Balvu Valsts ģimnāzija

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Otrdiena, 25 Augusts 2009
Pēdējās izmaiņas: 22 Aprīlis 2015

Pasta adrese - Dārza iela 2, Balvi, LV-4501.

Direktore - Inese Paidere,

Direktors - 64522727
Darbvedība – 64522053, mob. 26419648, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Skolotāju istaba – 64522728

 

Mājaslapas:
www.bvg.lv - Balvu Valsts ģimnāzijas mājas lapa
www.bvg.lv/muzejs - Balvu Valsts ģimnāzijas muzeja mājas lapa

Lasīt tālāk ...


Aizvadīta projektu nedēļa „Es ceļā uz nākotni”

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Otrdiena, 20 Februāris 2018
Pēdējās izmaiņas: 20 Februāris 2018

Laika posmā no 12. līdz 16.februārim Balvu Valsts ģimnāzijā norisinājās projektu nedēļa „Es ceļā uz nākotni”. Projektu nedēļas mērķis bija organizēt izglītības saturu, nodrošinot izglītojamajam pašizpētei, karjeras izpētei un karjeras plānošanai nepieciešamo pamatzināšanu un pamatprasmju apguvi, apgūt pašnovērtēšanas prasmes un izmantot tās nākotnes mērķu izvirzīšanai un lēmumu pieņemšanai par turpmāko izglītību.

Lasīt tālāk ...


Balvu Valsts ģimnāzijā svin Balvu pilsētas 90 gadu jubileju ar izglītojošām nodarbībām

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Piektdiena, 09 Februāris 2018
Pēdējās izmaiņas: 12 Februāris 2018

tmb20180209155601

Atzīmējot Balvu pilsētas 90 gadu jubileju, Balvu Valsts ģimnāzijas 12.klašu skolēni tikās izglītojošās nodarbībās "Veltījums Balviem 90 gadu jubilejā".

Lasīt tālāk ...


Erasmus+ projekta koordinatori tiekas otrā starpvalstu tikšanās Portugālē

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Trešdiena, 18 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 18 Oktobris 2017

img 004

Ir sācies Erasmus+ programmas projekta “Effective Methods for Strengthening the Learning Process in Teaching Science” otrais – pēdējais gads. Balvu Valsts ģimnāzijas projekta komandai tas iesākās diezgan atbildīgi, jo no 23. līdz 27. septembrim notika otrā starpvalstu tikšanās Portugālē, vietā, kur septembra vidū lutina saule, cilvēki uzņem ar smaidu un ir ļoti draudzīgi, bet pludmales burvību pie okeāna var baudīt gandrīz cauru gadu. Partnerskola Portugālē ir prestižā skola Daniel Sampaio Secondary School, tajā mācās vairāk nekā 1100 skolēni. Mācību iestāde sastāv no septiņiem “klasteriem”, to vada direktore Sara Moura. Skola atrodas pilsētā Sobredā, apkārt plaša zaļā zona, plaši pagalmi, kur pavadīt starpbrīžus, bet mācību iestādes teritorija ir iežogota, un skolēni to var atstāt, beidzoties stundām. Skolas telpās ir dzīvās dabas stūrītis, bet viena no iemīļotākajam telpām ir skolas bibliotēka.

Lasīt tālāk ...


ERASMUS+ projekts “Straightening Winding Routes to Active Citizenship”

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Piektdiena, 13 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2017

erasmus plus

Oktobra sākumā projekta “Straightening Winding Routes to Active Citizenship” ietvaros Balvu Valsts ģimnāzijas direktore Inese Paidere un angļu valodas skolotāja Irina Krivošejeva piedalījās projekta starpvalstu sanāksmē Spānijā, Piedras Blancas pilsētā, IES Isla de la Deva skolā. Sanāksmē piedalījās Spānijas, Polijas, Somijas un Latvijas pārstāvji. Starpvalstu sanāksmes mērķis bija saplānot projekta aktivitātes 2017./2018. mācību gadam, vienoties par projekta rezultātu izplatīšanas veidiem un rīkiem, sadalīt pienākumus katrai valstij, kā arī izvēlēties konkrētas tēmas, kuras tiks integrētas mācību procesā. Projektā sasniedzamie mērķi ir:

  1. Skolēnu autonomijas un atbildības veicināšana;
  2. Skolēnu aktīvas līdzdalības sekmēšana;
  3. Jaunu sadarbības metožu izstrāde un aprobācija;
  4. Skolēnu pašapziņas un motivācijas paaugstināšana;
  5. Skolēnu intelekta attīstošo metožu izstrāde.

Projekta dalībvalstu nākamā tikšanās plānota 2018. gada februārī, uz to dosies skolēnu un skolotāju delegācijas no katras valsts, pirms tam strādājot pie skolēnu atlases, mācību metožu aprobācijas un analīzes, kā arī projekta logo izveides konkursa. Lai veiksmīgs un interesants darbs projekta ietvaros!

lv pl es fi


Eiropas Brīvprātīgais no Turcijas Balvu Valsts ģimnāzijā

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Piektdiena, 06 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Oktobris 2017

img 001

Šajā gadā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, kas ievieš Latvijā Eiropas Savienības programmu "ERASMUS+:Jaunatne darbībā" apstiprināja biedrības "Raibais kaķis" iesniegto projektu "Kaleidoscope of culture", kura ietvaros jaunietis no Turcijas veiks brīvprātīgo darbu Balvu Valsts ģimnāzijā, laika periodā no 2.oktobra līdz nākamā gada jūlija sākumam. Eiropas brīvprātīgā darba projekti dod iespēju jauniešiem no Eiropas Savienības (un ne tikai) doties uz kādu valsti un tur veikt brīvprātīgo darbu, šādā veidā iegūstot arī jaunas zināšanas un prasmes. Dotajā brīdī brīvprātīgie no citām valstīm, kas ir ieradušies Eiropas brīvprātīgā darba ietvaros, ir sastopami arī mūsu kaimiņu novados Gulbenē, Alūksnē un Viļakā.

Lasīt tālāk ...


Eiropas Sporta nedēļas aktivitātes ģimnāzijā

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Ceturtdiena, 05 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 05 Oktobris 2017

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiek jau trešo gadu, šogad tā norisinājās laikā no 23. līdz 30. septembrim, tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Arī Balvu Valsts ģimnāzijā norisinājās daudzveidīgas aktivitātes, jo sports vieno. Divas ģimnāzijas jauniešu komandas Eiropas Sporta nedēļu sāka jau 22.septembrī, piedaloties Olimpiskās dienas aktivitātēs. Ģimnāzijas komandas astoņu komandu konkurencē izcīnīja godalgoto pirmo un otro vietu.

Eiropas Sporta nedēļa ģimnāzijā bija rūpīgi izplānota, interesanta un pārdomāta.

Pirmdienas pēcpusdienā 10.-12.klašu komandas cīnījās futbola laukumā un noskaidroja, ka trīs labākās futbola spēles lietpratējas ir 12a., 10a. un 11b.klases komandas.

Otrdienas pēcpusdienā visi klašu kolektīvi kopā ar klases audzinātājiem devās 4,5 km garā pārgājienā Balvu pilsētā. Pārgājiena laikā bija jāatrod kontrolpunkti, pie tiem jānofotografējas un foto jāiesūta organizatoriem. Tā bija lieliska iespēja pavadīt laiku visiem kopā, saliedēt klases kolektīvu, veicināt nodarbošanos ar fiziskām aktivitātēm.

Lasīt tālāk ...


Projekts “Esi līderis!” Balvu Valsts ģimnāzijā

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Pirmdiena, 13 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Marts 2017

Balvu Valsts ģimnāzijas 10.-12. klašu skolēni projekta ietvaros apgūst akreditētu profesionālās pilnveides izglītības programmu “Uzņēmējdarbības pamati”, un par tās apgūšanu tiek piešķirta valsts atzīta profesionālās pilnveides apliecība.

Lasīt tālāk ...


Balvu Valsts ģimnāzijas makulatūras vākšanas akcijā izglābti 14 koki

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Piektdiena, 24 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 27 Februāris 2017

15. februārī Balvu Valsts ģimnāzijā (BVĢ) norisinājās līdz šim nebijusi akcija. Sešpadsmit klašu kolektīvi devās uz sešpadsmit iepriekš izraudzītām adresēm Balvu pilsētā, lai savāktu makulatūru no apkārtējo māju iedzīvotājiem. Kopumā tika savākti 760 kg otrreizējai pārstrādei nododamas makulatūras, kas atradīs savu otro dzīvi un atgriezīsies pie Balvu iedzīvotājiem dažādu papīra izstrādājumu veidolā.

Lasīt tālāk ...


BVĢ audzēkne Paula Paidere – erudīcijas spēles „Gudrs, vēl gudrāks” pusfināliste

Kategorija: Balvu Valsts ģimnāzija
Pirmdiena, 16 Janvāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 16 Janvāris 2017

Latvijas Televīzijā jau ceturto gadu notiek erudīcijas, gudrības un atjautības spēle „Gudrs, vēl gudrāks”. Šajā sezonā desmito klašu grupā uz pusfinālu tika uzaicināta Balvu Valsts ģimnāzijas 10b.klases skolniece Paula Paidere.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei