Ēnu diena 2018.gadā norisināsies 14.februārī

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 08 Janvāris 2018
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 08 Janvāris 2018 13:22

enu diena

Ēnu diena ir pasaulē atpazīts un atzīts Junior Achievement (JA) karjeras izglītības pasākums skolēniem, kura mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju prasībām, sniegt ieskatu nozarēs, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties piemērotu profesiju un izglītības ceļu, ievērojot arī darba tirgus prasības.

Ēnu dienas laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Šogad Ēnu diena notiks 14.februārī. Jauniešiem būs iespēja satikties ar potenciālajiem darba devējiem, izmantojot reģistrācijai un vakanču izvēlei lielāko karjeras izglītības biržu – portālu www.enudiena.lv.

Lai jauniešiem sniegtu šo iespēju, darba devēji – iestādes, uzņēmumi, organizācijas – tiek aicināti līdz 2.februārim reģistrēties, atjaunot profilus un pieteikt vakances Ēnu dienai. Skolēni savu reģistrāciju un pieteikšanos vakancēm var uzsākt arī no brīža, kad atrod portālā sev interesējošo vakanci, līdz pat 9.februārim.

Sīkāka informācija un pieteikšanās kalendārs gan ēnu devējiem, gan ēnotājiem atrodams zemāk norādītajās saitēs:

http://enudiena.lv/informacija/enu-deveji/

http://miljons.jal.lv/Enudiena2018/NOLIKUMS.pdf

nap 2020 esf ieguldijums
Aktivitātes tiks īstenotas programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei