Izsludināta Latgales NVO projektu programma 2018

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Otrdiena, 17 Aprīlis 2018
Pēdējās izmaiņas: 17 Aprīlis 2018

km k lv d nvo ab

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” izsludina “Latgales NVO projektu programmu 2018”, kuras mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības iniciatīvas, iedzīvotāju līdzdalību un starpkultūru dialogu, tai skaitā mazākumtautību darbu Latgales plānošanas reģionā.

Lasīt tālāk...


Realizēts ELFLA projekts “Digitālās skaņu pults iegāde”

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Ceturtdiena, 07 Decembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 07 Decembris 2017

tmb20171207151315


Bibliotēka zem klajām debesīm

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Trešdiena, 31 maijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 10 Augusts 2017

brp nap2020 es leader atb

26. maijā Balvu pilsētas skvērā, iepretim bibliotēkas ēkai, tika atklāta “āra bibliotēka”. Šajā zonā ir izvietoti divi plaši zviļņi un grāmatu "būrīši", kuros būs brīvi pieejama dažāda satura literatūra.

Uz zviļņiem bērniem, jauniešiem un citiem interesentiem būs iespēja ne tikai lasīt izdevumus, bet arī nodarboties ar citām aktivitātēm svaigā gaisā - spēlēt spēles, lietot Wi-Fi, mācīties, atpūsties u.c. Šāda veida brīvā laika pavadīšana ir inovācija Ziemeļlatgales reģionā. Šie netradicionālie risinājumi veicinās veselīga un saturīga brīvā laika pavadīšanu, kā arī popularizēs nemateriālo kultūras mantojumu.

Āra bibliotēka ir tapusi Lauku atbalsta dienesta projekta Nr. 16-07-AL19-A019.2206-000008 “Svaigā gaisā” ietvaros, to realizēja biedrība “Balvu Teātris”, īstenot arhitekta Elvija Sprudzāna ideju par šādu vides objektu. Zviļņus izgatavoja meistars Nauris Pomers.


Biedrība „Radošās Idejas” realizē projekta „Dzīvojam kopā” aktivitātes – „Laiks prasmēm” – koka karošu apgleznošana

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Pirmdiena, 31 Jūlijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 09 Augusts 2017

ri km kulturalv dnac

2017. gada 20. jūlijā biedrība „Radošās Idejas” „Latgales NVO projekta programmas 2017” projekta „Dzīvojam kopā” ietvaros turpina pasākumu un meistarklašu ciklu starpkultūru dialoga veicināšanā Balvu novadā sadarbībā ar Balvu novada muzeju un biedrību „Razdoļje”, organizējot radošo meistarklasi „Laiks prasmēm” – koka karošu apgleznošana.

Lasīt tālāk...


Balvos notiks iedzīvotāju un jauniešu forums

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Ceturtdiena, 20 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 20 Aprīlis 2017

Biedrība „RITINEITIS” uzsākusi Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekta „„ASNI”- atbalsts jauniešu pilsoniskās līdzdalības pasākumiem” īstenošanu (līg. nr. 2017.LV/NVOF/PSA/055/09).
Projekta mērķis: nodrošināt atbalstu Ziemeļlatgales iedzīvotāju un jauniešu pilsoniskās līdzdalības pasākumiem.
Projekta uzdevumi: iedzīvotāju un jauniešu forumu organizēšana Balvu un Viļakas novados, iedzīvotāju un jauniešu regulāro darba grupu izveide un darbības uzsākšana, kā arī iedzīvotāju un jauniešu iniciatīvu īstenošana katrā no novadiem.

 

Lasīt tālāk...


Biedrība "RUBATO" realizējusi projektu "Saksofonu iegāde Tautas pūtēju orķestrim "Balvi""

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Trešdiena, 01 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 10 Augusts 2017

Biedrība „RUBATO” sadarbībā ar Balvu pašvaldību un Balvu mūzikas skolu ir realizējusi projektu Nr. 16-07-AL19-A019.2206-000018 projekta nosaukums "Saksofonu iegāde Tautas pūtēju orķestrim „Balvi”", par summu EUR 2524,00, no kuras EUR 2271,00 ir publiskais finansējums. Pārējais ir Balvu novada pašvaldības līdzfinansējums.
Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Balvu rajona partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 1. kārtā.
Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” apakšpasākuma 19.2. “Darbības īstenšanas saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātē 19.2.2. „Vietējā potenciāla attīstības iniciatīvas”.
Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības iesaistīšanos sabiedriskajā dzīvā un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, papildinot Tautas pūtēju orķestra „Balvi” materiāltehnisko bāzi ar diviem jauniem saksofoniem. Projektā realizācijas laikā tika iegādāti YAMAHA alta un tenora saksofoni, kuri tiks izmantoti piedaloties skatēs un koncertos jau šajā pavasarī.

brp nap2020 es atb z m


Seminārs nevalstiskajām organizācijām Balvos

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Trešdiena, 01 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Marts 2017

Biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” š.g. 7. martā Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā  (Vidzemes iela 2b, Balvi) pl.: 9.30 rīko semināru nevalstiskām organizācijām.

Pasākumā klātesošos informēs par izsludinātās “Latgales NVO projektu programmas 2017” atbalstāmajām aktivitātēm, pieteikuma veidlapas aizpildīšanas nosacījumiem kā arī atskaišu sagatavošanu.

Plašāka informācija par programmu, nolikumu un pieteikuma anketu pieejama ŠEIT


Vispasaules NVO diena - Tava NVO diena

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Otrdiena, 21 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 21 Februāris 2017

Vispasaules NVO diena - Tava NVO diena!
Laiks gatavoties svinībām, jo pēc dažām dienām – 27.februārī, atzīmēsim Vispasaules nevalstisko organizāciju (NVO) dienu. Vispasaules NVO diena atspoguļo NVO vērtības, kas dod cilvēkiem iespējas uzlabot savu un citu sabiedrības locekļu dzīves kvalitāti.
Par godu šai dienai notiks interesanti pasākumi dažādās Latvijas vietās, kā piemēram:
• Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” svinības ietvaros aicina uz atvērto durvju dienu no 10.00 līdz 16.00 biedrības telpās - Brīvības ielā 45, 2. stāvā, kur notiks sarunas par NVO lomu un piedāvājumu sabiedrībai. Biedrība kā īpašu veltījumu šai dienai gatavo zibakciju - “Šodien ir NVO diena”, kuras ietvaros no 16.00 līdz 19.00 Jēkabpils pilsētas dažādās vietās pieturēs NVO vēstnešu auto, un iedzīvotājiem tiks piedāvāts aizpildīt piecu jautājumu anketu, pretī saņemot saldu suvenīru. Vairāk informācijas par pasākumu var atrast šeit.
• Nītaures kultūras nams aicina Amatas novada nevalstiskās organizācijas kopīgi nosvinēt Vispasaules NVO dienu tiekoties “Amatas novada NVO sadraudzības pēcpusdienā Nītaurē” – plkst. 12:00! Ar pasākuma programmu varat iepazīties šeit.
Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” aicina 27.februārī Latvijas NVO, valsts pārvaldes un pašvaldības iestādes, kā arī pilsoniski aktīvus iedzīvotājus rīkot pasākumus, svinības un tikšanās, lai atzīmētu Vispasaules NVO dienu, tādējādi pierādot, ka mums rūp un mēs atbalstām pilsonisko sabiedrību un tās aktivitātes!

Vispasaules NVO diena ir Latvijā radusies iniciatīva, kas tika aizsākta 2009. gadā un to iniciēja Mārcis Liors Skadmanis un biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse”.


Informāciju sagatavoja:
Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse”
Tel. 67 84 64 64, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Projekts “Svaigā gaisā”

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Ceturtdiena, 16 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 15 Februāris 2021

brp nap2020 es leader atb

2017.gada 27.janvārī Lauku atbalsta dienesta Ziemeļaustrumu reģionālā lauksaimniecības pārvalde pieņēma lēmumu par biedrības “Balvu Teātris” projekta iesnieguma Nr. 16-07-AL19-A019.2206-000008 “Svaigā gaisā” apstiprināšanu.

Lasīt tālāk...


Īstenots projekts ”Kultūras pasākumu atpazīstamības veicināšana”

Kategorija: Nevalstiskās organizācijas
Piektdiena, 25 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 25 Novembris 2016

Biedrības „RITINEITIS” sagatavotais un Valsts Kultūrkapitāla fonda, a/s Latvijas valsts meži un Latgales reģiona attīstības aģentūras atbalstītais projekts ”Kultūras pasākumu atpazīstamības veicināšana” piedāvāja Latgales reģiona kultūras darbiniekiem apgūt apmācību programmu, kas ļautu kultūras darbiniekam iemācīties sagatavot informāciju un popularizēt kultūras pasākumus, lai ar minimāliem līdzekļiem sasniegtu maksimālo rezultātu un pēc iespējas efektīvāk un īsākā laika posmā uzrunāt iecerēto mērķauditoriju. Apmācību programma tika izveidota ar mērķi, lai kultūras informācijas sniedzējs būtu daudzfunkcionāla persona, kas seko līdzi jaunākajām attīstībām un tendencēm, pielietojot tās ikdienas darbā.

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei