Iedzīvotāju ievērībai!

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 13 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Par dzīvnieku patversmiBalvu pilsētas pārvalde aicina atsaukties organizācijas, biedrības un jebkuras ieinteresētās personas, kas būtu gatavas sadarbībā ar Balvu novada pašvaldības policiju pārņemt dzīvnieku patversmes funkciju pašvaldībā.

Ikviens interesants 19.decembrī plkst. 13.00 tiek gaidīts Bērzpils ielā 1A, Balvos, 2.stāvā, 22.kabinetā. Plašāka informācija pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 27800548 (Daina Tutiņa).


No 14. decembra Balvu pilsētas slidotava būs atvērta apmeklētājiem!

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 13 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Balvu slidotava atvērta apmeklētājiem SLIDOTAVAS DARBA LAIKS

Darba dienās:

  • No plkst. 10.00 līdz 18.00- publiskā slidošana
  • No plkst. 18.00 līdz 20.00- hokejs
  • No plkst. 20.00 līdz 21.00- publiskā slidošana

Brīvdienās:

  • No plkst. 10.00 līdz 12.00- hokejs
  • No plkst. 12.00 līdz 17.00- publiskā slidošana
  • No plkst. 17.00 līdz 19.00- hokejs
  • No plkst. 19.00 līdz 22.00- publiskā slidošana

Aicinām novērtēt informatīvo izdevumu “Balvu Novada Ziņas”

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 13 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2022

Aptauja par Balvu Novada ZiņāmDomājot par to, lai informatīvais izdevums “Balvu Novada Ziņas” būtu vērtīgs un uzticams informācijas avots  par aktualitātēm pašvaldības darbā un novadā arī turpmāk, aicinām aizpildīt aptauju, atbildot uz jautājumiem  par izdevuma saturu (ko vērtējat pozitīvi, kas būtu pilnveidojams; vai informācija ir saprotama; vai informācija jums ir noderīga; par kādiem pašvaldības darba jautājumiem jums būtu nepieciešama plašāka informācija). Mums ir svarīgs jūsu viedoklis, tāpēc priecāsimies saņemt jūsu atsauksmes un ierosinājumus! 

Aizpildīto aptaujas anketu no izdevuma var iemest Balvu novada administrācijas ēkas, Viļakas pilsētas un pagastu pārvalžu “Iesniegumu kastītēs”. Aptauju aicinām aizpildīt un iesniegt līdz 2022. gada 30. decembrim.

Aptaujas anketa elektroniski pieejama ŠEIT.

 


Aicinām aizpildīt aptauju par satiksmes drošību

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 12 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Decembris 2022

AptaujaBalvu novada pašvaldība šobrīd veic projektēšanas papilddarbus Daugavpils ielas posma no Pilsoņu ielai līdz Brīvības ielai. Šajā projektā ir ietverti centralizētās kanalizācijas, centralizētā ūdensvada, ielu apgaismojuma, asfalta seguma un ietves risinājumi. Lai uzlabotu satiksmes drošību, šobrīd tiek apsvērta ātrumvaļņa (paaugstinājums, kas izbūvēts braukšanas ātruma ierobežošanai)  uzstādīšana Rūpniecības un Daugavpils ielas krustojumā. Aicinām Balvu pilsētas un novada iedzīvotājus izteikt viedokli un komentāru par šāda satiksmes drošības risinājuma pielietošanu, aizpildot aptauju ŠEIT. 


KLĀTIENES tikšanās par profesionālā dienesta iespējām, dienesta un karjeras iespējām LR Zemessardzē

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 12 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Decembris 2022

Tikšanās ar LR Zemessardzi2022.gada 15.decembrī no plkst. 10.30 līdz 12.00 NVA Balvu filiāles Balvu KAC telpās piedāvā iespēju tikties ar Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljona un Zemessardzes 31.kājnieku bataljona pārstāvjiem un uzzināt par profesionālā dienesta iespējām, pieteikšanās nosacījumiem, dienesta vidi, apmācību iespējām un iestāšanās nosacījumiem  un dienesta iespējām Zemessardzē. Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus.

Lasīt tālāk...


Balvu novada domes komiteju sēdes 2022.gada 14. un 15. decembrī

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 09 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Decembris 2022

decembris 2022TAUTSAIMNIECĪBAS UN VIDES KOMITEJAS SĒDE

Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs Jānis Trupovnieks sasauc Tautsaimniecības un vides komitejas sēdi 2022.gada 14.decembrī (trešdien) plkst.09.00.

Sēde notiks klātienē Bērzpils ielā 1A, Balvos, LV – 4501 (3.stāvā, Sēžu zālē), (jautājumu ziņotāji, kas ir uz vietas iestādē piedalās klātienē un speciālisti piedalās attālināti).

Lasīt tālāk...


Marija Duļbinska saņem balvu konkursā "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2022"

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 09 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 09 Decembris 2022

Marija Duļbinska saņem balvu3.decembrī norisinājās svinīgā ceremonija – "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam 2022", kurā jau astoto gadu Tiesībsarga biroja, Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” un Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkotajā pasākumā godināja tos cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus, kuri palīdz cilvēku ar invaliditāti ikdienu padarīt labāku un gaišāku.Priecājamies un lepojamies ar Mariju Duļbinsku, Balvu Teritoriālās invalīdu biedrības valdes priekšsēdētāju, kura kategorijā “Individuāls sniegums” nominācijā “Gada palīgs” ieguva galveno balvu. Marija atbalsta seniorus un personas ar invaliditāti ikdienā, sniedzot emocionālo, informatīvo un materiālo atbalstu, kā arī sniedzot emocionālo, informatīvo un materiālo atbalstu ģimenēm, kuras audzina, aprūpē bērnus ar invaliditāti, it īpaši daudzbērnu ģimenes un audžu ģimenes, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. Palīdz cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem iekļauties darba tirgū, motivē dalībai projektos, iegūt darba pieredzi.

Lasīt tālāk...


Kas ir teritorijas attīstības plānošana?

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 09 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 09 Decembris 2022

InfografikaKas ir teritorijas attīstības plānošana? Kā par šo svarīgo un sarežģīto nozari pēc iespējas saprotamāk pastāstīt citiem – tiem, kuri ar šiem jautājumiem ikdienā nestrādā. Kāpēc tas ir vajadzīgs, vai un kā piedalīties šajā procesā? Kādēļ ir svarīgi iepazīties ar pašvaldības plānošanas dokumentiem pirms zemes iegādes vai kādas plānotās ieceres īstenošanas savā nekustamajā īpašumā?

Teritorijas attīstības plānošanas process un plānošanas dokumentu izmantošana nekad nebūs triviāli vienkārša, Aicinām iepazīties ar video un infografikām, kas palīdzēs iegūt informāciju par teritorijas atļauto izmantošanu GeoLatvija.lv.


Balvos notiks labdarības akcija „Dzirksteli Ukrainai!”

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 09 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 16 Decembris 2022

Saulgriežu jampadracis2022.gada 22.decembrī, no plkst. 16.00-19.00, Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā Balvu novada pašvaldība aicina svinēt ziemas svētkus pasākumā „Saulgriežu jampadracis Balvos”. Pasākumā būs iespējams apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu, satikt Ziemassvētku rūķus, vērot muzikālus priekšnesumus un iesaistīties radošās darbnīcās. Par ziedojumiem būs iespējams baudīt arī ukraiņu tradicionālo boršču. Pasākuma laikā notiks labdarības akcija „Dzirksteli Ukrainai!”. Uzņēmums „Škladi”, sadarbībā ar Ziedot.lv, biedrību ”Ritineitis”, Latvijas Sarkanā Krusta Balvu komiteju un Balvu novada pašvaldības iestādēm, organizē labdarības akciju „Dzirksteli Ukrainai!”, kas būs veltīta Ukrainai un tās iedzīvotājiem. Labdarības akcijā iegūtie ziedojumi tiks novirzīti ģeneratoru iegādei Ukrainas iedzīvotājiem, kuri šobrīd atrodas Ukrainā bez elektrības un siltuma.

Lasīt tālāk...


Turpinās tikšanās ar iedzīvotājiem – šoreiz Tilžas pagastā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 08 Decembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 08 Decembris 2022

Iedzīvotāju tikšanās Tilžas pagastāLai atbildētu uz iedzīvotājus interesējošajiem un arī sasāpējušajiem jautājumiem, kā arī uzklausītu vajadzības, Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, Balvu novada pašvaldības izpilddirektore Daina Tutiņa, izpilddirektores vietnieks administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne, Balvu novada domes Sociālās un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule un domes deputāte Sandra Kindzule 7.decembrī tikās ar Tilžas pagasta iedzīvotājiem.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei