Balvu Mākslas skola

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Ceturtdiena, 05 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 22 Augusts 2017

Balvi, Teātra iela 2,
tālr. 64521658, 29157234
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.balvumakslasskola.lv

Direktore Elita Teilāne
Direktores vietniece izglītības jomā Anita Kairiša

„Bērni ir puķes pasaules dārzā, kas uz laiku ir uzticēti
mūsu mīlestībai un gādībai”
(Zenta Mauriņa)


Balvu Mākslas skolas audzēkņi savā vasaras praksē dodas „ceļojumā apkārt pasaulei”

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Ceturtdiena, 06 Jūnijs 2019
Pēdējās izmaiņas: 06 Jūnijs 2019

galvena-bilde

Šonedēļ pie Balvu pamatskolas šķūnīša-noliktavas notiek pamatīga rosība, jo 20 Balvu Mākslas skolas 5.-6. klases audzēkņi, skolotāju Skaidrītes Bankovas un Olgas Rečes vadībā, ir devušies mākslas ekspedīcijā – ceļojumā apkārt pasaulei, apzīmējot ēku ar populāriem ceļojumu galamērķiem visā pasaulē, piemēram, Eifeļa torni, Londonas Bigbenu, kā arī transportlīdzekļiem, ar kuriem doties piedzīvojumos un jaunu iespaidu meklējumos.

Lasīt tālāk ...


Balvu Mākslas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Otrdiena, 16 Oktobris 2018
Pēdējās izmaiņas: 16 Oktobris 2018
vkkf
Projekts „Balvu Mākslas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana”
nr.2018-1-VIZ-MO4021, projekta realizācijas laiks 02.03.- 01.10.2018.

Valsts Kultūrkapitāla fonds atbalstījis Balvu Mākslas skolas projektu „Balvu Mākslas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana”, projekts tika iesniegts „Vizuālās mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošanas” mērķprogrammā.

Lasīt tālāk ...


Mākslas dienas Balvos

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Ceturtdiena, 19 Aprīlis 2018
Pēdējās izmaiņas: 19 Aprīlis 2018

tmb20180419133849

17.aprīlī Balvu Sakrālās kultūras centrā tika atklātas Mākslas dienas. Tās atklāt bija ieradusies Mūza, kura vadīja pasākumu, kā arī pastāstīja, ka vēlas apskatīt Balvu Mākslas skolas audzēkņu veikumu un noskaidrot, kas viņus iedvesmo – vai tas ir skaistums dabā, dzejā, varbūt tā ir mūzika vai deja? Varbūt tās ir skolotājas, iedvesmojoša filma vai uz molberta uzlikts balts, rosinošs audums, vai vienkārši balta papīra lapa? Viņasprāt, mākslas darbs ir veids kā izteikt savas emocijas, iespaidus un veids, kā izzināt pasauli, kā ar to sarunāties. Mūza aicināja smelties iedvesmu un prieku no Balvu Mākslas skolas izstādes darbiem, kā arī no mūzikas, jo ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās Balvu Mūzikas skolas audzēkņi.

Lasīt tālāk ...


Balvu Mākslas skolas skolēnu darbi Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Otrdiena, 06 Marts 2018
Pēdējās izmaiņas: 06 Marts 2018

Siguldas Mākslu skola “Baltais flīģelis”, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru un Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas katedru, organizēja bērnu un jauniešu vizuālās mākslas konkursu grafikā “Siguldas līnija”. Konkurss šogad iekļaujas Latvijas simtgadei veltītā projekta “100 grāmatzīmes Latvijai” ietvaros. Šis ir otrais gads, kopš aizsākta iniciatīva, bet to iecerēts turpināt, ik gadu izsludinot jaunu konkursa tēmu.

Konkursā varēja piedalīties visas Latvijas mākslas skolas, iesūtot darbiņus līdz pērnā gada 4.decembrim. Arī Balvu Mākslas skolas bērni piedalījās šajā konkursā un ieguva tiesības piedalīties tā noslēguma un laureātu apbalvošanas pasākumā, kas notika Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 2.martā. Tie bija Juris Luksts (12 gadi), Līva Lukste (13 gadi) un Daniela Baboviča (11 gadi). Prieks par Danielu Baboviču, kura ar darbu “Māte un meita” ieguva Latvijas Nacionālā kultūras centra balvu. Kopā ar viņiem Rīgā bija skolotāja Dace Logina, kuras vadībā arī tapa skolēnu darbi. Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika gan apbalvošana, gan izstādes atklāšana, gan ekskursija pa bibliotēku.

Rita Šubeniece
Sabiedrisko attiecību un
IT nodaļas vadītāja

Balvu Mākslas skola


Mākslas skolas audzēkņi zīmē portretus kopā ar māksliniekiem

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Piektdiena, 20 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2017

img 013

Balvu Mākslas skolas trešo klašu audzēkņi kopā ar skolotājām Daci Loginu un Anitu Kairišu rudens ekskursijā - mācību plenērā zīmēja, gleznoja, iepazina mākslas pasauli, apmeklējot mākslinieku darbnīcu un piedaloties radošās aktivitātēs.

Lasīt tālāk ...


„Labo darbu nedēļa 2017” Balvu Mākslas skolā

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Piektdiena, 20 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2017

img 014

Balvu Mākslas skolas skolotāji un audzēkņi jau otro gadu piedalās akcijā “Labo darbu nedēļa”, kuras laikā vairojam palīdzēšanas kultūru un pilnveidojam pilsonisko līdzdalību novada un valsts kultūrvides veidošanā.

Ar “Labo darbu nedēļu” vēlamies mudināt ikvienu labiem darbiem, parādīt, cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga. Balvu Mākslas skolas labie darbi publicēti www.labodarbunedela.palidzesim.lv

Mūsu labie darbi:

Lasīt tālāk ...


Audzēkņu uzņemšana 2017./2018. mācību gadam Balvu Mākslas skolā

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Pirmdiena, 24 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Aprīlis 2017

Balvu Mākslas skola izsludina pieteikšanos 1. klasē 2017./2018. mācību gadam.
Balvu Mākslas skolas audzēkņi apgūst licencētu profesionālās ievirzes programmu 20V 211 00 1 „Vizuāli plastiskā māksla” - 7 apmācības gadi no 8 gadu vecuma.

Lasīt tālāk ...


Valsts konkurss mākslā „Grafiskais dizains”

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Otrdiena, 04 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 04 Aprīlis 2017

Noslēgusies Latvijas izglītības iestāžu profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņu valsts konkursa „Grafiskais dizains” II kārta, kurā piedalījās audzēkņi no 100 izglītības iestādēm. Katrā vecuma grupā ap 200 audzēkņiem.

Lasīt tālāk ...


Balvu Mākslas skolas meitenes atgriežas no netradicionālās modes skates ar skatītāju simpātijas balvu

Kategorija: Balvu Mākslas skola
Ceturtdiena, 23 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 23 Februāris 2017

17.februārī Špoģu Mūzikas un mākslas skola jau trešo reizi organizēja netradicionālās modes skati - konkursu “Rakstu rakstus izrakstījām”, kas paredzēta Latgales mākslas skolām. Modes skatē piedalījās 9 mākslas skolas, kopumā žūrija vērtēja 14 tērpu kolekcijas. Konkursā piedalījās gan audzēkņi no Špoģiem, Naujenes, Daugavpils, Balviem, Indras, Preiļiem un Ludzas, kā arī ārvalstu viesi no Baltkrievijas – Šarkavščinas mūzikas un mākslas skola.
Modes skates tematika šogad tika veltīta gaidāmajai Latvijas simtgadei, aicinot posties svētkiem un ar lepnumu celt tautās novada vai pilsētas kultūrvēsturiskās vērtības. Etnogrāfiskais mantojums ir tas, kas dzimto pusi padara atpazīstamu un unikālu Latvijas un arī pasaules kontekstā. Modes skates - konkursa “Rakstu rakstus izrakstīju” dalībnieki tika aicināti pētīt latviešu rakstu zīmes, tautiskos ornamentus un tos pielietot, veidojot oriģinālas kolekcijas ar radošiem un netradicionāliem tērpiem. Konkursa mērķis - attīstīt bērnu un jauniešu radošo fantāziju un praktiskās darba iemaņas, cildinot Latvijas kultūras daudzveidību, popularizēt netradicionālo modi.
 

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei