Ziemassvētki Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Otrdiena, 02 Janvāris 2018
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 02 Janvāris 2018 09:24

tmb20180102091800

22.decembrī Tilžas vidusskolā notika Ziemassvētku pasākums „Ziemassvētku vecīti meklējot”. 11.klases pasākuma vadītāji iejutās pasaku un filmu varoņu lomās, skatītāju acis priecēja Minjons, Maša, Karlsons, Buratino, runcis Bazilio, Pepija Garzeķe, dziesmu un deju feja, Madagaskaras Džuliāns un Vinnijs Pūks, kurš atbildēja par mūziku un specefektiem.

Sengaidītais pasākums sākās ar Ziemassvētku brīnumu - pārstāvis no RD Electronics pasniedza dāvanu - televizoru angļu valodas kabinetam. Skolas vadība, pateicībā par šo dāvanu, uzdāvināja Balvu RD Electronics veikalam torti, kuru veikala pārstāvim pasniedza Karlsons.

Katra klase bija sagatavojusi oriģinālus priekšnesumus. Skanēja dziesmas, dzejoļi, skolēni rādīja ludziņas, akrobātiskos un deju priekšnesumus, tika atgādināts par senlatvju Ziemassvētku ticējumiem un paražām. Klašu priekšnesumus kuplināja muzikālie kolektīvi.

Visu bērnu acis iemirdzējās priekā, kad Buratino atrada Ziemassvētku vecīti, kurš bija sarūpējis ne tikai dāvanas, bet arī kopā ar visiem lustējās, dziedot un dejojot. Lai saņemtu dāvanas skanēja gan dzejoļi, gan dziesmas. Kopā ar šī pasākuma varoņiem Ziemassvētku vecītis pat ļāvās Madagaskaras Džuliāna maģiskās dejas soļiem.

Pasākuma gaitā bija jūtama pozitīva svētku noskaņa, visi cītīgi vēroja visus priekšnesumus un labprāt piedalījās rotaļās.

Lai veiksmes pilns Jaunais gads!

Skolotāja Maldra Strupka

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei