Atbalsts ukraiņiem    Balviem 95


Mobilie veselības aprūpes pakalpojumi Balvos oktobrī

Kategorija: Aktualitātes
Trešdiena, 12 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 12 Oktobris 2022

Mobilie veselības pakalpojumi


Drīzumā ID karte būs obligāts dokuments

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 11 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 11 Oktobris 2022

ID karteNo 2023.gada 1.maija personas apliecība (eID karte) būs obligāts personu apliecinošs dokuments Latvijas pilsonim vai nepilsonim, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu.

Līdz ar to, jau no 2021.gada 1.janvāra Latvijas pilsonim vai nepilsonim, kurš sasniedzis 15 gadu vecumu, pasi izsniegs, ja viņam būs derīga personas apliecība (eID karte), vai pasi izsniegs vienlaikus ar personas apliecību (eID karti).

Lasīt tālāk...


No 24. oktobra autobusu maršrutā Rīga–Žīguri būs papildu pietura

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 10 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 10 Oktobris 2022

autobussAtsaucoties iedzīvotāju ierosinājumam, no šī gada 24. oktobra reģionālā sabiedriskā autobusa maršruta Rīga–Žīguri kustību sarakstam tiks pievienota jauna pietura “Mežvidi”.

Turpmāk pieturā “Mežvidi” pasažieri varēs izkāpt un iekāpt autobusa maršruta nr. 7911 Rīga–Žīguri divu reisu ietvaros: reisā plkst. 14.50 no Rīgas, kas kursē katru dienu, kā arī reisā plkst. 7.00 no Rīgas, kas kursē no pirmdienas līdz sestdienai. Pietura “Mežvidi” atrodas uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi)” (P35).

Lasīt tālāk...


Pārgājiens “Rudens krāsu trakums Baltinavā”

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Pārgājiens Baltinava informatīva afiša

15.oktobrī aicinām doties izzinošā ekskursijā - pārgājienā pa Baltinavas ciemu kopā ar gidi Anitu Ločmeli.

No putna lidojuma līdz pagraba tumsai, pa vēstures pēdām, pāri šķēršļiem brīnišķīgas dabas ieskauti dosimies pārgājienā, baudot rudens krāsas tuvējā apkārtnē!  Maršrutā apmeklēsim Baltinavas vēsturiskās ēkas, aplūkosim vietu, kur atradās pirmā Baltinavas baznīca, dosimies pāri "Zaprūdam",  ciemosimies koka meistara Raimonda Leicāna darbnīcā.

Pieteikšanās līdz 13.10.2022., aizpildot anketu www.ej.uz/pārgājiens_baltinava. Papildus informācija, zvanot 28395837

Lasīt tālāk...


Kas būtu jāzin par pieteikuma iesniegšanu valsts atbalstam siltumenerģijas izmaksu segšanai

Kategorija: Atbalsts siltumenerģijas izmaksu segšanai
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 06 Oktobris 2022

Atbalsts siltumenerģijas izmaksu segšanai Balvu novadā 2022

3.oktobrī, kad pieteikumus valsts atbalstam siltumenerģijas izmaksu segšanai 2022./2023. apkures sezonai Balvu novadā varēja iesniegt arī klātienē, Balvu novada pašvaldība saņēma 230 pieteikumus.

No 1.oktobra pieteikumu var aizpildīt  elektroniski pašvaldību e-pakalpojuma portālā www.epakalpojumi.lv.

Portālā epakalpojumi.lv jāuzklikšķina uz sadaļas - Pieteikšanās energoresursu atbalstam.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, nepieciešams autorizēties.

Autorizēties portālā iespējams, izmantojot:

  • E-paraksta viedkarti, ko izsniedzis LVRTC;
  • E-ID identifikācijas karti;
  • Piedāvātās internetbankas.

Lasīt tālāk...


Tikšanās laikā pārrunā aktualitātes pašvaldībā un novadā

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Pašvaldības iestāžu vadītāju tikšanās 4.oktobrī

Kā katru mēnesi, arī 4.oktobrī, Balvu novada iestāžu vadītāji tikās, lai kopā ar Balvu novada domes  un pašvaldības vadību pārrunātu aktualitātes pašvaldībā un novadā. Šoreiz tikšanās notika tiešsaistes platformā “Zoom”.

Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs pateicās ikvienam sanāksmes dalībniekam par dalību vēlēšanās, un arī vēlētāju aktivitāte Balvu novadā bija laba. Vēlēšanu rezultāti mums kā pašvaldībai pašlaik norāda, ka nekādi lieli revolucionāri notikumi nav gaidāmi, kā tas bija pēc iepriekšējām vēlēšanām, kad bijām ievēlējuši daudz revolucionāru spēku, kā rezultātā saņēmām novada reformu un daudzas citas lietas, piemēram, pašvaldības budžeta finansējuma samazināšanu. Šobrīd Saeimā ir ievēlēti vairāki cilvēki no pašvaldībām, līdz ar to ir cerība, ka pašvaldību jautājumi, tas pats pašvaldību finansējuma modelis, tiks atkal aktualizēts. Gaidām, kā veidosies valdība, kāda būs jaunā VARAM ministra nostāja attiecībā pret pašvaldībām.

Lasīt tālāk...


Balvu novada pašvaldība saņem Atzinības rakstu

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

Atzinības rakstu par sasniegumiem Interreg programmu 2014.- 2020.gadam starptautisko projektu īstenošanā un to rezultātu popularizēšanā,

29. septembrī Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine un Balvu novada administrācijas Attīstības plānošanas nodaļas vadītājs Aleksandrs Sņegovs piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā Eiropas Savienības Strukturālo un investīciju fondu Interreg programmu 2014.–2020.g. perioda noslēguma pasākumā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā, kur svinīgi saņēma Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Artūra Toma Pleša parakstītu Atzinības rakstu par sasniegumiem Interreg programmu 2014.- 2020.gadam starptautisko projektu īstenošanā un to rezultātu popularizēšanā.

Lasīt tālāk...


Valsts ieņēmumu dienests izsludina darba vakances

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 04 Oktobris 2022
Pēdējās izmaiņas: 04 Oktobris 2022

VakanceValsts ieņēmumu dienests izsludina konkursu uz Nodokļu pārvaldes Fizisko personu deklarāciju uzskaites daļas Pirmās nodaļas un Otrās nodaļas galvenā nodokļu inspektora ierēdņa amatu (4 vakances uz nenoteiktu laiku). 

Nodokļu pārvaldes kompetencē ir Valsts ieņēmumu dienesta pamatdarbības un atbalsta funkcijas īstenošana nodokļu administrēšanas jomā.

Ja Tev ir:

  • pirmā līmeņa profesionālā augstākā (koledžas) izglītība;
  • prasme strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • atbilstība likuma “Par Valsts ieņēmumu dienestu” 17.panta pirmās daļas un Valsts civildienesta likuma 7.panta* prasībām, kā arī pēdējo trīs gadu laikā neesi pārcelts (ar pamatojumu, lai nodrošinātu sabiedrības uzticību civildienestam) citā amatā;
  • nevainojama reputācija.

Lasīt tālāk...


A/S “Balvu Enerģija” paziņojums par tarifa projektu

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 29 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 29 Septembris 2022

AS Balvu Enerģija logo

Akciju sabiedrība “Balvu Enerģija”, reģistrācijas Nr. LV 40003148480, juridiskā adrese: Balvu nov., Balvi, Bērzpils iela 30, LV-4501, 2022.gada 22.septembrī  Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza Siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifa projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar “Siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodiku” SPRK Nr. 1/7 no 14.04.2010.

Lasīt tālāk...


Arī turpmāk pašvaldība nodrošinās brīvpusdienas skolēniem

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Trešdiena, 28 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 05 Oktobris 2022

Skolēnu ēdināšana_ēdamzāles skats

Balvu novada pašvaldība arī turpmāk nodrošinās brīvpusdienas Balvu novada pašvaldības izglītības iestāžu obligātās pirmsskolas izglītības programmu 5.-6. gadīgajiem bērniem, skolēniem līdz 12.klasei (ieskaitot) un Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas 1.-4.kursu izglītojamajiem, kas apgūst profesionālās izglītības četrgadīgo izglītības programmas, kā arī bezmaksas ēdināšanu skolēniem, kuri uzturas izglītības iestādes internātā (skolēniem līdz 12.klasei (ieskaitot) un Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas 1.-4.kursu izglītojamajiem, kas apgūst profesionālās izglītības četrgadīgo izglītības programmas.

Lasīt tālāk...


Atbalsts siltumenerģijas izmaksu segšanai Balvu novadā

Kategorija: Atbalsts siltumenerģijas izmaksu segšanai
Trešdiena, 21 Septembris 2022
Pēdējās izmaiņas: 06 Oktobris 2022

Atbalsts siltumenerģijas izmaksu segšanai Balvu novadā

Mājokļa īpašnieks vai īrnieks var iesniegt pieteikumus valsts atbalstam siltumenerģijas izmaksu segšanai 2022./2023. apkures sezonai Balvu novadā.

Balvu novada iedzīvotāji no 1.oktobra varēs aizpildīt elektronisku veidlapu pašvaldību e-pakalpojuma portālā www.epakalpojumi.lv.

No 3.oktobra Balvu novada iedzīvotāji arī klātienē pieteikumu varēs iesniegt Balvu novada pašvaldībā, Viļakas pilsētas pārvaldē un pagastu pārvaldēs, bibliotēkās un valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros. Ar to adresēm un kontaktinformāciju vari iepazīties ŠEIT!

Lasīt tālāk...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei