Latvijas dzimšanas diena Kubulu PII "Ieviņa"

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Trešdiena, 23 Novembris 2011
Pēdējās izmaiņas: 23 Novembris 2011

16. un 17. novembrī Kubulu pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa” virmoja svētku sajūtas, jo nu pienākusi Latvijas dzimšanas diena.
16. novembra rītā pie bērniem ciemos ieradās gailis Justiņš un ielūdza visus bērnus kopā noskatīties multiplikācijas filmu „Rīgas gaiļi”. Multfilmas skatīties ir interesanti, bet KOPĀ skatīties, ir vēl interesantāk. Pēc multfilmas noskatīšanās, gailītis Justiņš aicināja bērnus uz zāli, lai no celtniecības materiāliem uzceltu savu Rīgu un Kubulu ciemu. Visi, gan lieli, gan mazi aizrautīgi ķērās pie darba, un viens divi Rīga gandrīz gatava! Mājas – lielas un maziņas, ielas pilnas ar mašīnām un skaistie Rīgas torņi ar visiem gaiļiem. Arī Kubulu ciemā var atpazīt bērnudārzu, kultūras namu un citas, kubuliešiem vien zināmas, ēkas.
Nu gailītis Justiņš stāv un smaida, viņš uzslavē bērnus un priecājas, ka reizē ar labi paveikto darbu, ir noformēta zāle rītdienas svētku koncertam.

Lasīt tālāk...


Lote muzejā

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Piektdiena, 21 Oktobris 2011
Pēdējās izmaiņas: 21 Oktobris 2011

Labdien, te atkal Lote no Izgudrotāju ciema. Esmu ļoti aizņemta, jo katra diena ir jaunu atklājumu un izgudrojumu pilna. Bet, par cik esmu ļoti aktīva un zinātkāra, tad atkal devos uz „Ieviņu” un, kā biju solījusi, aicināju bērnus ekskursijā uz Žīguru meža muzeju. Tad nu mēs 6.oktobra rītā, pēc brokastīm, sēdāmies lielajā autobusā un devāmies uz Žīguriem.
Izrādījās, ka pavisam liels notikums ir braukt ar autobusu, jo gan es, gan „Ieviņas” bērni ar autobusu brauc ļoti reti.
Žīguru meža muzejā mūs laipni sagaidīja muzeja vadītāja Anna Āze. Viņa mums gan parādīja, gan pastāstīja par visiem muzeja eksponātiem. Kas tik tur nebija! Īsti koki un sūnas, sēnes un ogas, zvēri un putni, kukaiņi un rāpuļi, meža strādnieku inventārs, īstas meža zvēru ādas ... un vēl, un vēl, un vēl ...visu pat uzrakstīt nevaru. Mums muzejā ļoti patika!

Lasīt tālāk...


Lote no "Izgudrotāju ciema" viesojās Kubulu PII

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Ceturtdiena, 29 Septembris 2011
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2011

Es, Lote no Izgudrotāju ciema (ja kurš nezin, mani izdomāja igauņu rakstnieks Andruss Kivirehks), 26. un 27. septembrī viesojos pie Kubulu pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” bērniem. Biju priecīgi pārsteigta, ka bērni pazina, gan mani, gan manus draugus Alberto, Bruno un Susumu, jo bija lasījusi par mums grāmatā.
Sākoties rudenim, man bija sakrājušās jaunas idejas un izgudrojumi, kurus nespēju viena pati realizēt, tādēļ aicināju „Ieviņas” bērnus palīgā. Lai darbs ritētu bez aizķeršanās vispirms liku „Ieviņas” bērniem izvingrināt smadzenes, rokas, pirkstus un citas darbam nepieciešamās ķermeņa daļas, veicot dažādus tikai man vien zināmus vingrinājumus.

Lasīt tālāk...


1.septembrī

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Otrdiena, 06 Septembris 2011
Pēdējās izmaiņas: 06 Septembris 2011

1.septembra rīts Kubulu pirmsskolas izglītības iestādē „Ieviņa” iesākās neparasti un rosīgi. Skolotājas agrā rīta stundā lika vītni un sēja balonus ieejas vārtiem, izrotāja pagalmu, sabēra konfektes grozā, atvēra lielās durvis. Pulksten 730 durvīs priecīgi stāvēja Pele, Kaķis, iestādes vadītāja Lija un uz sliekšņa būrītī rāmi sēdēja jaunais „Ieviņas” iemītnieks Trusis. Ar jaukiem sveicieniem, rokasspiedieniem, bučām un konfektēm tika sagaidīti visi bērni un viņu vecāki. Jau no liela attāluma, nākot uz bērnudārzu, bērni manīja, ka notiek kaut kas neparasts, baloni, rotājumi un jaukie pasaku tēli liecināja, ka svētki patiešām ir klāt! Bērniem, kuri vasarā bērnudārzu neapmeklēja Kaķis un Pele palīdzēja atrast savas grupiņas, bet vadītāja vecākiem uzdāvināja bukletus par iestādi.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei