos bija atlidojis Karlsons, kas arī vēlējās iemācīties dziedāt.

Lasīt tālāk...


"Sienāzītī" atzīmē Meteņdienu

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 17 Februāris 2015
Pēdējās izmaiņas: 17 Februāris 2015

Viza,viza kamaniņas
Metenīša vakarā..
Tā vizēja liniņā
Zelta poga kalniņā.
(Latviešu tautasdziesma)

Šajā vēsajā februāra rītā, kad saulīte aizvien biežāk iezogas bērnudārza logos, posušies kazlēnu maskās, bērni devās uz Balvu parku, lai piedalītos pasākumā ,,Vizu, vizu, metenīti.’’

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei