Stacijas pamatskola

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 11 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 11 Decembris 2017

StacijasPamatskola800Adrese: Skolas 12, Kubuli, Kubulu pagastā, Balvu novadā LV-4566
Skolas tālr.: 64560035
Direktore: Ruta Bukša, tālr. mob. 26620641
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Skola realizē 3 izglītības programmas:

  • vispārējās pamatizglītības programma- kods 21011111;
  • speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem- kods 21015811;
  • speciālās pamatizglītības programma izglītojamajiem ar mācīšanās traucējumiem- kods 21015611.

Darbība EKOskolu programmā
Stacijas pamatskolas EKO padome
Stacijas pamatskolas vides kodekss
Stacijas pamatskolas vides izvērtējums
Darbības plāns
Stacijas pamatskolas pašvērtējuma ziņojums

Lasīt tālāk ...


Olimpiādes noslēguma pasākums ,,Mežs - mūsu bagātība” Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 14 Marts 2019
Pēdējās izmaiņas: 14 Marts 2019

tmb20190314110254

Arī šajā mācību gadā Stacijas pamatskolas un Vīksnas filiāles 1. – 4. klašu kolektīvi piedalījās sākumskolas kombinētajā olimpiādē.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolā viesojās ciemiņi no Grundzāles pamatskolas

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 13 Marts 2019
Pēdējās izmaiņas: 13 Marts 2019

tmb20190313155847

Īstenojot projekta „Esi Līderis!” aktivitāti – „Mana cita skola”, 6.martā Stacijas pamatskolā viesojās pārstāvji no Grundzāles pamatskolas. Ciemiņi bija sarūpējuši saldu kārumu – torti, kuru bija gatavojis viņu skolas absolvents.

Lasīt tālāk ...


Ogres ledus halles apmeklējums

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 12 Februāris 2019
Pēdējās izmaiņas: 12 Februāris 2019

tmb20190212090646

Jau trešo gadu 2.mācību semestris Stacijas pamatskolā sākas ar ļoti jauku un sportisku tradīciju – došanos uz Ogres ledus halli, kuras īpašnieks ir Stacijas pamatskolas absolvents Juris Feodorovs.

Lasīt tālāk ...


Sportiskā ziema Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 08 Februāris 2019
Pēdējās izmaiņas: 08 Februāris 2019

galvena-bilde

Ne katru ziemu iespējams nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, jo ne vienmēr ir piemēroti laika apstākļi. Par sniega daudzumu šoziem nesūdzas neviens,- pat slēpotājiem šķiet, ka tā jau par daudz.

Lasīt tālāk ...


Izrādes “Sudraba slidas” apmeklējums Latvijas Nacionālajā teātrī

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 27 Decembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 27 Decembris 2018

kopbilde

16.decembrī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros Stacijas pamatskolas un Vīksnas filiāles 5.-9.klašu skolēni devās uz Latvijas Nacionālo teātri, lai noskatītos brīnumjauku un muzikālu izrādi “Sudraba slidas”. Tas bija ļoti interesants stāsts par kādu nabadzīgu, bet ļoti draudzīgu un labsirdīgu ģimeni Holandē. Mēs vērojām pamācošu stāstu par savstarpējām attiecībām starp nabadzīgiem bērniem un bērniem no bagātām ģimenēm.

Lasīt tālāk ...


Pasakainie Ziemassvētki Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 27 Decembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 27 Decembris 2018

galvena-bilde

21.decembrī Stacijas pamatskolā notika Ziemassvētku pasākums. Mums visiem - gan lieliem, gan maziem šķiet, ka Ziemassvētki ir brīnumu laiks, kad atkal noticam kādam brīnumam. Šogad skolā visi iejutāmies pasaku tēlos. Pasākumu vadīja Sapņainā Laumiņa un Baltais Brīnums, kuri palīdzēja nokļūt pasaku valstībā. Katra klase bija pārvērtusi pasaku tēlus par mūsdienīgākiem un savdabīgākiem varoņiem. Bija iespēja aplūkot Sniegbaltītes, Sarkangalvītes, Sniega karalieni un citus pasaku tēlus, kas izspēlēja interesantus pasaku fragmentus. Pasākumu papildināja skaistas un skanīgas Ziemassvētku dziesmas, tautu deja.

Lasīt tālāk ...


Projektu dienas Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 20 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 20 Novembris 2018

galvena bilde

No 14. līdz 16.novembrim Stacijas pamatskolā tika organizētas projektu dienu aktivitātes “Klausos, izzinu, darbojos”. Visi darbi tika pakārtoti ne tikai mūsu valsts simtgadei, bet arī tam, ka 2019.gada 22.jūnijā 100 gadus svinēs Stacijas skola. Mēs esam Latvija- ar savu ģimeni, ar savu skolu, ar savu pagastu. Darbošanās mērķis bija attīstīt radošumu, sadarbības prasmes, meklēt kopīgo un atšķirīgo tagadnes un vēstures notikumos.

Lasīt tālāk ...


Valsts svētku pasākums Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 20 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 20 Novembris 2018

kopbilde

Stacijas pamatskola trīs dienas svētku nedēļā organizēja projektu aktivitātes, lai vairāk izzinātu, pētītu savas valsts un skolas vēsturi, lai attīstītu savu radošumu, radītu paliekošus oriģinālus darbus vizuāli plastiskās mākslas un literārajās jomās.

Lasīt tālāk ...


Ekoskolu Rīcības dienas Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 07 Novembris 2018
Pēdējās izmaiņas: 07 Novembris 2018

galvena

Ekoskolu Rīcības dienas ir plaša ikgadēja vides kampaņa Latvijā, kurā aicināta piedalīties ikviena Latvijas skola, lai kopīgiem spēkiem palīdzētu mainīt priekšstatus un paradumus veselākas vides vārdā. Šogad kampaņa notika no 29. oktobra līdz 4. novembrim.

Šogad Rīcības dienas bija veltītas Vides izglītības fondam un arī Eiropas Savienībā īpaši svarīgai tēmai – plastmasas piesārņojumam. Ievērojot, ka plastmasa ir arī būtisks Baltijas jūras piesārņojuma avots, kampaņas kopējā tēma ir “NĒ vienreizlietojamai plastmasai!”. Vairāk nekā 150 skolu ieplānoja aktivitātes visas nedēļas garumā. Tika rīkotas gan izglītojošas nodarbības, gan praktiskas darbnīcas ikdienā noderīgu ilgtspējīgu priekšmetu radīšanai, gan arī veiktas sociālas aptaujas un motivējošas akcijas videi draudzīgākiem ieradumiem. Daniels Trukšāns, Ekoskolu programmas koordinators Latvijā, uzsver: “Nesen uzzinājām, ka atbalstu guvis Eiropas Komisijas priekšlikums aizliegt vienreizlietojamu plastmasas priekšmetu apriti Eiropas Savienības tirgū, sākot ar 2021. gadu. Kamēr Eiropas Parlaments vēl panāk vienošanos ar dalībvalstīm, Ekoskolas sāk šo lielisko ideju īstenot dzīvē. Ticu, ka tieši izglītība, skolu un jauniešu aktīvisms ir spēcīgākais dzinulis pārmaiņām”.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei