Pavasara krāsainība BBJC

Kategorija: Balvu Bērnu un Jauniešu centrs
Trešdiena, 23 Maijs 2018
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 23 Maijs 2018 08:46

tmb20180523083945

Pavasaris ir laiks, kad vislielākais māksliniece – daba - ir pamodusies un sāk radīt pasauli no jauna. Pavasaris ir piedzimšanas laiks, kad piedzimst vasara, kas pārvērtīsies rudenī un apsegsies ar ziemas mīkstos dūnu segu. Pavasarī ikviens meklē jaunu sākumu, sāk burt ap sevi savu brīnumaino telpu. Pavasara gaiss ir pilns ar mīlestību un skaistām idejām, atliek tikai ieelpot dziļi un sajust – kā skan krāsas šajā pavasarī.

Pavasaris ir krāsu mīlestības laiks, kad top jaunas krāsu vibrācijas un padara šo pasauli neticami unikālu. Unikāla, kā katra cilvēka iekšējā pasaule, un unikāla, kā kāda mākslinieka glezna. Mammas un tēti ir krāsas savai atvasei un iemāca gleznot bērnam savu pasauli.

Balvu Bērnu un jauniešu centra (BBJC) lielā saime ir krāsaina un kolorīta, kopā sanākuši dažādākie cilvēki un ļāvušies savas personības pārmaiņām. Kopā pārdzīvots jautrs un aizraujošs gads, kopā apgūtas interesantas lietas, piedzīvotas jaunas iepazīšanās. Krāsainība ir tas, kas raksturo BBJC dzīvi, tāpēc šis gads noslēdzās ar pasākumu, kura tēmas bija māksla un krāsas – “Krāsas ienāk pavasarī”.

Mākslinieces tēlā iejutās Lauma Krastiņa, kura koncerta laikā gleznoja gleznu, pievienojot krāsas savam darbam un atklājot krāsu pasaules noslēpumus. Krāsu tēlus un krāsu noslēpumus atklāja pulciņa “Skatuves” dalībnieki - Vladlēna Zelča – sarkanā, Luīze Maksimova – dzeltenā un Herberts Prokofjevs – zilā krāsa.

Pirms koncerta pasākuma viesi varēja nodoties radošajās darbnīcās kopā ar skolotājām Līgu Ikstenu un Inesi Hmaru. Koncerta programmu veidoja deju studijas Di-Dancers kolektīvi no pirmsskolas līdz deju grupai Di Dancers Crew, skolotāja Dita Nipere, Alīna Saveļjeva, un BBJC vokālās studijas bērnu ansamblis un solisti skolotājas Viktorijas Kokorevičas vadībā, kā arī varēja vērot Intas Ozolas veidotās frizūras un Aigas Jansones radīto tērpu kolekcijas “Robežas nepastāv” priekšnesumu.

BBJC kolektīvs lepojas ar ikviena audzēkņa un skolotāja panākumu, taču ir kāds, kas ir varējis un gribējis izdarīt vairāk un labāk, tāpēc izteica atzinību par augstiem individuāliem un kolektīviem sasniegumiem Latvijas mērogā:

  • Deju studijas Di-dancers solistei Luisai Marijai Ūzuliņai, skolotāja Dita Nipere;
  • Deju studijas Di-dancers deju grupai "Rozīnītes", skolotāja Dita Nipere;
  • Di-dancers Crew, skolotājas Dita Nipere un Alīna Saveļjeva.

Par aktīvu dalību mūsdienu deju pasākumos un konkursos:

Di-dancers solistēm –Ketrīnai Razgalei, Ievai Stepanovai un Di-dancers "Juniori", skolotāja Alīna Saveļjeva.

Par aktīvu atbalstu un radošu dalību pulciņu aktivitātēs tika uzteikti:

  • Roberta Sērmūkša, skolotāja Inta Ozola;
  • Dārija Semjonova, skolotāja Gunita Prokofjeva;
  • Krista Mača, Vladlēna Zelča, skolotāja Viktorija Kokoreviča;

Paldies par atbalstu un veiksmīgu sadarbību BBJC izteica māmiņām Evai Smirnovai un Jeļenai Zelčai.

Uz tikšanos un sadarbību nākošgad!

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpgimg-013.jpgimg-014.jpgimg-015.jpgimg-016.jpgimg-017.jpgimg-018.jpgimg-019.jpgimg-020.jpgimg-021.jpgimg-022.jpgimg-023.jpgimg-024.jpgimg-025.jpgimg-026.jpgimg-027.jpgimg-028.jpgimg-029.jpgimg-030.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei