Rudens sporta svētki

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Otrdiena, 14 Oktobris 2014
Pēdējās izmaiņas: 14 Oktobris 2014

„Mēs ejam, mēs ejam,
Mēs ezi meklēt ejam...”
1.oktobrī, skandinot jautro dziesmiņu, lapsa Rudaste (skolotāja Ina) ar grupas „Bitītes” bērniem devās ciemos pie eža Adatiņa (skolotāja Ilona), lai aicinātu ezi uz rudens sporta svētkiem. Nepatīkams bija bērnu un meža iemītnieku pārsteigums, ieraugot, ka viss sagatavotais sporta inventārs no sporta laukuma bija pazudis. Tā vietā atstāti tikai gruži – plastmasas korķīši, saburzīts papīrs un izlietotas „Actimel” pudelītes. Vai tik te nav pabijis blēdis Bandīts??? Bet azartiskie sportot gribētāji panikā nekrita un izdomāja, kā varētu otrreiz pārstrādājamo materiālu izmantot.

Lasīt tālāk...


„Ieviņai” – 25 gadi!

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Pirmdiena, 20 Oktobris 2014
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2014

Lote ar Bruno rokās sadevušies, priecīgi izdzīvo savu bezrūpīgo rītu – lec klasītes, mētā bumbu, spēlē ķerenes. „Bruno, vai tu zini, ka „Ieviņai” šodien svin dzimšanas dienu, viņai 25 gadi,” jautā Lote. „Tad 2 vai 5,” nesaprot Bruno. „Nē 25!” Un nu „Ieviņā” tik ļoti iemīlēti pasaku varoņi Lote ar Bruno visiem sanākušajiem ciema ļaudīm izstāsta, par visu, kas notiks „Ieviņā”
Patiešām jaunais mācību gads „Ieviņā” iesācies ar skaistiem svētkiem – „Ieviņas” 25.gadu dzimšanas dienas svinībām, kas norisinājās Kubulu pagasta svētku ietvaros, šī gada 6.septembrī.
Šajā dienā „Ieviņas” durvis bija plaši atvērtas – ikviens varēja iegriezties un izstaigāt visu bērnudārzu, grupas telpās skolotājas piedāvāja radošās darbnīcas, kurās varēja zīmēt ar rokām, apgleznot akmeņus, gatavot piespraudes, skatīties multfilmas un pat dziedāt karaoke. Neizpalika arī pārsteigums, jo vismazākajā grupiņā visi tika sēdināti pie mazajiem galdiņiem un cienāti ar uzpūteni un pienu!

Lasīt tālāk...


Ekskursija uz Skrīveriem

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 21 maijs 2014
Pēdējās izmaiņas: 21 maijs 2014

17.maija rītā Rūķīšu grupas bērni kopā ar skolotājām un vecākiem kāpa autobusā, lai dotos ekskursijā uz Skrīveriem. Ceļš nebija no īsajiem, tomēr šī kopā būšana pirms izlaiduma, pirms atvadām no bērnudārza bija to vērta.
Lielie un mazie Rūķīši apmeklēja Skrīveru saldumus, kur piedalījās radošās darbnīcas aktivitātēs:
- iepazinās ar ražošanas vēsturi;
- noskatījās izglītojošu filmiņu par ražošanu, kuras laikā bija jāsameklē atbildes uz jautājumiem;
- degustēja produkciju;
- paši aktīvi darbojās ar marcipāna masu, veidojot dažādas figūriņas, kuras pēc tam bija iespēja atvest uz mājām kā suvenīrus.
- piedalījās fotosesijā, pārtopot par lēdijām un kungiem.

Lasīt tālāk...


Es mīlu tevi, māmiņ, tā mīlu!

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 21 maijs 2014
Pēdējās izmaiņas: 21 maijs 2014

Kā katru gadu, arī šogad 9.maijā iestādes bērni aicināja savas māmiņas uz svētku koncertu. Māmiņu diena ir vieni no sirsnīgākiem svētkiem bērnudārzā, tādēļ arī šogad skaistākās dziesmas, dzejoļi, ludziņas un dejas tika veltītas mīļajām māmiņām. Koncerta noslēgumā bērni pasniedza māmiņām pašgatavotus apsveikumus, deva saldākās bučas un sirsnīgi samīļoja.

Lasīt tālāk...


Konkurss „Mazais prātnieks”

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 21 maijs 2014
Pēdējās izmaiņas: 21 maijs 2014

2014.gada 16.aprīlī Kubulu pagasta Kultūras namā pulcējās pirmsskolnieki uz starpnovadu konkursu „Mazais prātnieks”. Šogad pasākumu organizēja Kubulu pirmsskolas izglītības iestāde „Ieviņa” un konkursa tēma bija „Lote no Izgudrotāju ciema”.
Lai pasākums noritētu raiti, prasmīgi un interesanti, Ieviņas darbinieki darbu uzsāka gada sākumā. Tika rakstīts pasākuma nolikums, domāts scenārijs, meklēti uzdevumi, gatavotas dekorācijas un gādātas balvas. Sakarā ar to, ka Ieviņā telpas ir nelielas un visus viesus uzņemt nebūtu iespējams, tika pieņemts lēmums pasākumu organizēt Kubulu kultūras namā.
Savu dalību konkursā pieteica 9 Balvu un Rugāju novadu komandas - Balvu PII “Sienāzītis”, Balvu PII “ Pīlādzītis”, Kubulu PII “Ieviņa”, Bērzkalnes PII, Tilžas PII, Bērzpils vidusskola pirmsskolas izglītības grupa, Rugāju novada vidusskola pirmsskolas izglītības grupa, Rugāju novada Eglaines pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa un Stacijas pamatskolas Vīksnas filiāles pirmsskolas izglītības grupa.

Lasīt tālāk...


LIELĀ TALKA Kubulu pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa”

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Pirmdiena, 28 Aprīlis 2014
Pēdējās izmaiņas: 28 Aprīlis 2014

25.aprīļa rītā Kubulu pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” darbinieki un divu lielāko grupu bērni pulcējās pagalmā, lai noprecizētu darāmos darbus. Grupas Rūķīši un Bitītes bērni un skolotājas devās savākt papīrus un citus gružus gar ceļa malām, kas ved uz bērnudārzu, sporta laukumā un pie estrādes. Pārējie talcinieki sakopa ābeļdārzu, upes malu un pārveidoja puķudobi.
Kad darbi bija paveikti tika kurināts ugunskurs un ceptas desiņas.
Paldies LIELĀS TALKAS rīkotājiem, jo kopīgs darbs, patīkama kopā būšana un jaukās Talkas uzlīmes visiem sagādāja lielu gandarīju un prieku!

Lasīt tālāk...


Zaķu skrējiens

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Pirmdiena, 28 Aprīlis 2014
Pēdējās izmaiņas: 28 Aprīlis 2014

Jautrās Lieldienu noskaņās 17.aprīlī Kubulu pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” grupu Rūķīši un Butītes draiskie „Lieldienu zaķi” kāpa autobusā un devās uz Balviem, lai piedalītos Balvu Bērnu un jauniešu centra rīkotajā „Zaķu skrējienā”
Kā zaķiem veicās? Skatiet bildes, bija jautri!

Lasīt tālāk...


Pirātu tusiņš

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 12 Marts 2014
Pēdējās izmaiņas: 12 Marts 2014

Februāra pēdējā nedēļa grupā „Bitītes” noritēja „pirātiskās noskaņās”, tika pētītas enciklopēdijas, lasītas grāmatas par ceļojumiem, kuģiem un pirātiem. Visi ar patiesu interesi un prieku gatavojas „Pirātu tusiņam.”
26.februārī Pirātu komanda pulcējās zālē, lai dotos aizraujošā ceļojumā, galvenais pirāts – skolotāja Ilona visiem dod komandu: „Uzmanību! Visiem ieņemt savas vietas uz kuģa klāja. Dosimies ceļojumā uz džungļiem!” Lai skolotāja izskatītos pēc īsta pirāta, parūpējās Gvido, atnesot viņai jostu ar pistoli: „Tagad tu būsi īsts pirāts!” – ar lepnumu noteic Gvido.
Piestājuši krastā pirāti nopēta apkārtni, viens no pirātiem pamana noslēpumaino pudeli, kas izskalota krastā: „Urā! Atrasta karte!” Kartē norādīts maršruts un uzdevumi, kas pirātiem jāizpilda, lai tiktu pie apslēptās bagātības.
Pirmais uzdevums – pirātu sasveicināšanas rotaļa „Reiz dzīvoja viens pirāts...”

Lasīt tālāk...


Čaklo roku nedēļā PII “Ieviņa” Taurenīšu grupā

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 26 Februāris 2014
Pēdējās izmaiņas: 26 Februāris 2014

Acis darba izbijās,
Rokas darba nebijās.
Rokas darba nebijās,
Zinājās padarīt.

Divu pēdējo nedēļu laikā esam guvuši jaunus iespaidus, pieredzi, emocionālus pārdzīvojumus un radošu baudījumu. 18 lieli un mazi Taurenīši (2,5 -4 g.v.) darbojās radošajās darbnīcās. Zīmējot, līmējot, veidojot izgatavoti krāsaini, radoši individuālie un kolektīvie darbi.
Skolotājas Rasmas Koliņas iedvesmoti bērni zīmēja dažādas tehnikās un aplicēja no dažādiem materiāliem.

Lasīt tālāk...


„Rūķīši” 7.starpnovadu modes skatē bērniem „Krāsainās pasakas”

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Ceturtdiena, 13 Februāris 2014
Pēdējās izmaiņas: 13 Februāris 2014

2014.gada 7.februārī Balvu Amatniecības vidusskola visus aicināja uz 7.starpnovadu modes skati bērniem „Krāsainās pasakas”.

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad grupa „Rūķīši” pieņēma lēmumu piedalīties modes skatē.

Kādu kolekciju, lai veido? Nu pulkā tika aicinātas bērnu māmiņas un sarunā atklājās, ka visiem patīk pasakas par ziediem! Jā, lēmums pieņemts, tiks veidota kolekcija „Pasaka par ziediem”. Meitenes būs krāšņās lauku puķes - rudzupuķes, magones, margrietiņas, neaizmirstulītes u.c., zēni – zvaniņi un dadzīši, un kā pasakā pienākas jābūt arī māksliniekam, kas ziediem dot krāsu un dzīvību. Visi ķērās pie darba - vecāki pie ziedu rotu gatavošanas, Rūda mamma Solvita pie tērpu šūšanas, skolotāja Iveta pie horeogrāfijas.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei