Balvu pirmskolas izglītības iestāde "Sienāzītis"

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 02 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 04 Septembris 2017

sienazitis titulbildeAdrese: Brīvības ielā 50B, Balvi; LV-4500
Tālrunis: 64522447
E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vadītāja: Iveta Barinska

Mērķa grupa - bērni vecumā no 1,5 līdz 7 gadiem.
Darba laiks - no plkst. 7:30 līdz 19:30.
Izglītības iestādes moto: Vai Tu zini, kas Tu esi? Tu esi brīnums. Nekad nav bijis neviena, kas būtu līdzīgs Tev.
Mērķis:
- sagatavot pirmsskolas vecuma bērnus pamatprogrammas apguvei, ievērojot audzēkņa individualitātes, harmoniskas personības veidošanos.

Lasīt tālāk ...


Pārsteigumiem bagāts 1.septembris „Sienāzītī”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 05 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 05 Septembris 2017

img 013

Nemanot pienācis 1.septembris, kad lieli un mazi ar ziedu pušķiem rokās, satrauktām sirdīm devās katrs uz savu izglītības iestādi. Ciemos pie bērniem izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ bija ieradies lācis Ķepainis, kas bērnus sagaidīja jau pie bērnudārza vārtiem. Katram kārumniekam tika pa saldai konfektei, un, kur nu vēl iespēja iesist lāča spēcīgajā ķepā sveicienu.

Lasīt tālāk ...


PII “Sienāzītis’’ netradicionālās modes skates gaisotnē

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 07 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 07 Aprīlis 2017

5.aprīlī pirmsskolas izglītības iestādē “Sienāzītis” bērni pulcējās zālē, lai visi kopā ar saviem draugiem demonstrētu netradicionālās modes skates tērpus. Lai sekmīgi piedalītos modes skatē “Libellula un Kvadrimakulata”, Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā skolotāji un grupu vecāki sāka čakli gatavoties radošajā darbnīcās jau janvārī.

Lasīt tālāk ...


PII „Sienāzītis” dalība pasākumā „Eņģeļi pār Latviju”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 04 Janvāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 04 Janvāris 2017

Gaidot labdarības akciju ,,Eņģeļi pār Latviju’’ gan lieli, gan mazi bija aicināti uzrakstīt pasaku vai stāstu par eņģeļiem. Šim aicinājumam atsaucās arī Balvu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ sešgadīgās grupas bērni ar skolotāju Andu Pušpuri. Brīvajos brīžos arī grupiņā viņi ir pieraduši sacerēt pasakas un kopā ar skolotājām Andu un Ingrīdu tās iestudēt. Šoreiz pasaka bija īpaša, jo tā vēstīja par eņģeļiem un bija pilna mīļām, labām un gaišām domām.

Lasīt tālāk ...


PII „Sienāzītis” ziemassvētku gaidīšanas laikā

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 09 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 09 Decembris 2016

Ikdienas steigas un darbu virpulī nemanāmi pie durvīm klauvē gada pēdējais mēnesis. Decembris ir laiks, kad, gatavojoties Ziemassvētkiem, tiek izpušķota apkārtne, mājas un iestādes, tiek veidotas un radītas brīnišķīgas lietas, kas priecē acis un sirdi.

Lasīt tālāk ...


PII “Sienāzītis” atzīmē Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienu.

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Otrdiena, 22 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 22 Novembris 2016

Viens no galvenajiem 2016./2017. mācību gada mācību un audzināšanas uzdevumiem Balvu pirmsskolas izglītības iestādē ,,Sienāzītis’’ ir patriotisma jūtu audzināšana. Ar mīlestības un siltuma dzirksti krūtīs iestādes kolektīvs, bērni un viņu vecāki cītīgi gatavojās Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienai. Īpašu svētku sajūtu radīja skolotāju kolektīva radītais noformējums: zālē pie sienas rotājās Latvijas Republikas karte un trīs saktas, ko iekļāva karoga krāsas lentas, bet pie lampām šūpojās sarkanbaltsarkani auseklīši. Pie sienas varēja aplūkot bērnu darbus par godu Latvijas dzimšanas dienai.

Lasīt tālāk ...


Grāmatu svētki PII „Sienāzītis”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Trešdiena, 19 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 19 Oktobris 2016

mazie, tā lielie sienāzēni ar nepacietību gaida rudeni. Rudens, tas ir krāsainības, dažādu pārmaiņu un pārsteigumu laiks: atkalredzēšanās ar draugiem Zinību dienā, sporta diena kopā ar sunīti Pifu, vienā no mīļākajām, saulainākajām dienām –Tētu diena, kad liekas, tēti šai rītā vēl smaidīgāki, iet cēlākā gaitā, turot pie rokas savu mazuli. Neaizmirstāmā Olimpiskā diena, kad divu lielo zaķu pavadībā vingroja ikviens - mazs vai liels, vai vienkārši garām gājējs, kas atradās iestādes ,,Sienāzītis” tuvumā. Un, kur nu vēl smagākā kartupeļa meklēšana un svēršana ne vien no sava tīruma, bet arī no veikala plauktiem, kaimiņa dārza un pat atsūtītajiem gandrīz vai no otras Latvijas malas. Un jaukā Miķeļdienas gaidīšana...

Lasīt tālāk ...


Miķeļdiena PII “Sienāzītis” atzīmēta godam

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 03 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2016

Nemanot ir pagājusi vasara un nu jau klāt Rudens saulgrieži, kad pagrabos iegūlusi visu vasaru lolotā dārzeņu un augļu raža. Arī pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis” bērni, skolotāji un vecāki jau laikus gatavojās Miķeļdienai. Pastaigas laikā katra grupa tika vākusi zīles, krāsainas lapas un kastaņus. Gan grupā, gan kopā ar vecākiem tika darinātas vītnes ar kurām tika rotātas grupas telpas, pirmsskolas izglītības iestādes fasāde un galvenās ieejas vārti.

Lasīt tālāk ...


Sportiski aizvadīta Olimpiskā diena PII „Sienāzītī”

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Pirmdiena, 03 Oktobris 2016
Pēdējās izmaiņas: 03 Oktobris 2016

Jau agri no rīta Balvu pirmsskolas izglītības iestādes „Sienāzītis” pagalmā, mūzikai skanot, nebēdnīgi lēkāja divi zaķi, kas aicināja bērnus un vecākus vingrot. Arī plakāts vēstīja, ka klāt Vispasaules olimpiskā diena. Vecāko grupu bērni devās uz Balvu Valsts ģimnāziju, lai piedalītos tur rīkotajos Olimpiskajai dienai 2016 veltītajos pasākumos. Ar lielu interesi bērni piedalījās kopīgā vingrošanā, vēroja paraugdemonstrējumus, kā arī juta līdzi ģimnāzistu sporta aktivitātēs.Pasākuma noslēgumā ikviens Olimpiskās dienas dalībnieks saņēma diplomu par piedalīšanos. Savukārt, mazākie „sienāzēni” pulcējās kopā, lai kopīgi ar visiem Latvijas bērniem piedalītos Olimpiskajās rīta vingrošanā, bet pēc tam, pastaigas laikā, varēja iepazīt dažādus olimpiskos sporta veidus.

Lasīt tālāk ...


Balvu PII “Sienāzītis” aizvadījuši enerģisku Sporta dienu

Kategorija: Balvu PII "Sienāzītis"
Piektdiena, 15 Aprīlis 2016
Pēdējās izmaiņas: 15 Aprīlis 2016


Nemanot ir pienācis pavasaris, kad vairāk gribas izkustēties un kļūt rosīgākiem. Arī Balvu pirmsskolas izglītības iestādes ,,Sienāzītis’’ bērni 13. aprīlī pulcējās uz sporta dienu ,,Sveiks, pavasari!’’ Lēnām no ziemas miega modās lācis ķepainis. Ieraudzījis tik daudz bērnus, viņš kļuva mundrāks un drīz vien kopā ar saviem jaunajiem draugiem mūzikas pavadījumā uzsāka rīta rosmi. Kad rokas un kājas bija izvingrinātas, bija laiks doties sportot kopā ar Miki Peli, pelīti Pīkstīti, čempionu, zaķiem un saulīti.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei