Aicinām balsot par Balvu novada pašvaldību konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība”!

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 22 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 14 Decembris 2022

Konkurss ģimenei draudzīgākā pašvaldībaSabiedrības integrācijas fonds aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju līdz šī gada 22. decembrim vietnē www.vietagimenei.lv izvērtēt pašvaldību sniegto atbalstu, kas paredzēts ģimenēm ar bērniem. Balsojot par ģimenēm draudzīgāko pašvaldību iedzīvotāji sniegs savu ieguldījumu konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība Latvijā 2022” laureātu noskaidrošanā. Uzvarētājpašvaldības sadalīs naudas balvu 150 000 eiro apmērā, lai attīstītu jau esošos atbalsta pasākumus vai izveidotu jaunus.

Lasīt tālāk...


Latvijā pētīs pieaugušo prasmes; plāno iegūt 7700 iedzīvotāju atbildes

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 22 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 22 Novembris 2022

Latvijā pētīs pieaugušo prasmesOktobra nogalē ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu Latvijā sākta Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Starptautiskā pieaugušo kompetenču novērtēšanas programmas pētījuma (PIAAC) īstenošana. Tas ir visplašākais pieaugušo prasmju un spēju pielietojuma pētījums pasaulē, un Latvija tajā piedalās pirmo reizi.Sadarbojoties Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Universitātei un pētījumu centram SKDS, līdz 2023. gada aprīlim plānots iegūt 7700 iedzīvotāju atbildes.

Lasīt tālāk...


Aicina saņemt vai aktivizēt eID kartes, lai saņemtu braukšanas atvieglojumus

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 16 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 16 Novembris 2022

Braukšanas maksas atvieglojumi Autotransporta direkcija ir noskaidrojusi, ka 60% cilvēku, kuriem pienākas atvieglojumi sabiedriskajā transportā, nemaz nav eID kartes un 17% ir vecā tipa eID kartes, kas nozīmē to,  ka šie cilvēki nākamgad vairs nevarēs iegūt braukšanas maksas atvieglojumus. 

Autotransporta direkcija aicina cilvēkus savlaicīgi doties uz PMLP, VARAM vai CSDD saņemt eID karti vai aktivizēt nepieciešamo funkcionalitāti. 

Lasīt tālāk...


Novērtē un iesaisties ZAAO pakalpojumu pilnveidē

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 15 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 15 Novembris 2022

Klientu aptaujaSIA “ZAAO” līdz 1.decembrim aicina klientus novērtēt esošo pakalpojumu kvalitāti, uzņēmuma darbību, kā arī sniegt viedokli, lai veiksmīgāk ieviestu jaunus pakalpojumus. Aptauju īpaši aicinām aizpildīt Balvu novada Baltinavas pagasta, Lazdukalna pagasta, Medņevas pagasta, Rugāju pagasta, Susāju pagasta, Šķilbēnu pagasta, Vecumu pagasta, Žīguru pagasta un Viļakas pilsētas iedzīvotājus! 

Lai pilnveidotu SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā ZAAO) darbību, no 15.novembra līdz 1.decembrim ikviens ZAAO klients ir aicināts aizpildīt ikgadējo klientu aptauju, novērtējot esošo pakalpojumu kvalitāti, ZAAO darbinieku darbu, īstenotās aktivitātes, akcijas, un sniegt viedokli par informācijas kanāliem un plānotajiem jaunajiem pakalpojumiem, piemēram, bioloģisko atkritumu savākšanu.

Lasīt tālāk...


Valsts ieņēmumu dienests izsludina darba vakanci

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 15 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 15 Novembris 2022

vakances vid novembris 9ca2f

Valsts ieņēmumu dienests (reģ.Nr.90000069281, www.vid.gov.lv) izsludina konkursu uz Nodokļu pārvaldes Procesu nodrošināšanas metodikas daļas galvenā nodokļu inspektora ierēdņa amatu (1 vakance uz nenoteiktu laiku).

Nodokļu pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana nodokļu administrēšanas jomā. 

Ja Tev ir:

- akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība; 

- zināšanas nodokļu normatīvajos aktos un administratīvā procesa normu piemērošanā;

- prasme vienlaikus strādāt ar liela apjoma dažāda veida informāciju, pieņemt atbilstošus lēmumus;

- atbilstība likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām, kā arī pēdējo trīs gadu laikā neesi pārcelts (ar pamatojumu, lai nodrošinātu sabiedrības uzticību civildienestam) citā amatā;

- nevainojama reputācija.

Lasīt tālāk...


Sveicam Balvu novada, Latvijas iedzīvotājus Lāčplēša dienā!

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 11 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

Lāčplēša diena 2022

  Sveicam Balvu novada, Latvijas iedzīvotājus Lāčplēša dienā!

IEDEGSIM SVECES, LĀPAS UN GODINĀSIM CĪNĪTĀJUS PAR LATVIJAS BRĪVĪBU UN NEATKARĪBU!


Valsts svētku pasākumi Balvu novadā (no 11. līdz 12.11.2022.)

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 02 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

11. 12. novembris balvu novada 5faf8

Aktivitātes novadā

BALVU NOVADA MUZEJS

“Novembris - Tēvzemes mēnesis”, muzejizglītojošās programmas pēc iepriekšēja pieraksta. Izstādes: “Leo Jānim Briedītim 100”; “Pāri Baltijas jūrai:1944-1945”.

BALVI

Ziemeļlatgales sporta centrs aicina Balvu pilsētas un novada iedzīvotājus piedalīties sportiskās sacensībās “Sporto pretī valsts svētkiem”. Sacensības notiek no 2022. gada 8.-18. novembrim Latvijas Republikas teritorijā āra apstākļos. Vairāk informācijas: ŠEIT.

VIĻAKAS MUZEJS

No 7. līdz 18. novembrim Patriotiskā nedēļa- muzejpedagoģiskās programmas bērniem:  “Latvija manā sirdī” un “Lāčplēša diena un brīvības cīņas Viļakas apkārtnē”.

VĪKSNAS PAGASTS

Līdz 19. novembrim aicina piedalīties fotokonkursā “Latvija man sirdī- mājās”. Fotogrāfiju iesūtīšana: uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Whatsapp 20284144.

Lasīt tālāk...


11.novembrī Balvu pilsētā būs satiksmes ierobežojumi

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 09 Novembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2022

Satiksmes ierobežojumi 2022.gada 11.novembrī Balvos notiks Lāčplēša dienas pasākums – lāpu gājiens.

Maršruts: no Balvu Evaņģēliski Luteriskās baznīcas pa Bērzpils – Brīvības ielu līdz piemineklim Latgales partizānu pulka kritušajiem karavīriem (Staņislava piemineklis)

Laika periodā no plkst.17:45 līdz 18:00 minētais posms tiks slēgts transporta kustībai.


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei