Meteņdienas svinības Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Otrdiena, 20 Februāris 2018
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 20 Februāris 2018 16:55

Pašā ziemas vidū - 45 dienas pēc Ziemassvētkiem - tiek svinēts Metenis. Arī Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvs, kā ikkatru gadu, iesaistoties Tilžas kultūras dzīvē, devās uz Meteņdienas pasākumu. Šajos svētkos parasti norisinās spēkošanās kaimiņu starpā, vēlme pārspēt otru asprātībā un dažādās izdarībās, lai veiktos nākamā gada darbi un gads būtu ražīgāks par iepriekšējo.


Arī Tilžas PII kolektīvs spēkojās ar citiem kolektīviem dažādās sporta aktivitātēs - velšanās no kalna, sniega grābšanā maisā, ragaviņu braucienā un rāpošanā. Pirmsskolas komanda godam turējās un tika pie gardām Meteņa pogām.
Pasākuma laikā bija arī iespēja baudīt sabraukušo ciemiņu dejas un dziesmas, un pēc aktīvās darbošanās visi bija laipni gaidīti sasildīties, baudot īpaši gardo grūbu putru.
Izraujoties no ikdienas rūpēm un darbiem, Tilžas PII kolektīvs kopīgi aizvadīja jautrības un smieklu pildītu Meteņdienu. Paldies, kultūras nama vadītājai Daigai Lukjanovai par šo jauko latviešu tradīciju saglabāšanu.


Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja
Vita Belindževa

img1.jpgimg2.jpgimg3.jpgimg4.jpgimg5.jpgimg6.jpgimg7.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei