“Tele2” Balvos uzstāda jaunu bāzes staciju

Kategorija: Aktualitātes
Otrdiena, 27 Jūnijs 2017
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 Augusts 2017 12:01

bazes stacija tele2

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” Balvos uzstādījis jaunu 4G bāzes staciju, nodrošinot vēl ātrāku “Tele2” mobilo internetu un tā savienojumu.

“Balvu un to novada iedzīvotājiem jau ir pieejams mūsu 4G tīkls, un redzam, ka klienti to atzinīgi novērtē, jo turpina palielināties gan mobilā interneta klientu skaits, gan patēriņš. Mobilais internets ir visstraujāk augošais mobilo sakaru pakalpojums, un tā piedāvātie ātrumi jau šobrīd daudzviet pārspēj pieejamā DSL jeb vadu interneta iespējas. Priecājos, ka esam palielinājuši 4G tīkla jaudu Balvos, lai mūsu esošajiem un topošajiem klientiem nodrošinātu vēl labāku mobilā interneta pieredzi,” stāsta Līga Krūmiņa, “Tele2” tehniskā direktore.

“Tele2” ātro 4G internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Lai pilnvērtīgi baudītu 4G interneta priekšrocības, aicinām pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems vai rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G, “Tele2” mājas lapā: www.tele2.lv/4G. Ikviens “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klients “Tele2” Centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti.

“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā, kas atzinīgi novērtēti jaunākajā SPRK Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatā. “Tele2” kā mobilo sakaru operators rūpējas par drošu interneta izmaksu kontroli, interneta patēriņa atspoguļojumu reālā laikā (https://dati.tele2.lv) un papildu iegādātā, bet neiztērētā interneta apjoma pārnešanu uz nākamo mēnesi.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei