Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola iesaistās Erasmus+ programmas starpskolu stratēģiskās partnerības projektā

Kategorija: Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola
Ceturtdiena, 30 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 27 Februāris 2018 18:58

erasmus lidzfinanse

Laika posmā no šī gada 23. līdz 25.novembrim Pulavi (Polija) norisinājās Erasmus+ programmas 2.pamatdarbības starpskolu stratēģiskās partnerības projekta „E-dārgumi – mana jaukā Eiropa” („E-Treasure – My Lovely Europe”) uzsākšanas sanāksme. Šajā projektā piedalās septiņas izglītības iestādes no dažādām Eiropas valstīm: Polijas, Bulgārijas, Turcijas, Latvijas, Itālijas, Portugāles un Grieķijas.

Projekta finansējums Balvu Profesionālajai un vispārizglītojošajai vidusskolai ir 19 480,00 EUR. Projekta ilgums 28 mēneši, projekta uzsākšanas datums: 01.09.2017., projekta beigu datums: 31.12.2019.

Sanāksmē no BPVV puses piedalījās angļu valodas skolotāja Marita Deņisova un projekta koordinatore Kristīne Lele, kur tika izrunātas plānotās aktivitātes un to norises laiki, mobilitāšu dalībnieku skaits, sasniedzamie rezultāti, projekta īstenošanas termiņi, projektā iesaistīto partneru aktivitātes, kā arī citi organizatoriskie jautājumi. Tika diskutēts par neskaidrajiem jautājumiem, lai sekmīgi noritētu projekta īstenošana.

Pēc sanāksmes tika organizēta ekskursija uz koncentrācijas nometni „Majdanek”, kas atrodas pilsētā Ļublinā, kā arī tika apskatīta tūristu iecienīta pilsēta Kazimeždolni.

Projekta „E-dārgumi – mana jaukā Eiropa” mērķis ir partnerskolu ilgtspējīga attīstība, palielinot skolēnu pamatprasmes, it īpaši Informācijas un komunikāciju tehnoloģijās (IKT) un svešvalodās, kā arī stiprinot pedagoga profesionālo profilu.

Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas Erasmus+ programmā īstenoto projektu „E-dārgumi – mana jaukā Eiropa” līdzfinansē Eiropas Savienība.

Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapas www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+ un programmas mājas lapā www.erasmusplus.lv.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei