“Kad vasara ar rudeni satiekas” Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Piektdiena, 07 Septembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 07 Septembris 2018

tmb20180907150745

Kokos lapas sāk zaudēt savu vasarīgo sulīgumu, zaļā krāsa lēnām pārtop dzeltenā vai sarkanīgā tonī. Kaut kur iztālēm vēsais rudens vējš traucas pāri koku galotnēm. Klāt rudens, klāt jaunais mācību gads.

Lasīt tālāk...


Meteņdiena Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 20 Februāris 2018
Pēdējās izmaiņas: 20 Februāris 2018

 

Vizu, vizu Metenīti,
No kalniņa lejiņā.
Lai aug man gari lini,
Zeltītām podziņām.
(L.t.dz.)

Lasīt tālāk...


Svētku rīts Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Ceturtdiena, 23 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 23 Novembris 2017

img 004

17.novembra rītā, par godu Latvijas 99.gadadienai, ar gaišām domām un laimes vēlējumiem savai tēvzemei, Bērzkalnes PII notika svētku pasākums. Tika atskaņota valsts himna, tautu meita visus aicināja paviesoties katrā Latvijas vēsturiskajā novadā. Svinīgajā pasākumā bērni droši runāja dzejoļus, skanīgi dziedāja, kā arī dejoja, iepriecinot visus koncerta dalībniekus. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja nodziedāt latviešu tautasdziesmu “Bēdu, manu lielu bēdu” un iet kopīgā rotaļā, kas parādīja to, ka mēs visi kopā varam gan dziedāt, gan dejot. Īpaši mīļš brīdis bija, kad visi pieaugušie dziedāja, bērnus paņēmuši klēpī.

Lasīt tālāk...


Mārtiņdienas jampadracis Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Pirmdiena, 13 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 14 Novembris 2017

img 001

„Mārtiņi, Mārtiņi!...
Ziemai vaļā vārtiņi.
Rudentiņis projām iet,
Nu tik ziemu sagaidiet!
Nāks! Nāks! Drīz! Drīz!
Ko mums ziema atnesīs?
Varbūt salnu, sarmu, sniegu?
Varbūt salu? Ziemas miegu?
Kas ko labāku vēl dos -
Galdā Mārtiņdienas zoss!”

 

Lasīt tālāk...


“Veselības nedēļa - Putras diena” Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 31 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 31 Oktobris 2017

img 003

Bērzkalnes PII no 9. - 13. oktobrim projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā” ietvaros tika organizēta Putras nedēļa, kuras mērķis ir veselīga dzīvesveida popularizēšana, uzsverot dažāda veida putru veselīgo nozīmi cilvēka uzturā. 10. oktobris ir Starptautiskā putras diena, tāpēc abās iestādes grupās nedēļas garumā notika aizraujošas un noderīgas aktivitātes.

Iestādes lielākie “Taurenīšu” grupas 5-6 gadīgie bērni interaktīvā nodarbībā Putras programmas organizatoru veidotajā prezentācijā, darbojoties kopā ar Profesoru Graudu un Pūcēnu, iepazina veselīgā uztura piramīdu un Latvijā audzēto graudaugu šķirnes, uzzināja, ka putra palīdz izaugt veseliem, stipriem un gudriem. Tika dota iespēja apskatīt, salīdzināt, iztaustīt un pagaršot dažādus putraimus.

Lasīt tālāk...


Bērzkalnes PII sporto kopā ar Miķeli

Kategorija: Bērzkalnes PII
Otrdiena, 03 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2017

img 013

29. septembra rītā Bērzkalnes PII „Taurenīšu” un „Mārīšu” grupas apciemoja Miķelis, kurš aicināja bērnus doties ārā, lai sportiskā garā palīdzētu meža iemītniekiem sarūpēt pārtiku ziemai.

Satiekoties bērnudārza pagalmā, Miķelis aicināja visus uz kopīgu rīta rosmi. Kārtīgi iesildījušies, bērni varēja doties ceļā. Ar dziesmām, skaitāmpantiem un rotaļām „Taurenīšu” un „Mārīšu” grupas devās palīgā vāverei, kurai ar ķerras palīdzību vāveres dobumā bija jānogādā un jāsašķiro kastaņi un čiekuri. Pēc tam visi devās pie neparastā lāča Teo, kuram garšo kartupeļi. Tur, sadarbojoties komandās, vajadzēja nogādāt kartupeļus lāča migā.

Lasīt tālāk...


Zinību diena Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Piektdiena, 08 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 08 Septembris 2017

img 001

Laikā, kad savā ziedēšanas krāšņumā sacenšas asteres, dālijas un gladiolas, un zālē krīt pirmie āboli, klāt ir 1.septembris – jaunā mācību gada sākums! Zinību diena - tas ir jauns sākums un jaunas apņemšanās.

Bērni ar spurainiem ziedu pušķiem dodas uz bērnudārzu satikt savas skolotājas un draugus, lai krātu zināšanas un gatavotos skolas gaitām.

Kā jau pie svētku reizes pienākas, Bērzkalnes PII katras grupas skolotājas bija padomājušas, kā bērniem radīt svētku sajūtu un ieinteresēt darboties, tādēļ pie mazākajiem iestādes bērniem “Mārīšu” grupā ciemojās ezītis Pukšķis. Kopīgi tika iepazītas grupas telpas, iets rotaļās un, protams, neizpalika arī dažādi pārsteigumi.

Lasīt tālāk...


Veselības nedēļa Bērzkalnes PII „Esi vesels!”

Kategorija: Bērzkalnes PII
Trešdiena, 01 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Februāris 2017

Lai veidotu pozitīvu attieksmi un izpratni par veselīgu dzīvesveidu, no 23.-27. janvārim Bērzkalnes PII tika organizēta veselības nedēļa ”Esi vesels!”

Lasīt tālāk...


Ābolu nedēļa Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Ceturtdiena, 27 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 27 Oktobris 2016

Rudens ir ražas laiks. Šogad ābelēm zari līkst līdz pat zemei no augļu smaguma. Oktobra nedēļa no 17. līdz 21. oktobrim Bērzkalnes PII pagāja ābolu noskaņās.

Lasīt tālāk...


Jaunā mācību gada ieskaņas Bērzkalnes PII

Kategorija: Bērzkalnes PII
Piektdiena, 16 Septembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 16 Septembris 2016

Aizritējusi jaukā vasara. Pamazām savas krāsas dabā un cilvēku sirdīs ienes rudens. Septembris īpašu rosību un darbīgumu ienesis arī Bērzkalnes pirmsskolas izglītības iestādē. Sākoties jaunajam mācību gadam, 1. septembrī “Taurenīšu” un “Mārīšu” grupu bērnus gaidīja dažādi jauki pārsteigumi.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei