Karjeras izglītība

Attālināto pasākumu vecākiem izvērtējuma kopsavilkums

Kategorija: Karjeras izglītība
Piektdiena, 16 Aprīlis 2021
Pēdējās izmaiņas: 16 Aprīlis 2021

Šajā mācību gadā projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs” ietvaros attālināti norisinājās divi pasākumi − interaktīvi semināri vecākiem.

11.februārī -“Kā runāt ar jaunieti par karjeru!” , ko vadīja  sociālais tehnologs, attiecību un karjeras veidošanas treneris un lektors, jauniešu karjeras un biznesa attīstības programmas "Start Strong" autors un vadītājs ar vairāk kā divdesmit gadu darba pieredzi Andris Arhomkins.

Lasīt tālāk...


Seminārs vecākiem “Atziņas un risinājumi bērna personības izaugsmei ilgtermiņā”

Kategorija: Karjeras izglītība
Piektdiena, 09 Aprīlis 2021
Pēdējās izmaiņas: 09 Aprīlis 2021

Mūsdienu digitalizācijas laikmetā bieži sastopamies ar starppaaudžu konfliktsituācijām, kad vecākam arvien grūtāk saprasties ar savu bērnu, kur nu vēl palīdzēt karjeras ceļa veidošanā, ja pats vecāks nav autoritāte bērnam. Svarīga ir atbalsta programmas vecākiem īstenošana bērna personības izaugsmei, kas ietver izpratni par vecāku atbalstošo lomu ceļā uz dzīves mērķu apzināšanos, resursu ieguldījumu bērna izaugsmei. Tāds arī bija mērķis semināram vecākiem “Atziņas un risinājumu bērna personības izaugsmei ilgtermiņā” projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, kas notika 7.aprīlī no plkst.18:00-20:00.

Lasīt tālāk...


Par vecāku tikšanos ar personības un profesionālās izaugsmes treneri

Kategorija: Karjeras izglītība
Trešdiena, 24 Marts 2021
Pēdējās izmaiņas: 24 Marts 2021

Logo: Valsts izglītības attīsības aģentūra, NACIONĀLAIS ATTĪSTĪBAS PLĀNS 2020, Eiropas Sociālais fonds

Šī gada 7. aprīlī no plkst. 18:00-20:00 projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notiks Balvu Valsts ģimnāzijas, Stacijas pamatskolas un Vīksnas filiāles, Bērzpils vidusskolas, Tilžas vidusskolas un Baltinavas vidusskolas 7.-12. klašu skolēnu vecāku tikšanās attālinātajā seminārā “Atziņas un risinājumi bērna personības izaugsmei ilgtermiņā” ZOOM platformā ar lektori, Mg. paed. izglītības zinātnēs, personības un profesionālās izaugsmes treneri, psiholoģi-konsultanti Ilgu Kušneri.

Lasīt tālāk...


Par radošo INFOGRAFIKU konkursu

Kategorija: Karjeras izglītība
Otrdiena, 23 Marts 2021
Pēdējās izmaiņas: 23 Marts 2021

Logo: Valsts izglītības attīsības aģentūra, NACIONĀLAIS ATTĪSTĪBAS PLĀNS 2020, Eiropas Sociālais fonds

Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, no šī gada 22.marta līdz 12. aprīlim, norisināsies infografiku konkurss 7.-12.klašu skolēniem “Ceļš uz nākotni”. Piedaloties šajā konkursa, skolēni tiek aicināti mērķtiecīgi izplānot savu karjeras ceļu konkrēta mērķa sasniegšanai nākotnē- kļūt par izvēlētās profesijas pārstāvi.

Lasīt tālāk...


Par individuālajām karjeras konsultācijām

Kategorija: Karjeras izglītība
Ceturtdiena, 11 Marts 2021
Pēdējās izmaiņas: 11 Marts 2021

Informācija ar individuālajām karjeras konsultācijām

Arī attālināto mācību laikā Balvu Valsts ģimnāzijas, Stacijas pamatskolas un Vīksnas filiāles, Bērzpils vidusskolas, Tilžas vidusskolas un Baltinavas vidusskolas 7.-12.klašu skolēniem ir iespēja saņemt individuālās konsultācijas karjeras jautājumos. Tās sniedz Balvu novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pedagogs-karjeras konsultante Lidija Ločmele projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs” ietvaros. Konsultācijām skolēni var pieteikties sazinoties ar karjeras konsultanti, zvanot vai rakstot uz norādīto e-pastu. Pieteikties konsultācījām ir brīva pašu skolēnu izvēle, bet, nepieciešamības gadījumos konsultācijām skolēnus var pieteikt arī klašu audzinātāji.


Par pasākuma “Izglītības izstāde BVĢ 2021” izvērtējumu

Kategorija: Karjeras izglītība
Ceturtdiena, 04 Marts 2021
Pēdējās izmaiņas: 05 Marts 2021

Prezentācija _Attālinātās Izglītības izstādes BVĢ 2021 izvērtējums
22.02.2021. Balvu Valsts ģimnāzijā norisinājās attālinātā izglītības izstāde projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Pasākums notika tiešsaistes Zoom platformā. Pēc pasākuma, dalībniekiem tika piedāvāts veik izvērtējumu, aizpildot pedagoga- karjeras konsultantes sagatavoto anketu. Izvērtējuma anketā dalībnieki tika aicināti sniegt ieteikumus turpmāko attālināto pasākumu organizēšanai un atbildēt uz jautājumiem:

Lasīt tālāk...


Attālinātā Izglītības izstāde Balvu Valsts ģimnāzijā

Kategorija: Karjeras izglītība
Ceturtdiena, 04 Marts 2021
Pēdējās izmaiņas: 05 Marts 2021

“Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Zoom seminārā ekrānuzņēmums, kurā redzami – Anastasija Klija,  Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes 1. kursa students Artis Smirnovs, Vidzemes Augstskolas Sabiedrības zinātņu 1. kursa students Kristiāns Bokta un  Rīgas Juridiskās augstskolas 2. kursa studente Paula Paidere.

22. februārī   sešu stundu garumā Balvu Valsts ģimnāzijā norisinājās attālinātā izglītības izstāde projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Pasākums notika tiešsaistes Zoom platformā.

Lasīt tālāk...


Jaunā uzņēmēja veiksmes kods

Kategorija: Karjeras izglītība
Piektdiena, 05 Marts 2021
Pēdējās izmaiņas: 05 Marts 2021

22. februārī projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pedagogs-karjeras konsultante un Balvu Valsts ģimnāzija, sadarbībā ar augstākajām un profesionālajām mācību iestādēm un uzņēmējiem, attālināti rīkoja Izglītības izstādi BVĢ 2021.

Lasīt tālāk...


Interaktīvais seminārs vecākiem “Kā runāt ar jaunieti par karjeru?”

Kategorija: Karjeras izglītība
Trešdiena, 17 Februāris 2021
Pēdējās izmaiņas: 18 Februāris 2021
Logo - Valsts izglītības attīstības agentūra, NACIONĀLAIS ATTĪSTĪBAS PLĀNS 2020, EIROPAS SAVIENĪBA Eiropas sociālais fonds, IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ
Aktivitāte tika īstenota programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

11. februārī Balvu Valsts ģimnāzijas vecāku nedēļas izskaņā vecākiem bija iespēja piedalīties “Start strong” nodarbībā “Kā runāt ar jaunieti par karjeru?”. Šī nodarbība tika organizēta sadarbībā ar IKS pārvaldes karjeras konsultanti Lidiju Ločmeli projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālajās izglītības iestādēs” ietvaros. Nodarbību vadīja sociālais tehnologs, attiecību un karjeras veidošanas treneris un lektors ar vairāk kā divdesmit gadu pieredzi Andris Arhomkins. Viņš ir jauniešu karjeras un biznesa attīstības programmas "Start Strong" autors un vadītājs.

Lasīt tālāk...


Balvu Valsts ģimnāzijā notiks attālinātā Izglītības izstāde 2021

Kategorija: Karjeras izglītība
Otrdiena, 16 Februāris 2021
Pēdējās izmaiņas: 16 Februāris 2021

Informatīva afiša par attālināto Izglītības izstādi 2021 Balvu Valsts ģimnāzijā

22. februārī no plkst. 9:00-15:00 Balvu Valsts ģimnāzija rīko attālināto Izglītības izstādi 2021., kas norisināsies ZOOM platformā.

Tās mērķis ir motivēt jauniešus plānot savu karjeru, palīdzēt izpētīt dažādas karjeras iespējas, kā arī iepazīt citu karjeras ceļus.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei