Tilžas pirmskolas izglītības iestāde

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Pirmdiena, 02 Maijs 2011
Pēdējās izmaiņas: 21 Decembris 2015

Adrese: Dārza ielā – 1;Tilžā; Tilžas pagastā; Balvu novadā; LV- 4572
Tālrunis: 64563945; 26610301
E pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Iestādes vadītāja – Vita Belindževa


     Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde ir Balvu novada pašvaldības iestāde pirmsskolas izglītības programmas īstenošanai.
     Iestādes ēka celta 1970.gadā, pēc projekta paredzēta 45 bērnu vietām. Iestādē darbojas divas grupiņas: jaukta vecuma grupiņa ar 20 bērniem un 5-6 gadīgo bērnu grupa 25 bērniem. Iestādē strādā seši pedagoģiskie darbinieki un septiņi tehniskie darbinieki. Visi pedagoģiskie darbinieki ir ar augstāko pedagoģisko izglītību.
   
    Pirmsskolas izglītības iestādes darbs organizēts saskaņā ar licencētu pirmsskolas izglītības programmu, rotaļnodarbību veidā.

Lasīt tālāk ...


Tēvu diena Tilžas pirmsskolas izglītības iestādē

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Pirmdiena, 11 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 11 Septembris 2017
Bij manam tētiņam
Bišu spārnu kažociņš-
Ne tas mirka rasiņā,
Ne izkalta saulītē.

Septembris iesākās ar skaistu svinamu dienu – Tēvu dienu. Godinot un suminot Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes bērnu mīļos un lieliskos tētus, tika svinēta atraktīva un priekpilna Tēva diena.

Fiziskās aktivitātes, rotaļas un spēles aizņem lielu daļu no bērnu ikdienas. Aktīvās rotaļas un sportošana ne tikai palīdz būt veseliem un stipriem, bet arī sagādā daudz prieka un smieklus. Mums patīk ikdienu padarīt īpašu!

Lasīt tālāk ...


Zinību diena Tilžas pirmsskolas izglītības iestādē

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Trešdiena, 06 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Septembris 2017

img 008

Reizē ar stārķu spārnu vēzieniem aizšalca augusta mēnesis. Un nu jau klāt septembris, kurš mūs sveic ar bērnu smaidiem, krāšņiem ziediem, atkalredzēšanās prieku un veiksmes vēlējumiem.

Zinību diena Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes bērniem un viņu vecākiem iesākās ar Eža un Zaķa sarīkoto jampadraci. Garausis gribēja šajā jaukajā, brīnumskaistajā dienā doties ceļojumā, bet Ezis un bērni centās Zaķi atrunāt no šī nodoma. Tomēr visi kopā piepildīja ceļojuma čemodānu pilnu ar mācību līdzekļiem, kas būs nepieciešami uzsākot gaitas bērnudārzā un Zaķis nolēma ceļojumā nedoties.

Lasīt tālāk ...


Meteņdienas svinības Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Pirmdiena, 13 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Marts 2017

Meteņdiena tiek svinēta septiņas nedēļas pirms Lieldienām. Tilžas PII kolektīvam, jau kā tradīcija, kļuvusi Meteņdienas svinēšana pagastā, kur spītējot vējainajam laikam, mēs pulcējamies un tērpjamies maskās uz Meteņdienas svinēšanu.

Lasīt tālāk ...


Tilžas PII mācās batikošanu

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Ceturtdiena, 09 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 09 Marts 2017

Vai tu zini, kas ir batikošana? Un ne visi zināja atbildi. Ar batikošanas palīdzību iespējams audumam piešķirt īpašu krāsu, tā ir īpaša auduma krāsošanas tehnika.

Lasīt tālāk ...


Sveču diena Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Piektdiena, 17 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 17 Februāris 2017

Kad cilvēki vēl nepazina ne pulksteni, ne kalendāru, ne elektrību tad laiku noteica pēc saules, mēness un zvaigznēm. Vajadzēja kaut kā iezīmēt ziemas vidu, tā radās Sveču diena, kuru svinam 2.februārī. Jeb kā senie latvieši dēvēja- Svecaine, Grabenīca, Ziemas Māras diena, Vēja diena, Govju diena. Daudzas tradīcijas saistās ar šo dienu, piemēram, lai gads būtu jautrs jādzied, jāiet rotaļās un jāpriecājas. Viens no svarīgākajiem darbiem Sveču dienā ir sveču liešana un veidošana. Ticējums vēstī, ka Sveču dienā veidotās sveces deg visgaišāk un visilgāk.

Lasīt tālāk ...


Tilžas PII bauda ziemas priekus

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Trešdiena, 01 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Februāris 2017

Tuk, tuk, tuk... kāds klauvē pie loga. Skolotāja smaida un bērniem klusītiņām saka, lai uzmanīgi paveras logā. Pie loga ir ciemiņš – zīlīte. Tā atnesusi bērniem ziņu, ka gaida viņus ārā.

Lasīt tālāk ...


Karnevāls Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Ceturtdiena, 26 Janvāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 26 Janvāris 2017

Tilžas PII ir aizsākusies tradīcija janvāra mēnesī rīkot karnevālu. Arī šogad iestādē valdīja maģiska gaisotne, atdzīvojās pasaku tēli un norisinājās masku balle. Šogad ne tikai bērni, bet arī vecāki ieradās maskās. Vecāki un bērni piedalījās jautrās atrakcijās, gāja rotaļās, darbojās radošajā masku gatavošanas darbnīcā. Un, protams, karnevāla neatņemama sastāvdaļa bija masku parāde, kur vecāki kopā ar bērniem mūzikas pavadībā izrādīja savas maskas.

Lasīt tālāk ...


Ziemassvētki Tilžas PII

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Ceturtdiena, 29 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 29 Decembris 2016

Kaut kur sniegi, kaut kur sniegi,
Kaut kur balti sniegi snieg,
Mežā katram egles zaram
Balta pārslas zvaigzne tiek.

 

Lasīt tālāk ...


Tilžas PII ciemojās Anna un Elisa

Kategorija: Tilžas pirmsskolas izglītības iestāde
Ceturtdiena, 22 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 22 Decembris 2016

Tilžas pirmsskolas izglītības iestādē viesojās divas māsas Anna un Elsa pēc filmas „Ledus sirds” – „Frozen” motīviem. Šis bija muzikāls stāsts ar oriģinālajām filmas dziesmām. Elsa ir meitene ar spējām - viņa var uzburt ledu, sniegu, sniegpārslas... Savukārt Anna ļoti labprāt uzkavētos rudenī - skaistās krāsaino lapu kaudzes, sēņošanas laiks, ābolu un plūmju raža... Un Annai tik ļoti gribas to visu piedzīvot un sajust, bet Elsa ir gatava uzburt drīzāk ziemu!

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei