Balvu Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs
Mūsu adrese:
Sporta iela 1, Balvi, LV-4501

Logopēde Tamāra Krūmiņa e - pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Psiholoģe Anita Lindāne e - pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sekretāre Velta Šaicāne (apmeklējumu pieteikšanās pie speciālistiem) mobilais tālrunis: Nr. 28363415  e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Seminārs “Izglītojamā intelektuālās attīstības psiholoģiski pedagoģiskā izvērtēšana periodā no 7 līdz 12 gadu vecumam”

Kategorija: Balvu Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs
Ceturtdiena, 15 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 15 Novembris 2018

Šī gada 2. un 9. novembrī Rīgas 1. Speciālās internātpamatskolas - attīstības centrā (Rīga, Ģertrūdes iela 18) tika organizēti divu dienu kursi, kuru mācību programmas nosaukums bija “Izglītojamā intelektuālās attīstības psiholoģiski pedagoģiskā izvērtēšana periodā no 7 līdz 12 gadu vecumam”. Es, Tamāra Krūmiņa, kā BIIAC vadītāja, logopēde arī tajos piedalījos.

Lasīt tālāk ...


Dalība noslēguma konferencē “Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošas izglītības kontekstā”

Kategorija: Balvu Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs
Trešdiena, 12 Septembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 12 Septembris 2018

Šī gada 6.septembrī Rīgas Tehniskajā universitātē norisinājās INOSOCTEREHI Valsts pētījumu programmas “Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošas izglītības kontekstā” noslēguma konference, kurā kā klausītājs piedalījās Balvu Iekļaujošas izglītības atbalsta centra (BIIAC) vadītāja, logopēde Tamāra Krūmiņa.
Konference bija ļoti vērtīga. Tajā tika apkopota un atspoguļota VPP INOSOCTEREHI īstenošana, SVID analīze, rezultātu pielietojums Latvijas izglītības sistēmas pilnveidei. Saistoša un interesanta tēma bija par informācijas tehnoloģiju pielietojumu sociālās telerehabilitācijas atbalstam, kā arī pētījumu rezultātu pārnese uz izglītības praksi. Gan BIIAC, gan visām izglītības iestādēm ir uz ko tiekties.
Konferencē arī uzstājās RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāne Mārīte Rozenfelde ar tēmu “Skolēnu ar speciālajām vajadzībām iekļaušanas vispārējās izglītības iestādēs atbalsta sistēma”. M.Rozenfelde atzinīgi novērtē BIIAC speciālistu paveikto līdz šim. Viņa arī turpmāk solīja to atbalstīt, kā arī, savu iespēju robežās, dalīties ar ieteikumiem par skolēnu ar speciālajām vajadzībām iekļaušanas vispārējās izglītības iestādēs atbalsta sistēmu.
Informējam, ka BIIAC telpās visiem interesentiem ir pieejamas arī valsts pētījumu programmas INOSOCTEREHI projekta “Jauna pedagoģija un kompetences attīstoša mācīšanās” ietvaros sagatavotās 3 kolektīva monogrāfijas “Mācīšanās lietpratībai”, “Pusaudžu fiziskā, emocionālā un sociālā līdzsvara attīstība iekļaujošajā izglītībā” un “Kompetenci attīstoša mācīšanās. Ieteikumi izglītības politikas un rīcībpolitikas veidotājiem.”
Gaidīsim interesentus!

Tamāra Krūmiņa
BIIAC vadītāja/ logopēds


Notikusi Gudru vecāku skolas trešā nodarbība

Kategorija: Balvu Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs
Pirmdiena, 26 Februāris 2018
Pēdējās izmaiņas: 26 Februāris 2018

20.februārī Balvu muižā notika Gudru vecāku skolas 3.nodarbība, kuru vadīja BIIAC psiholoģe Anita Lindāne. Aktuālā lekcijas tēma “Bērna audzināšana digitālajā vidē (mobilās ierīces, datorspēles, internets)” ir aicinājums vecākiem izvērtēt savas prioritātes, lai rosinātu veltīt vairāk laika saviem bērniem, tādejādi mazināt digitālās vides ietekmi uz bērnu attīstību.
Psiholoģe atzīmē, ka ieraduma raksturs veidojas ģimenē, arī veselība iet no bērnības (pamatā redzam bērnus sēžot pie TV, datoriem, telefoniem). Bērnam vajag būt kustīgam, turklāt zēniem nepieciešamas kustības 2-3 reizes vairāk kā meitenēm. Bērna veselīga attīstība līdz piecu gadu vecumam notiek saskaņā ar dabas ritmiem, pieaugušie provokācijas veidā palīdz bērnam apgūt visas zināšanas, ko cilvēce pazīst – sports, dejas, tehnika u.c.). Bērna uztverei svarīga realitāte. Piemēram, vispirms bērnam rāda kaķi, suni, ļauj sajust kažoku, paglaudīt. Bērnam veidojas pieredze, kas ļauj izprast, ka citiem zvēriem arī ir līdzīgi kažoki.) Mācot ar karikatūrām, komiksiem, pārspīlētiem multeņu varoņiem, – neizveidojas reāla pasaules uztvere. Tāpēc svarīgi bērnam ir pastāstīt un izskaidrot multfilmās redzēto, sasaistīt to ar reālo dzīvi. Psiholoģe atzīmē, ka lasīšanas un rēķināšanas spējas saistītas ar apkārtējās pasaules izzināšanu.

Lasīt tālāk ...


Gudru vecāku skola

Kategorija: Balvu Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs
Pirmdiena, 05 Februāris 2018
Pēdējās izmaiņas: 05 Februāris 2018

tmb20180205141809Labs vecāks ir izglītots vecāks! Balvu Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs (BIIAC) organizē izglītojošas nodarbības vecākiem, vecvecākiem, pedagogiem u.c.interesentiem, kuri rūpējas un mīl savus bērnus!

TREŠĀ NODARBĪBA
“BĒRNA AUDZINĀŠANA DIGITĀLAJĀ VIDĒ”
(mobilās ierīces, datorspēles, internets)

Aicinām uz tikšanos Balvu Muižā, Brīvības ielā 47, 56.kab.
20.februārī plkst.18.00.-19.00


Gudru vecāku skola

Kategorija: Balvu Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs
Trešdiena, 06 Decembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Decembris 2017

tmb2017120613461013. decembrī no plkst.18.00-19.30 Balvu Muižā Balvu Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs (BIIAC) organizē izglītojošu nodarbību vecākiem, vecvecākiem, pedagogiem u.c.interesentiem, kuri rūpējas un mīl savus bērnus!

OTRĀ NODARBĪBA
“KANISTERAPIJA - ATVESEĻOJIES KOPĀ AR SUNI!”
Lekciju lasa brīvprātīgā kanisterapeite
Ingrīda Supe
Aicinām uz tikšanos!


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei