Vasaras nometnes Balvu novadā

Kategorija: Nometnes
Ceturtdiena, 02 Maijs 2019
Pēdējās izmaiņas: 02 Maijs 2019

Mācību gads strauji tuvojas noslēgumam un pavisam drīz sāksies ilgi gaidītais skolēnu vasaras brīvlaiks. Bērnu un pusaudžu vasaras lielākie piedzīvojumi ir vēl tikai priekšā! Lai atpūta būtu interesanta un tajā pašā laikā – izglītojoša, viens no labākajiem piedāvājumiem ir izmantot iespējas, ko sniedz vasaras nometnes. Tas ir lielisks veids, kā bērnam iegūt patstāvību un lietderīgi pavadīt laiku.

Lasīt tālāk ...


Balvu novada bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkurss

Kategorija: Nometnes
Ceturtdiena, 15 Marts 2018
Pēdējās izmaiņas: 11 Marts 2019

Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvalde izsludina konkursu bērnu un jauniešu vasaras nometņu organizēšanai 2019.gada vasaras brīvlaikā.

Nolikums
Pielikumi
Līgums

Pieteikumi jāiesniedz Balvu novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē, Bērzpils ielā 1A, Balvos līdz 2019.gada 1.aprīlim.

Kontaktinformācija – Ilona Naļivaiko, interešu izglītības speciāliste
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
29440694


Tiekas nometņu vadītāji

Kategorija: Nometnes
Pirmdiena, 11 Februāris 2019
Pēdējās izmaiņas: 11 Marts 2019

6.februārī Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē notika nometņu vadītāju darba sanāksme, uz kuru tika aicināti visi vasaras nometņu vadītāji. Tikšanās reizē dalībnieki izvērtēja un runāja par pagājušās vasaras nometņu darba organizācijas formām, bērnu un vecāku pieprasījumu, ieinteresētību un nometņu realizācijas kvalitāti un efektivitāti. Plānojot un domājot par šīs vasaras nometņu darbu, tika akcentēti vairāki uzstādījumi, kā veikt nometnes sagatavošanas praktiskos priekšdarbus. Svarīgi laicīgi izspriest par tādiem aspektiem kā saskaņošanas izmaksas, nometņu organizēšanas laiki, telpas, nometnes programma, mērķgrupa, dalībnieku ēdināšana, personāls.
Nometņu vadītāji dalījās savā pieredzē, akcentējot pozitīvo un pievēršot uzmanību tām lietām, kas likušās sarežģītākas. Klātesošajiem tika atgādināts, ka arī šogad tiks rīkots Balvu novada bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkurss, uz kuru pieteikumi jāiesniedz Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē līdz šī gada 1.aprīlim. Sanāksmes gaitā izskanēja ideja - šovasar noorganizēt maksas nometni – balstītu tikai uz vecāku finansējumu. Šī būtu nometne, kurā varētu piedalīties ne tikai Balvu novadā dzīvojošie bērni, bet visi interesenti, arī tie, kas vasaras brīvlaikā ciemojas mūsu novadā pie vecvecākiem. Sīkāka informācija par piedāvātajām nometnēm būs aprīlī Balvu novada mājas lapā.

Ilona Naļivaiko
Balvu novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes
interešu izglītības speciāliste


Balvu novada nometnes 2018.gada vasarā

Kategorija: Nometnes
Otrdiena, 15 Maijs 2018
Pēdējās izmaiņas: 11 Marts 2019

Balvu novada piedāvātās vasaras nometnes bērniem un jauniešiem 2018.gada vasarā (Pielikumā)


Nometņu laiks tuvojas!

Kategorija: Nometnes
Pirmdiena, 22 Maijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 22 Maijs 2017

Balvu novada piedāvātās vasaras nometnes bērniem un jauniešiem 2017.gada vasarā  (Pielikumā).


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei