Biedrībai “nextHorizont” piešķirts finansējums projektam “Zem viena jumta”

Kategorija: Balvu novada projekti
Pirmdiena, 02 maijs 2022
Pēdējās izmaiņas: 02 maijs 2022

Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atklāta projektu pieteikumu konkursa “ĢIMENEI DRAUDZĪGAS VIDES VEIDOŠANA” rezultātā biedrībai “nextHorizont” piešķirts finansējums projektam “Zem viena jumta”.                                                                                                     Projekta ietvaros ģimenēm būs iespēja piedalīties stafetēs, meistarklasēs, atrakcijās, apmeklēt koncertus un iesaistīties citos, ģimenes saites stiprinošos, pasākumos.

Lasīt tālāk...


Godina Ziemeļlatgales nevalstiskās organizācijas!

Kategorija: Balvu novada projekti
Ceturtdiena, 28 Aprīlis 2022
Pēdējās izmaiņas: 28 Aprīlis 2022

Spreslica

22.aprīlī Balvu Kultūras un atpūtas centrā  pasākumā “Sprēslīca” tika godināti konkursa „Ziemeļlatgales nevalstisko organizāciju gada balva” saņēmēji. Konkursa mērķis  bija  apzināt un godināt Ziemeļlatgales nevalstiskās organizācijas, kuras aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē,  tādējādi sekmējot nevalstiskā sektora attīstību novadā, veicinot Ziemeļlatgales atpazīstamību, popularizējot labas prakses piemērus un stiprinot lokālpatriotismu.

Konkurss veiksmīgi noslēdzies, ir notikusi rezultātu apkopošana,  pretendentu izvērtēšana atbilstoši konkursa nolikuma kritērijiem, un uzvarētāju noteikšana. Konkursa laikā tika saņemta informācija par 37 Ziemeļlatgales  nevalstiskajām. Uzvarētāji tika noteikti 10 nominācijās, kā arī piešķirtas 3 specbalvas:

Lasīt tālāk...


Atceltas vingrošanas nodarbības

Kategorija: Balvu novada projekti
Trešdiena, 27 Aprīlis 2022
Pēdējās izmaiņas: 27 Aprīlis 2022

nenotiekInformējam, ka no 27.aprīļa līdz 1.maijam nenotiks ESF projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā" Nr.9.2.4.2/16/I/050 šādas aktivitātes:

27.aprīlī NENOTIKS:

 • Aerobikas nodarbība Krišjāņu pagastā;

28.aprīlī NENOTIKS:

 • Veselīga un aktīva dzīvesveida prasmju apguve un pielietošana senioriem - vingrošanas nodarbība Balvu muižā;
 • Aerobikas nodarbība Balvu muižā;

29.aprīlī NENOTIKS:

 • Aerobikas nodarbība Balvu pagastā;

Lasīt tālāk...


Iespēja saņemt kuponus sāls istabas apmeklējumam Balvu baseinā

Kategorija: Balvu novada projekti
Trešdiena, 13 Aprīlis 2022
Pēdējās izmaiņas: 13 Aprīlis 2022

Aicinām Balvu, Bērzkalnes, Bērzpils, Briežuciema, Krišjāņu, Kubulu, Lazdulejas, Tilžas, Vectilžas, Vīksnas pagastu un Balvu pilsētā deklarētos iedzīvotājus (54+ gadi) ar īpašām vajadzībām saņemt 3 kuponus Balvu Sporta skolas peldbaseina Sāls istabas apmeklējumam BEZ MAKSAS!

Uzrādot invaliditātes apliecību, kuponus varēs saņemt Balvu novada administrācijas ēkā, Bērzpils ielā 1A, 3.stāva 35.kabinetā:

 • pirmdienās, no plkst. 11:00 – 13:00
 • trešdienās, no plkst. 15:00 – 17:00
 • piektdienās, no plkst. 11:00 – 13:00

Kuponus iedzīvotāji var pieteikt arī sava pagasta pārvaldē!

Lasīt tālāk...


Veselīgs uzturs pavasarī

Kategorija: Balvu novada projekti
Otrdiena, 12 Aprīlis 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Aprīlis 2022

LekcijaViļakas pilsētā un apkaimē 1., 2. un 9.aprīlī bija iespēja bez maksas apmeklēt nodarbības par veselīgu uzturu. Šo iespēju nodrošina projekts Nr.9.2.4.2/16/I/073 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļakas pilsētā un apkaimē”. Nodarbību sēriju “Veselīgs uzturs - pavasaris” vadīja uztura speciāliste Baiba Bērtiņa. Speciāliste aicināja atcerēties, ko savulaik ir teicis Hipokrāts: ”TAVAM ĒDIENAM IR JĀBŪT TAVĀM ZĀLĒM”. “Ar uzturu mēs varam nosargāt savu veselību, gan ievērojami uzlabot, gan sagandēt. Viss ir pašu rokās,” teica Baiba Bērtiņa. Pavasara nodarbības ciklā uztura speciāliste vairāk uzmanības pievērsa gremošanas sistēmai, tās darbībai un nozīmei. Atgādināja, cik svarīgi ir sakošļāt barību un lietot uzturā šķiedrvielām bagātu pārtiku. Produkti, kas veicina gremošanu ir kāposti, skābie kāposti, sīpoli, āboli, ķiploki, fenheļa un ķimeņu sēklas, piparmētras, pieneņu lapas un citi rūgteni zaļumi, ananāsi, papaja, brūnie rīsi un citi pilngraudu produkti, pupiņas un citi pākšaugi.

Lasīt tālāk...


Ikmēneša veselības dienas novadā

Kategorija: Balvu novada projekti
Ceturtdiena, 07 Aprīlis 2022
Pēdējās izmaiņas: 07 Aprīlis 2022

sociaalais fondsProjekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā" Nr.9.2.4.2/16/I/050 ietvaros tiek īstenota aktivitāte – Ikmēneša veselības dienas novadā. Tās ietvaros iedzīvotāji bez maksas var pārbaudīt savu veselības stāvokli: izmērīt asinsspiedienu, noteikt cukura un holesterīna līmeni asinīs, kā arī saņemt īsu ekspreskonsultāciju par sirds un asinsvadu saslimšanas mazināšanas pasākumiem un veselīgu dzīvesveidu.

Lasīt tālāk...


Aicinām iesniegt jaunatnes iniciatīvas projektus mācību motivācijas palielināšanai

Kategorija: Balvu novada projekti
Otrdiena, 29 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Marts 2022

Logo

Balvu novada pašvaldība aicina biedrības/nodibinājumus, kas veic darbu ar jaunatni, no 2022. gada 29. marta iesniegt jaunatnes iniciatīvu projektu pieteikumus mācību priekšlaicīgas pārtraukšanas mazināšanai. Projekta PuMPuRS* ietvaros tiks atbalstīti jauniešu iniciatīvu projekti, lai veicinātu atbalsta aktivitātes jauniešu vidū arī ārpus formālās izglītības.

Lasīt tālāk...


Projekta “Līdzdalības karuselis” aktivitāte Smiltenes vidusskolā

Kategorija: Balvu novada projekti
Otrdiena, 22 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Marts 2022

Projekts līdzdalības karuselisTurpinās aktivitātes Erasmus+ projektā  “Līdzdalības Karuselis”  Nr. 2020-3-LV02-KA347-003516, kurā darbojas Balvu Valts ģimnāzija, Viļakas Valsts ģimnāzija Balvu profesionālā un vispārizglītojošā skola, Gulbenes novada vidusskola un Smiltenes novada vidusskola. Projekta galvenais uzdevums ir skolēnu pašpārvalžu darbības nolikumu/reglamentu izskatīšana un jauna dokumenta izveide, kurš atbilstu šī laika aktualitātēm.

Lasīt tālāk...


Balvu novada pašvaldība turpina īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu “Proti un dari!”

Kategorija: Balvu novada projekti
Otrdiena, 15 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 15 Marts 2022

sociaalais fondsBalvu novada pašvaldība turpina īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu “Proti un dari!”. Aktivitātes paredzētas 15 līdz 29 gadus veci jauniešiem, kas nemācās, nestrādā, neapgūst arodu un nav reģistrēti kā bezdarbnieki, lai iepazītu un apgūtu profesiju, mācītos, saņemtu speciālistu konsultācijas un iesaistītos dažādās citās nodarbinātību veicinošās aktivitātēs.

Lasīt tālāk...


Atceltas vingrošanas nodarbības!

Kategorija: Balvu novada projekti
Piektdiena, 11 Marts 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Marts 2022

/images/11_03_nenotiksvingrosana.jpg

Informējam, ka no 14.marta līdz 20.martam nenotiks ESF projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Balvu novadā" Nr.9.2.4.2/16/I/050 šādas aktivitātes:

14.martā NENOTIKS:

 • Veselīga un aktīva dzīvesveida prasmju apguve un pielietošana senioriem - vingrošanas nodarbība Balvu muižā
 • Aerobikas nodarbība Balvu muižā

15.martā NENOTIKS:

 • Aerobikas nodarbība Bērzkalnes pagastā

16.martā NENOTIKS:

 • Aerobikas nodarbība Krišjāņu pagastā

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei