Akcija “Atvērtās dienas laukos 2018” 4.-6.maijā

Kategorija: Aktualitātes
Pirmdiena, 09 Aprīlis 2018
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 09 Aprīlis 2018 11:15

tmb20180409091223“Lauku ceļotāja” rīkotās akcijas “Atvērtās dienas laukos” ietvaros, aicinām viesoties Balvos un citviet Ziemeļlatgalē un izmantot īpašos piedāvājumus, baudot lauku vidi un dabu pavasarī!

4. un 5. maijā “Bauda miesai,garam un dvēselei latgaliešu stilā”

Pirts “Elkšņi” un pirtniece Arnita Melberga Balvos

  1. Pirts procedūrām atlaide 10%
  2. Pašceptas maizes un augu sīrupu degustācija bez maksas

Apmeklējums noteikti iepriekš jāpiesaka! Vietu skaits ierobežots!
Kontaktinformācija: 26361594, Brīvības 2c, Balvi

4. maijā no 11:00 “Pirts svētki kā paradīzē”

Pirts svētki kā paradīzē viesu namā ”Paradīzes”, vienā jostā sienot Latgali un Zemgali. Īpašais lavandas piedāvājums - pirts slotiņas ar lavandu, pirts spilventiņi, pirts skrubīši, ziepes, pēc pirts - lavandas tējas baudīšana ar īpašo balto šokolādi ar lavandu ziediņiem, arī lavandas cepumiņi un dažādi nopērkami pārsteigumi - visi, kas saistīti ar lavandu.

Vai esat mēģinājuši kopīgi salikt putnu būrus? Šo iespēju Tev garantē “Paradīzēs”. Putni būs Tev pateicīgi, un kamēr tiks baudītas bērzu sulas, putnu treļļi ielīksmos katra būrīša veidotāja sirdi. Šajā zīmīgajā datumā, kad visā Latvijā svin Baltā galdauta svētkus, mūsu viesi kopīgi varēs darboties pie lielā saimes galda.

Akcijas laikā visam piedāvājumam 20% atlaide.

Kontaktinformācija: 22009975, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Brūklāji, Bērzkalnes pagasts, Balvu nov.

4. un 5. maijā “Rūsa vējā - Smaids sejā!”

Brauc gostūs uzjundīt sen izjustas un iegūt jaunas emocijas!

Brīvajā laikā biedrības “Rūsa vējā” saimnieks Kaspars Romanovs Tilžā restaurē senus motociklus un ir izveidojis apskatei pieejamu plašu retro motociklu un senlietu kolekciju. Visiem, kas šajās dienās ieradīsies ar ziedojumu, vecu motocikla detaļu vai motoratribūtiku, būs iespēja pašam izbraukt ar retro mopēdu, ja vien izdosies to iestumt.

Kontaktinformācija: 26425960, Krasta iela 3, Tilža, Tilžas pag., Balvu nov.

4. un 5. maijā “Dzīvesveids lauku sētā”

Rugāju novada saimniecības “Baķi” apskate, būšana kopā ar dzīvniekiem (aitas, kazas, truši). Sarunas par dzīvošanu laukos. BEZ MAKSAS.

Pusdienas. Ēdienkartē zupa, plovs, gaļas pankūkas, kotletes, salāti, kūka. Pusdienas iepriekš jāpiesaka, 5 EUR pers. Ģimenēm ar bērniem piedāvājam naktsmājas ar pirti, ugunskuru, makšķerēšanu, peldēšanos, ēdināšanu. Var piedalīties visās mūsu lauku aktivitātēs.

Kontaktinformācija: 22315544, "Baķi", Rugāju pag., Rugāju nov.,

4. un 5. maijā Graudaugu saimniecības “Kotiņi” apskate

Akcijas dienās būs iespējam bezmaksas aplūkot saimniecību gida pavadībā, kā arī iegādāties mūsu ražotos produktus par draudzīgām cenām. Labāk 1 reiz redzēt, nekā 100 reiz dzirdēt!

Par akciju vairāk var uzzināt mājas lapā www.celotajs.lv/atvertasdienas.
‌Akcijas organizatori: Latvijas Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" un Lietuvas Lauku tūrisma asociācija "Atostogos kaime".

Informāciju apkopoja

Ineta Bordāne,
tūrisma organizatore
Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs
29272948, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

adl 2018

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei