tmb20200116102356


Ziemassvētku pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām

Kategorija: Sociālās pārvaldes aktualitātes
Otrdiena, 15 Decembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 15 Decembris 2015

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests organizē Ziemassvētku pasākumu Balvu novada pašvaldībā deklarētajiem bērniem ar īpašām vajadzībām. Pasākums notiks 2015.gada 21.decembrī plkst. 11.00 Balvu pamatskolā (Partizānu ielā 16).
Bērnus, kuri nav saņēmuši ielūgumus, lūdzam pieteikties Sociālā dienesta Atbalsta un rehabilitācijas nodaļā, uzrādot invaliditātes apliecību (Ja nebūsiet paspējuši pieteikties, minētās formalitātes nokārtosim pasākuma dienā)
Tālrunis uzziņām: 64521997, vai 28652089.
 


Iedzīvotāju ievērībai!

Kategorija: Sociālās pārvaldes aktualitātes
Piektdiena, 04 Decembris 2015
Pēdējās izmaiņas: 04 Decembris 2015

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests informē, ka iesniegumus par pabalstiem no iedzīvotājiem pieņems līdz 14.decembrim (ieskaitot), izņemot ārkārtas gadījumus – apbedīšanas pabalsts, stihiska nelaime.
Atgādinām vecākiem, ka līdz šī gada beigām ir jāuzraksta iesniegums par brīvpusdienām mācību iestādēs: daudzbērnu ģimeņu bērniem, bērniem invalīdiem, bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem par kārtējo mācību pusgadu.

Lasīt tālāk...


Ienāc Balvu novada Sociālajā dienestā!

Kategorija: Sociālās pārvaldes aktualitātes
Piektdiena, 16 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 16 Oktobris 2015

Kļavu lapu krāsas oktobrī dara krāsainu mūsu ikdienu Balvu novada Sociālajā dienestā. Jau pats fakts, ka kļava bagātīgi raisās no rudens rotas, augdama turpat pie Dienas centra ēkas, vedina uz dažādām radošām izpausmēm. Pateicoties sirsnīgajai Tatjanai no Rekovas,15.oktobrī bija iespēja mācīties pagatavot skaistu rožu pušķi no kļavu lapām, bet ar to meistarklase nav galā, jo klientes, kas piedalās līdzdarbības programmā, vēlējās turpināt šīs nodarbības, tāpēc pirmdien no plkst.12.00 būs iespēja iemācīties pagatavot kļavu lapu paliktnīšus un citus aksesuārus. Apsveicami, ka ir cilvēki, kas vēlas dalīties pieredzē, un ir cilvēki, kas vēlas pilnveidoties brīvprātīgi, tā uzdāvinot sev iespēju negarlaikoties un saturīgi pavadīt laiku.

Lasīt tālāk...


Sociālā dienesta atgādinājums iedzīvotājiem!

Kategorija: Sociālās pārvaldes aktualitātes
Piektdiena, 16 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 16 Oktobris 2015

Balvu novada pašvaldības Sociālais dienests informē, ka šī gada 1.aprīlī spēkā stājās Saistošie noteikumi Nr.10/2015 „Par papildus palīdzību Balvu novadā”. Saistošo noteikumu II punktā „Veselības uzlabošanas pabalsti”, iekļautas vēl divas iedzīvotāju grupas, kuras var saņemt pašvaldības materiālo palīdzību slimības gadījumā:

Lasīt tālāk...


Kolēģi apciemo Balvus

Kategorija: Sociālās pārvaldes aktualitātes
Ceturtdiena, 15 Oktobris 2015
Pēdējās izmaiņas: 15 Oktobris 2015

Rudens ir ražas novākšanas laiks ne tikai dabā, bet arī ikvienā darba kolektīvā. Notiek paveiktā izvērtēšana, analīze, dzimst jaunas idejas un ieceres nākošajiem gadiem. Rudens ir arī laiks, kad sociālie darbinieki dodas pieredzes apmaiņā pie saviem kolēģiem. Balvu novada pašvaldības Sociālo dienestu šoruden apciemoja kolēģi no Jelgavas, Ogres, Tukuma un Ludzas pašvaldībām, pie viena iepazīstot mūsu zaļo, sakopto mazpilsētu, brīnišķīgos un viesmīlīgos cilvēkus.

Lasīt tālāk...


Apakškategorijas

  • Balvu novada pašvaldības Sociālajā dienestā ciemojās jelgavnieki

    Arī rudens slēpjas no lietus un nesteidzas nakts dzestrajās stundās krāsot kokus un krūmus. Ir iemēģināta tikai mazā dzeltenās krāsas otiņa. Bet iepriecinājumu un pārsteigumu septembrī netrūkst, tostarp arī ciemiņu! 15.septembrī Balvu novada pašvaldības Sociālajā dienestā bija ieradušies ciemiņi no Jelgavas sociālo lietu pārvaldes, lai iepazītos ar mūsu  novada pašvaldības Sociālā dienesta darbu, gūtu priekšstatu par mūsu ikdienas raizēm un gandarījuma mirkļiem.


    Jelgavas sociālo lietu pārvaldes darbinieki šādus pieredzes braucienus organizē divas reizes gadā. Viņu iestādes funkcijas ir nodrošināt sociālos pakalpojumus un sociālo palīdzību dažādām klientu grupām, administrēt sociālo pakalpojumu sniegšanai paredzētos pašvaldības budžeta līdzekļus, kontrolēt, kā šos līdzekļus izlieto pārraudzībā esošās iestādes un citi pakalpojumu sniedzēji. Vadītāja Rita Stūrāne, kopā ar saviem kolēģiem, ar interesi piedalījās Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītājas Viktorijas Pukas sagatavotajā prezentācijā un uz interesējošiem jautājumiem saņēma izsmeļošas atbildes. Pēc vizītes Sociālajā dienestā, ciemiņi devās uz Balvu Novada muzeju, bet tālāk uz Alūksni, lai pilnībā izbaudītu Latvijas ziemeļaustrumus.

    Ina Bankova

    IMG_20170915_133510.jpgIMG_20170915_133541.jpgIMG_20170915_135224.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei