Atbalsts ukraiņiem    Balviem 95


9.februārī “Biznesa sarunu brokastis” Balvu novada uzņēmējiem un lauksaimniekiem

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 31 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 31 Janvāris 2023

Biznesa sarunu brokastis 9. februārīIkviens Balvu novada uzņēmējs un lauksaimnieks aicināts piedalīties Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra rīkotajās “Biznesa sarunu brokastīs”, kas norisināsies 9.februārī plkst. 11:00 Balvos, Balvu Novada muzeja konferenču zālē.

“Biznesa sarunu brokastu” mērķis ir veicināt novada uzņēmēju tīklošanos, domapmaiņu un informēšanu par notiekošajiem procesiem novadā. Tā ir iespēja ne tikai uzzināt par pieejamiem finansējumiem uzņēmējdarbības attīstībai vai uzsākšanai, bet arī  iepazīt uzņēmīgus dažādu nozaru speciālistus, runāt un diskutēt par uzņēmējiem nozīmīgām tēmām.

Lasīt tālāk...


Aicina darbā klientu apkalpošanas speciālistu Lazdukalna pagasta pārvaldē

Kategorija: Vakances pašvaldībā
Otrdiena, 31 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 31 Janvāris 2023

vakances 2023 klientu apkalposanas specialists lazdukalna b264d

Balvu novada pašvaldība aicina darbā klientu apkalpošanas speciālistu Lazdukalna pagasta pārvaldē uz 0,5 amata likmi.

Prasības pretendentiem (-ēm):

- vispārējā vidējā izglītība vai profesionālā vidējā izglītība, kas papildināta ar speciālajām zināšanām dokumentu pārvaldības jomā;

- vēlama pieredze lietvedībā un dokumentu izstrādē;

- prasme sagatavot un rediģēt dažādus dokumentu tekstus, rakstīt informatīvus materiālus, vēstules;

- prasmes strādāt ar pamatprogrammām Word, Excel, PowerPoint;

Lasīt tālāk...


Aicinām pieteikt nevalstiskās organizācijas konkursam „Ziemeļlatgales nevalstisko organizāciju gada balva 2022”

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 12 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 12 Janvāris 2023

SprēslīcaEiropas Ekonomikas zonas un  Norvēģijas finanšu  instruments 2014.-2021.gadam |  Aktīvo iedzīvotāju fonds Latvijā | programma “Demokrātijas kultūra” |  biedrība „RITINEITIS” | projekts „Iepazīsti sevi Ziemeļlatgalē”| Nr. AIF/2020/SDK/35

Biedrība „Ritineitis” aicina iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikt nevalstiskās organizācijas konkursam „Ziemeļlatgales nevalstisko organizāciju gada balva 2022”.

Kandidatūras Konkursam izvirzāmas no 2023.gada 12.janvāra līdz 3.februārim, aizpildot anketu tiešsaistē: https://ej.uz/nvobalva22, iesniedzot pieteikuma anketu biedrībā „RITINEITIS”, Brīvības ielā 59a (studija Azote), Balvi, Balvu novads, LV- 4501 vai nosūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . 

Konkursa noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiek 2023.gada februārī Ziemeļlatgales NVO pasākumā "Sprēslīca".

Lasīt tālāk...


Uz tikšanos aicina Balvu pagasta iedzīvotājus

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 31 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 31 Janvāris 2023

Tikšanās ar Balvu pagasta iedzīvotājiem Balvu pagasta iedzīvotāji tiek aicināti apmeklēt tikšanos ar Balvu novada domes un pašvaldības vadības, domes deputātu un speciālistu dalību, lai pārrunātu aktuālos jautājumus 13. februārī plkst. 17.30 Naudaskalna Tautas namā.


Noskaidroti 2022. gada labākie sportisti un sporta komandas Balvu novadā

Kategorija: Ziemeļlatgales Sporta centrs
Pirmdiena, 30 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 30 Janvāris 2023

Sporta laureāts 2022Svinīgā “Balvu novada sporta laureāts 2022” balvu pasniegšanas ceremonijā 27.janvārī Balvu Kultūras un atpūtas centrā, tika godināti sportisti, sporta komandas, sporta pasākumu organizatori, jaunatnes sporta laureāti vairākos sporta veidos, kā arī citas personas, kuras atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību Balvu novadā.

Lasīt tālāk...


Aicinām atsaukties radošus, uzņēmīgus cilvēkus, lai kopā radītu un attīstītu Amatnieku māju Lāča dārzā, Balvos

Kategorija: Balvu novada projekti
Otrdiena, 10 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 10 Janvāris 2023

Amatnieku māja 2023Aicinām atsaukties radošus, uzņēmīgus cilvēkus, lai kopā radītu un attīstītu Amatnieku māju Lāča dārzā Balvos par vietu, kas kļūtu par vienu no šī vēsturiskā parka atpazīstamības simboliem, vienlaikus piedāvājot mūsdienīgā, estētiski baudāmā vidē Balvu pilsētas iedzīvotājiem un viesiem sajust Ziemeļlatgales viesmīlību un piedzīvot pozitīvas emocijas.


Lauku labumu tirdziņš Balvos atzīmē 10 gadu jubileju

Kategorija: Aktualitātes
Piektdiena, 20 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 23 Janvāris 2023

Lauku labumu tirdziņš BalvosŠogad aprit 10 gadi kopš Balvos notiek ikmēneša Lauku labumu tirdziņi, kuros piedalās - mājražotāji, zemnieki, amatnieki, kā arī citu nozaru uzņēmēji, kuri caur šo Balvu novada pašvaldības organizatoriski un finansiāli atbalstīto platformu, vēlas sevi pieteikt plašākai auditorijai.

Tirgus mērķis ir atbalstīt Balvu novada mazos uzņēmējus, tāpēc no organizatoru puses ikviens Balvu novada amatnieks tiek aicināts tirgoties pat ar neliela daudzuma pašražoto produkciju. Kopējs prieks gan tirgotājam, gan organizatoram, ka jau pirmajā reizē produkcija ir pircēju ievērota! Nereti pirmā reize pārvēršas par sadarbību daudzu gadu garumā.

Lasīt tālāk...


Pārvalžu vadītājiem ir vairāk jākomunicē ar iedzīvotājiem

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 26 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 26 Janvāris 2023

Iedzīvotāju tikšanās25.janvārī Balvu novada pašvaldības pārstāvji tikās ar iedzīvotājiem Susāju un Žīguru pagastos.

Ar iedzīvotājiem tikās Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, priekšsēdētāja vietniece Sandra Kapteine, izpilddirektore Daina Tutiņa, izpilddirektores vietnieks administratīvajos un finanšu jautājumos Tamāra Locāne, izpilddirektores vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos Jānis Bubnovs, Tehniskās nodaļas vadītājs Andris Zelčs, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale, šīs komitejas priekšsēdētājas vietniece Sandra Kindzule, Sociālo un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule, deputāte Anita Kokoreviča.

Lasīt tālāk...


Mainīsies sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniedzējs bijušajā Balvu novada administratīvajā teritorijā

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 26 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 27 Janvāris 2023

ZAAO auto2023.gada 26.janvāra Balvu novada domes sēdē tika pieņemts lēmums, nosakot, ka no 2023.gada 23.maija bijušā Balvu novada teritorijā (Balvu pilsētā, Balvu, Bērzpils, Bērzkalnes, Briežuciema, Krišjāņu, Kubulu, Lazdulejas, Tilžas, Vectilžas, Vīksnas pagastos jeb A zonā) atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu, sniegs SIA “ZAAO”, kas ir arī pašvaldības kapitālsabiedrība un pakalpojumu šobrīd sniedz jau visā pārējā novada teritorijā.

Pēc 2021.gada administratīvi teritoriālās reformas, apvienojoties Balvu, Baltinavas, Rugāju, Viļakas novadiem, pašreizējā Balvu novada teritorijā atkritumu apsaimniekošana tika nodrošināta esošo līgumu ietvaros, SIA “ZAAO” nodrošinot pakalpojumu bijušo Baltinavas, Rugāju un Viļakas novadu teritorijās (jeb B zonā), bet bijušajā Balvu novada teritorijā (jeb A zonā) atkritumu apsaimniekošanu nodrošinot SIA “Pilsētvides serviss”, kas to veiks arī līdz 2023.gada 23.maijam.

Lasīt tālāk...


Domes sēdē nosaka mēneša darba algas Balvu novada pašvaldības izpilddirektoram, izpilddirektora vietniekiem, aģentūras un iestāžu vadītājiem

Kategorija: Aktualitātes
Ceturtdiena, 26 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 27 Janvāris 2023

Janvaris26.janvārī notika kārtējā Balvu novada domes sēde, kurā deputāti darba kārtībā izskatīja 73 jautājumus. 

Apstiprināja Balvu novada izglītības attīstības stratēģiju

Deputāti apstiprināja Balvu novada izglītības attīstības stratēģiju 2022. – 2027.gadam.  Paziņojumu par Balvu novada izglītības attīstības stratēģijas 2022. – 2027.gadam apstiprināšanu publicēs pašvaldības mājas lapā www.balvi.lv un Balvu novada pašvaldības informatīvajā izdevumā “Balvu Novada Ziņas”.

Lasīt tālāk...


Balvu novada konkurss „Jauniešu gada balva 2022"

Kategorija: Balvu novada Bērnu un Jauniešu centrs
Pirmdiena, 16 Janvāris 2023
Pēdējās izmaiņas: 16 Janvāris 2023

Jauniešu gada balvaLai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Balvu novada jauniešus, izvērtētu viņu sasniegumus novada attīstībai, popularizētu jauniešu paveikto, kā arī aktualizētu un palielinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, Balvu novada Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Balvu novada domi un Izglītības pārvaldi, izsludina konkursu „Jauniešu gada balva 2022". 

  • Konkursam var tikt pieteikts jebkurš Balvu novada jaunietis vecumā no 13 - 25 gadiem;
  • Pieteikumus var iesniegt līdz 2023. gada 27. janvārim, tos sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
  • KONKURSA NOLIKUMS
  • PIETEIKUMA VEIDLAPA

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei