Trešais Zaļais Ekoskolu karogs Bērzpils vidusskolai

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Trešdiena, 19 Septembris 2018
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 19 Septembris 2018 16:12

eko14. septembrī Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika ikgadējais Ekoskolu apbalvošanas pasākums, uz kuru bija pulcējušies vairāk par četriem simtiem dalībnieku no Ekoskolu programmā iesaistītajām skolām un pirmskolas izglītības iestādēm. Izvērtējot Ekoskolu paveikto iepriekšējā mācību gadā, skolām tika pasniegti Zaļie Latvijas Ekoskolu sertifikāti vai Zaļie starptautiskie Ekoskolu karogi. Bērzpils vidusskola saņēma Zaļo karogu, kas norāda uz veiksmīgu Ekoskolu programmas realizāciju, un šis karogs plīvos pie Bērzpils vidusskolas jau trešo gadu.


Apbalvošanas ceremoniju apmeklēja 11. klases skolniece Samanta Čirka un skolotājas Irīda Maderniece un Skaidrīte Verjanova. Pasākuma vadīja komiķis Mārtiņš Kozlovskis jeb Kozmens, kurš radīja nepiespiestu un pozitīvu atmosfēru visa pasākuma laikā.
Pēc apbalvošanas ceremonijas skolēniem bija iespēja tikties ar Foundation for Environmental Education (FEE) delegātiem no 60 pasaules valstīm. Katrai skolai bija iespēja sveikt vienas valsts pārstāvi, Bērzpils vidusskolai tā bija Lietuva. Iespēja satikt delegātus sniedza skolēniem un skolotājiem pārliecību par Ekoskolu programmas popularitāti pasaulē. Pasākuma noslēgumā dalībnieki devās uz AB dambi, kur „laika kapsulā” ievietoja katras skolas sagatavoto vēstījumu „Kādā pasaulē vēlos dzīvot pēc 10 gadiem”, kuru veidoja divas daļas- ko vēlos un ko es daru, lai to sasniegtu. „Laika kapsula” tiks atvērta pēc 10 gadiem. Cerams, ka skolēnu vēstījumi, kaut daļēji būs piepildījušies! Mēs katrs varam palīdzēt tiem īstenoties, mainot savus ikdienas ieradumus un dzīvojot videi draudzīgāk!


Irīda Maderniece
Bērzpils vidusskolas skolotāja

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei