Griškānieši gūst pieredzi Vīksnas pagastā

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 21 Augusts 2017
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 31 Augusts 2017 12:01

img 003

Šovasar Vīksnas pagasta pārvalde sagaidīja ciemiņus no Rēzeknes novada Griškānu pagasta.

Pagasta pārvaldes vadītāja Gunta Raibekaze izrādīja pagasta pārvaldes administrācijas ēku un renovēto tautas namu. Video prezentācijā varēja rast priekšstatu par Vīksnas pagastu, tās skaistākajām un nozīmīgākajām vietām, kā arī dažādajiem pasākumiem. Tika pastāstīts par pagasta pārvaldes un pārējo iestāžu darbību, budžetu, projektiem un nākotnes attīstību.

Bijām pārsteigti, ka Griškānu pagastā ir deklarēti trīs reizes vairāk iedzīvotāji, bet skola ir slēgta, jo tajā pēdējā gadā mācījušies tikai 34 skolēni, toties pirmsskolas izglītības iestādi apmeklē drusku vairāk par 100 bērniem. Rēzeknes pilsētas skolas aizvilina skolēnus uz savām skolām, jo attālums līdz pilsētai ir tikai 8 km. Vēl bijām patīkami pārsteigti, ka pagastu nu jau otro gadu vada 29 gadus jauns vadītājs Jānis Aleksāns.

Viesiem bija vairāki jautājumi, jo ir lietas, kas mūsu pagastos ir gan līdzīgas, gan atšķirīgas. Viņi bija pārsteigti par sakārtotajām un izremontētajām telpām.

Ciemiņus ar jautrām dejām priecēja pagasta dāmu deju kopa, dziesmu skaņās ieklausīties aicināja Naula Laicāne un Marija Maslovska, bet saksofona burvību dāvāja Arnis Graps.

Koncerta laikā no Griškānu pagasta pārstāvju puses saņēmām aplausus, bet vēlāk sirsnīgus pateicības vārdus par uzņemšanu. Tikām aicināti pieredzes apmaiņas braucienā uz Rēzeknes novada Griškānu pagastu.

Šādas pieredzes apmaiņas vizītēs mēs pavērtējam sevi, pārdomājam, kas mums vēl jāattīsta un jāuzlabo. Tas ir kā stimuls jauniem darbiem.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei