Apbalvo video konkursa „2050.gada policists” dalībniekus

Kategorija: Aktualitātes izglītībā
Trešdiena, 16 Maijs 2018
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 Maijs 2018 11:29

tmb20180516164353

Latvijas Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes (VP LRP) Balvu iecirknis sadarbībā ar VP LRP Balvu iecirkņa apkalpojamās teritorijas novadu pašvaldībām rīkoja video konkursu bērniem un jauniešiem līdz 19 gadu vecumam ar mērķi popularizēt Valsts policijas darbu, sekmēt jauniešu interesi par Valsts policiju un tās darbības mērķiem un principiem, kas vērsti uz sabiedrību, lai nodrošinātu valstī sabiedrisko mieru un kārtību, aizsargātu personu dzīvību, veselību, drošību, audzinātu likumpaklausīgus iedzīvotājus.

Konkursā no Balvu novada piedalījās Balvu Mākslas skolas un Stacijas pamatskolas Vīksnas filiāles audzēkņi, kuri paši bija izveidojuši video, kurā atainoja, kāds pēc viņu domām izskatīsies policists 2050.gadā.

Doties apsveikt video autorus devās gan novada domes, gan VP LRP Balvu iecirkņa pārstāvji.

Balvu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs, viesojoties Vīksnas filiālē, teica: „Prieks, ka Vīksnas skola piedalījās konkursā. Novēlu, lai jums vēl daudz skaistu ideju, un piedalieties konkursos, tā biežāk jūs varēsiet novērtēt savas spējas! Malači!”

Taja pašā laikā VP LRP Balvu iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks Modris Zaķis klātesošajiem atzinās, ka pats šajā skolā mācījies, un ļoti labi mācījies, piedalījies olimpiādēs, bet tagad ieguvis labu izglītību un kļuvis par policistu, un par to ir pateicīgs savai skolai.

VP LRP Balvu iecirkņa inspektore Līga Aleksejeva pasniedza Valsts policijas un Balvu novada pašvaldības sarūpētās balvas Stacijas pamatskolas Vīksnas filiāles komandai “Atbildīgie draiskuļi”- Karīnai Vinogradovai, Ditai Dimitrijevai, Stefanam un Valērijai Komoroviem, viņu palīgiem Mārtiņam Voicišam, Ņikitam Kromorenko un Aleksandrai Komarovai un skolotājai Anitai Žigalovai.

Balvu Mākslas skolā kopā ar VP LRP Balvu iecirkņa pārstāvjiem devās Balvu novada domes deputāte un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Inta Kaļva, kura pirms konkursa dalībnieku apbalvošanas uzdeva jautājumu visiem klātesošajiem: „Parēķiniet, cik katram no mums būs gadu 2050.gadā!” Uz ko Modris Zaķis atbildēja: „Vienalga, cik katrs no mums tajā laikā būtu vecs, bet svarīgi, lai jūs paliktu Balvos, lai kāds kļūtu arī par policistu!”, un Inta Kaļva turpināja: „Galvenais, lai mēs vienmēr varētu pasmaidīt policistam, lai nekad nebūtu no tiem bail. Un jābaidās nav tad, ja esi likumpaklausīgs iedzīvotājs!”

Un video konkursa dalībniekiem – Letīcijai Grīslei, Danutai Kokorevičai, Denijai Sirmajai, Martai Felicitai Sņegovai un skolotājai Skaidrītei Bankovai VP LRP Balvu iecirkņa pārstāvji pasniedza vērtīgas un noderīgas balvas, piemēram, pildspalvas, zīmuļus, pierakstu klades un atstarojošas sporta tērpa somas ar Valsts policijas simboliku un “Wake Up” dāvanu karti, ko varēs iztērēt pēc saviem ieskatiem vasaras sezonā.

Konkursa ietvaros 6.aprīlī Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā notika arī tikšanās ar multimediju producenti – topošo režisori Laumu Ozolu, kura pagājušajā gadā uzņēma un publicēja savu pirmo dokumentālo filmu „Dzimuši Gulbenē. Radīti skatuvei.”

Balvu novada pašvaldības un VP LRP Balvu iecirkņa pārstāvji saka paldies visiem konkursa dalībniekiem! Un aicina arī citus iesaistīties šādos konkursos!

Balvu Mākslas skolas audzēkņu veidoto video vari noskatīties šeit!

Stacijas pamatskolas Vīksnas filiāles audzēkņu veidoto video vari noskatīties šeit!

Iluta Mežule
Balvu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpgimg-013.jpgimg-014.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei