Daļai Kupravas un Kubulu pagasta iedzīvotāju mainīsies elektrības piegādātājs, aicina iesniegt pieteikumus AS "Sadales tīkls" jaunu pieslēgumu ierīkošanai

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 31 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

Balvu novada pašvaldība nodos AS "Sadales tīkls" elektropārvades līnijas Celmenē, Kubulu pagastā, un Kupravā, Kupravas pagastā. Tas nozīmē, ka esošo pagastu iedzīvotājiem mainīsies elektrības piegādātājs.

Tāpēc pašvaldība aicina iedzīvotājus iesniegt pieteikumus AS "Sadales tīkls" jaunu pieslēgumu ierīkošanai, kas tiks nodrošināti atbilstoši Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes 2021.gada 3.jūnija lēmumam Nr.1/8 "Sistēmas pieslēguma noteikumi elektroenerģijas sistēmas dalībniekiem".

Lasīt tālāk...


Piedalies aptaujā un izsaki savu viedokli!

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 27 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

Aptauja_2Šobrīd Balvu muižā notiek aktīvi renovācijas darbi, kuru rezultātā muiža piedzīvo vērienīgas pārmaiņas. Pašvaldībai ir ļoti svarīgi zināt, kā jūtas, ko domā un vēlas mūsu novada iedzīvotāji attiecībā uz Balvu muižas nākotni.

Aicinām iedzīvotājus piedalīties un izteikt savu viedokli par Balvu muižas nākotni, tās tālāko attīstību, aizpildot aptaujas anketu līdz 2022. gada 21. novembrim:

ELEKTRONISKI ŠEIT

vai

informatīvā izdevuma "Balvu Novada Ziņas" novembra numurā (aizpildīto aptaujas anketu no izdevuma varēs iemest Balvu novada administrācijas ēkas, Viļakas pilsētas un pagastu pārvalžu “Iesniegumu kastītēs”). 

Lasīt tālāk...


Piešķirs Balvu novada domes Atzinības rakstus

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 27 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

oktobris 202227.oktobrī notika kārtējā Balvu novada domes sēde, kuras darba kārtībā deputāti izskatīja 61 jautājumu.

Pagarināja Balvu novada izglītības attīstības stratēģijas 2022. – 2027. gadam izstrādes termiņu un nodos publiskai apspriešanai

Nolēma pagarināt ar Balvu novada domes 2022.gada 26.maija lēmumu “Par Balvu novada izglītības attīstības stratēģijas 2022. – 2027. gadam projekta apstiprināšanu un nodošanu publiskajai apspriešanai” (protokols Nr.13, 1.§) apstiprinātajā darba uzdevumā noteiktos Balvu novada Izglītības attīstības stratēģijas 2022. – 2027.gadam izpildes termiņus. Izdarīja grozījumus Balvu novada domes 2022.gada 26.maija lēmuma “Par Balvu novada izglītības attīstības stratēģijas 2022. – 2027. gadam projekta apstiprināšanu un nodošanu publiskajai apspriešanai” (protokols Nr.13, 1.§) pielikuma 5.punktu.

Lasīt tālāk...


Valsts ieņēmumu dienests izsludina darba vakances

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 26 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

Vakances VIDValsts ieņēmumu dienests (reģ. Nr. 90000069281) izsludina konkursu uz Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes Pirmās pievienotās vērtības nodokļa daļas Trešās nodaļas galvenā nodokļu inspektora ierēdņa amatu (2 vakances uz nenoteiktu laiku). 

Nodokļu nomaksas veicināšanas pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana labprātīgas nodokļu, nodevu, citu valsts noteikto obligāto maksājumu un tieši piemērojamos Eiropas Savienības normatīvajos aktos par muitas lietām noteikto maksājumu saistību izpildes, aprēķināšanas un maksāšanas pareizības kontroles, atbalsta jomā.

Lasīt tālāk...


Latvijā uzsāks OECD pieaugušo prasmju pētījumu; piedalīties aicinās arī Balvu novada iedzīvotājus

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 25 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

Pētīs iedzīvotāju prasmesCeturtdien, 2022. gada 27. oktobrī, pulksten 11.00 preses konferencē Izglītības zinātnes un zinātnes ministrija, Latvijas Universitāte un pētījumu centrs SKDS informēs par Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Starptautiskā pieaugušo kompetenču novērtēšanas programmas pētījuma (PIAAC) uzsākšanu Latvijā. Pasākums tiešraidē būs pieejams Izglītības un zinātnes ministrijas Facebook lapā.

Lasīt tālāk...


Iedzīvotāju ievērībai!

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 25 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 25 Oktobris 2022

Par lapu dedzināšanu Iedzīvotāji, īpaši privātmāju un mazdārziņu īpašnieki, cenšas sakopt savu pagalmu un apkārtējo teritoriju, taču Balvu novada pašvaldība aicina nededzināt savāktās pērna gada lapas, sauso zāli un piemājas dārzā ieklīdušos atkritumus. Jāņem vērā, ka pilsētu un ciemu teritorijas ir blīvi apbūvētas un, ja katrs savāktos atkritumus drīkstētu dedzināt, visa apkārtējā teritorijas būtu dūmos. Nepatīkama smaka nav vienīgā blakne atkritumu dedzināšanai, dedzināšana lielos apmēros kaitē apkārtējai videi, cilvēkiem un dabai.

Lasīt tālāk...


2022. gada 30. oktobrī notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 24 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2022

Pāreja uz ziemas laiku 2022Tā kā Eiropas Savienības līmenī vienots redzējums par jauniem nosacījumiem attiecībā uz laika maiņu divas reizes gadā nav vēl panākts, joprojām ir spēkā iepriekš apstiprinātā kārtība – vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas līdz oktobra pēdējai svētdienai. 

2022. gada 30. oktobrī plkst.04:00 notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ. Savukārt, 2023. gada 26. martā, atkal notiks pāreja uz vasaras laiku, kas būs spēkā līdz 29. oktobrim.


Ārkārtas domes sēdē paredz finansējumu 2023.gada pašvaldības budžetā projekta pabeigšanai

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2022

arkartas domes sede20. oktobrī notika Balvu novada domes ārkārtas sēde, kurā deputāti izskatīja deviņus jautājumus.

Piešķir ikgadējo apmaksāto atvaļinājumu

Deputāti nolēma Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Sergejam Maksimovam piešķirt ikgadējo  apmaksāto atvaļinājumu - vienu kalendāro nedēļu no 2022.gada 25.oktobra līdz 31.oktobrim (ieskaitot).

Lasīt tālāk...


Īslaicīgi tiks pārtraukta VUGD posteņa darbība Tilžā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2022

Kritiskā nodarbināto trūkuma dēļ Valsts VUGD īslaicīgi aptur posteņa Tilžā darbībuugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) īslaicīgi un periodiski uz nepieciešamo laiku apturēs mazāk noslogoto posteņu darbību, ja tas būs nepieciešams pārējo daļu un posteņu darbības nodrošināšanai. VUGD turpinās reaģēt uz izsaukumiem tādā pašā apmērā kā līdz šim un uz notikumu dosies tuvākās pieejamās struktūrvienības.

Latgales reģionā pieņemts lēmums īslaicīgi slēgt Tilžas un Zilupes posteņus, tāpēc jau nākamnedēļ uz laiku tiks apturēta Tilžas posteņa darbība. Šajā laikā Tilžas posteņa darbinieki tiks nozīmēti pildīt savus pienākumus citos posteņos.

Lasīt tālāk...


Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļa meklē daiļlasītāju

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 20 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2022

Meklē daiļlasītāju Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļa meklē daiļlasītāju.

Vēlama juridiskā izglītība (arī studiju procesā).

Pieteikties personīgi 29397765; 28641415


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei