Valsts svētku pasākums Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 20 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 20 Novembris 2018

kopbilde

Stacijas pamatskola trīs dienas svētku nedēļā organizēja projektu aktivitātes, lai vairāk izzinātu, pētītu savas valsts un skolas vēsturi, lai attīstītu savu radošumu, radītu paliekošus oriģinālus darbus vizuāli plastiskās mākslas un literārajās jomās.

Lasīt tālāk...


Ekoskolu Rīcības dienas Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 07 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 07 Novembris 2018

galvena

Ekoskolu Rīcības dienas ir plaša ikgadēja vides kampaņa Latvijā, kurā aicināta piedalīties ikviena Latvijas skola, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu mainīt priekšstatus un paradumus veselākas vides vārdā. Šogad kampaņa notika no 29. oktobra līdz 4. novembrim.

Šogad Rīcības dienas bija veltītas Vides izglītības fondam un arī Eiropas Savienībā īpaši svarīgai tēmai – plastmasas piesārņojumam. Ievērojot, ka plastmasa ir arī būtisks Baltijas jūras piesārņojuma avots, kampaņas kopējā tēma ir “NĒ vienreizlietojamai plastmasai!”. Vairāk nekā 150 skolu ieplānoja aktivitātes visas nedēļas garumā. Tika rīkotas gan izglītojošas nodarbības, gan praktiskas darbnīcas ikdienā noderīgu ilgtspējīgu priekšmetu radīšanai, gan arī veiktas sociālas aptaujas un motivējošas akcijas videi draudzīgākiem ieradumiem. Daniels Trukšāns, Ekoskolu programmas koordinators Latvijā, uzsver: “Nesen uzzinājām, ka atbalstu guvis Eiropas Komisijas priekšlikums aizliegt vienreizlietojamu plastmasas priekšmetu apriti Eiropas Savienības tirgū, sākot ar 2021. gadu. Kamēr Eiropas Parlaments vēl panāk vienošanos ar dalībvalstīm, Ekoskolas sāk šo lielisko ideju īstenot dzīvē. Ticu, ka tieši izglītība, skolu un jauniešu aktīvisms ir spēcīgākais dzinulis pārmaiņām”.

Lasīt tālāk...


Ekotirdziņš Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 06 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 06 Novembris 2018

tmb20181106095105

Aizvadītā nedēļa visas Latvijas Ekoskolām bija Rīcības dienu nedēļa. Plānojot dažādas aktivitātes, skolēni tika aicināti 2.novembrī gatavoties rudens Ekotirdziņam.

Lasīt tālāk...


Stacijas pamatskolas pārstāvji Erasmus+ projekta mobilitātē Spānijā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 31 Oktobris 2018
Pēdējās izmaiņas: 31 Oktobris 2018

galvena

Stacijas pamatskola trešo mācību gadu aktīvi darbojas Erasmus+ projektā “Move your body and mind - healthy lifestyle for adolescents” („Iekustini savu ķermeni un prātu- veselīgs dzīvesveids pusaudžiem”). Laika posmā no 13. - 20.oktobrim notika projekta mobilitāte Spānijā. Stacijas pamatskolas direktore Ruta Bukša, skolotāja Skaidrīte Bankova, 8.klases skolnieces Digna Cibule un Amanda Maculeviča viesojās sadarbības skolā Burgosas pilsētā, kas atrodas 243 kilometru attālumā no Spānijas galvaspilsētas Madrides.

Lasīt tālāk...


Pasaules lielākā mācību stunda „Ikviens var būt globālo mērķu sargs!” Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 23 Oktobris 2018
Pēdējās izmaiņas: 23 Oktobris 2018

tmb20181023151241

Ik gadus UNESCO Latvijas Nacionālā komisija rīko akciju „Pasaules lielākā mācību stunda!” Šogad Pasaules lielākās mācību stundas vadmotīvs ir līdzdalība. Skolotāji kopā ar skolēniem tika aicināti aktīvi iesaistīties savas vietējās kopienas un apkārtējās vides pilnveidošanā, paturot prātā globālos mērķus. Aktivitātēm, iesaistoties Pasaules lielākajā mācību stundā, jātiecas uz ANO noteiktajiem Ilgtspējīgas attīstības mērķiem.

Lasīt tālāk...


Rudens ekskursija uz Gulbenes novadu

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 23 Oktobris 2018
Pēdējās izmaiņas: 23 Oktobris 2018

tmb20181023104548

18.oktobrī Stacijas pamatskolas 1.- 4. klases skolēni kopā ar skolotājām devās mācību ekskursijā uz Gulbenes novadu.

Lasīt tālāk...


Ojāra Vācieša dzejas pēcpusdiena Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 18 Oktobris 2018
Pēdējās izmaiņas: 18 Oktobris 2018

tmb20181018131551

Kad Latvijai krāsainu mēteli uzvelk rudens un ābeļu zari slīgst no ābolu smaguma, tas liecina, ka ir atnācis rudens un reizē ar to arī Dzejas dienas.

Lasīt tālāk...


Skolotāju diena Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 09 Oktobris 2018
Pēdējās izmaiņas: 09 Oktobris 2018

tmb20181009115915

Tuvojoties Skolotāju profesionālajiem svētkiem, Stacijas pamatskolā gatavošanās tiem tika uzsākta gan ievērojot tradīcijas, gan organizējot arī ko jaunu. 5.oktobra rīts sākās ar ziedu sveicieniem no audzēkņiem. 9.klases skolēni ar audzinātāju Linu Veselovu bija sagatavojuši apsveikuma brīdi, kurā saknēja ne tikai pateicības vārdi un laba vēlējumi, bet arī dažādi izzinoši jautājumi skolotājiem. Visiem bija interesanti un jautri, kad skolotāju komandas veidoja jaunus tērpus pedagogu mūsdienīgam imidžam.

Lasīt tālāk...


Sportiskas aktivitātes Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 27 Septembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 27 Septembris 2018

galvena

20.septembris Stacijas pamatskolā tika pavadīts sportiskā gaisotnē. Veselīga uztura speciāliste, vingrošanas trenere un pozitīvisma vairotāja Rudīte Truce bija sagatavojusi interesantas aktivitātes gan jaunākajai, gan vecākajai skolēnu grupai. Pateicoties vēl siltajam un saulainajam laikam, visi varējām darboties brīvā dabā. Visas aktivitātes bija balstītas ne tikai uz fiziskiem vingrinājumiem, bet arī uz kolektīva saliedēšanu un pozitīvu gaisotni kopumā.

Lasīt tālāk...


„Sporta diena 2018” Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 21 Septembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 25 Septembris 2018

GALVENA

Kā tradīcija Stacijas pamatskolā katru septembri notiek sporta diena. Šogad tā norisinājās 7. septembrī. Bet, lai sportošana būtu interesantāka, šoreiz skolēnu uzdevums bija uzrunāt un uzaicināt vecākus, krustvecākus vai citus sev tuvus cilvēkus piedalīties sporta aktivitātēs. Jo ar ģimeni kopā pavadīts laiks ir vislielākā, skaistākā un nenovērtējamākā dzīves vērtība. Bijām ļoti priecīgi redzēt visus sportotājus, kuri ieradās stadionā un sportoja kopā ar skolēniem. Paldies jums!

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei