Tilžas vidusskolas skolēni piedalās konkursā “Vuolyudzāni” un atklātajā olimpiādē latgaliešu rakstu valodā un kultūrvēsturē

Kategorija: Tilžas vidusskola
Ceturtdiena, 25 Aprīlis 2019
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 25 Aprīlis 2019 16:55

tmb20190425165147

13.aprīlī 19. reizi notika skatuves runas konkurss “Vuolyudzāni” un atklātā olimpiāde latgaliešu rakstu valodā un kultūrvēsturē. Dažāda vecuma bērni un jaunieši no 25 Latgales skolām sacentās prasmē deklamēt latgaliešu tekstus, bet 9 vidusskolas komandas – latgaliešu rakstu valodas, literatūras un kultūras notikumu zināšanā. Olimpiāde notika piecās kārtās.

Olimpiādē Tilžas vidusskolu pārstāvēja 12.klases skolēni Alīna Korkla, Edgars Rižais, Rebeka Ločmele un Beāte Zaiceva. „Vuolyudzānos” uzstājās Ilvija Bombāne, Margarita Logina, Evana Ločmele, Aiga Voite.

Olimpiādes uzdevumus sagatavoja un dalībniekus vērtēja izglītības un zinātnes ministre, profesore Ilga Šuplinska, rakstniece un žurnāliste Sandra Ūdre un LU profesore Lidija Leikuma.

Paldies Tilžas vidusskolas komandai par piedalīšanos olimpiādē un saņemto atzinību!

Tilžas vidusskolas mazie un lielie „Vuolyudzāni”, olimpiādes dalībnieki paspēja ne tikai deklamēt un pierādīt savas zināšanas latgaliešu rakstu valodas, literatūras un kultūras notikumos, bet arī piedalījās Rēzeknes pilskalnā dažādās aktivitātēs.

Tilžas vidusskolas skolotāja Aina Rakstiņa

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei