Bērzpils vidusskola

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Trešdiena, 02 Septembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 26 Oktobris 2016

Bērzpils vidusskolaAdrese : Bērzpils vidusskola
Dārza ielā 12, Bērzpils pagastā, Balvu novadā,
LV-4576
Tālr./fakss 64521990, mob. t. 26188635
 e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Skolas direktore: Ilona Stepāne

Skola realizē piecas mācību programmas:

  • Pirmsskolas izglītības programmu
  • Pamatizglītības programmu
  • Speciālās izglītības programmu izglītojamajiem ar garīgās attīstības traucējumiem (A un B līmenis)
  • Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmu

Lasīt tālāk ...


Zinību diena Bērzpils vidusskolā

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Ceturtdiena, 14 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 14 Septembris 2017

Kas tad nu? Burti izmukuši no grāmatas! Labi, ka tie nekur nebija noklīduši vai apmaldījušies, bet bija ieradušies Bērzpils vidusskolā uz Zinību dienas pasākumu! Skolēni ātri vien no tiem izveidoja uzrakstu SKOLA, jo par ko gan citu var domāt 1. septembra rītā! Cik jauka ir tikšanās pēc vasaras!

Ar smaidu un laba vēlējumiem visus klātesošos uzrunāja  gan skolas direktore Ilona Stepāne, gan Bērzpils pagasta pārvaldes vadītāja Biruta Bogdane.

Lasīt tālāk ...


Matemātikas pēcpusdiena Bērzpils vidusskolā

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Pirmdiena, 06 Februāris 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Februāris 2017

Matemātika disciplinē prātu, pieradina loģiski domāt. /M.I.Kaļiņins/

Lasīt tālāk ...


Pirmās Adventes svecītes aizdegšana Bērzpils vidusskolā

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Piektdiena, 02 Decembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 02 Decembris 2016

Pirmdien, 28.novembrī, skolas aktu zālē pulcējās skolēni, skolotāji un darbinieki, lai aizdegtu pirmo svecīti skolas Adventes vainagā. Uz šo svinīgo brīdi skolā bija ieradies Bēržu Romas katoļu draudzes priesteris O.Misjūns, kurš klātesošiem pastāstīja par Adventes nozīmi gada ritējumā, aicinot šajā laikā piedot, veltīt laiku pārdomām, vairāk parūpēties vienam par otru, kā arī svētīja sveces un Adventes vainagu.

Lasīt tālāk ...


Patriotiskie pasākumi Bērzpils vidusskolā

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Otrdiena, 29 Novembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 29 Novembris 2016

Novembris ir gada tumšākais mēnesis, taču to gaišu dara Lāčplēša dienai par godu iedegtās svecītes un dzimšanas dienas svecītes mūsu māmuļas Latvijas svētku tortē. Bērzpils vidusskola šiem notikumiem par godu tika gan skaisti izrotāta, skolā notika arī dažādi pasākumi.

Lasīt tālāk ...


Bērzpils vidusskola saņem starptautisko Ekoskolu zaļo karogu

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Ceturtdiena, 22 Septembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 22 Septembris 2016

Pirmdien, 19. septembrī, Bērzpils vidusskolas skolēnu pārstāvji: A.Žeikare, A.Tāraude, B.Birkova, S.Dundenieks un skolotāja I. Maderniece, devās uz Rīgu, lai piedalītos Ekoskolu apbalvošanas ceremonijā, kura notika Nacionālajā bibliotēkā. Bērzpils vidusskola saņēma Starptautisko Ekoskolu Zaļo karogu, kas ir rezultāts skolas kolektīva aktīvai darbībai Ekoskolu programmā.

Lasīt tālāk ...


Zinību diena Bērzpils vidusskolā un Krišjāņu filiālē

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Piektdiena, 16 Septembris 2016
Pēdējās izmaiņas: 16 Septembris 2016

Zinību diena ir sākums jaunam darba cēlienam, sākums jauniem panākumiem, piedzīvojumiem, atklājumiem. Tā ir svētku diena ne tika skolēniem, vecākiem, skolotājiem, bet ikvienam, kurš mācās, ir mācījies vai uzsāks mācības.

Īpaša diena tā ir pirmklasniekiem. Pirmoreiz skolas zvans Bērzpils vidusskolā skanēja 4, bet Krišjāņu filiālē 3 pirmklasniekiem. Kopā abās skolās šajā mācību gadā zinības apgūs 151 izglītojamais, no tiem pirmsskolas grupās mācīsies 28 izglītojamie.

Lasīt tālāk ...


Bērzpils vidusskolas dalība Ekoskolu Ziemas forumā 2016

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Pirmdiena, 25 Aprīlis 2016
Pēdējās izmaiņas: 25 Aprīlis 2016


No 26. – 28. februārim Ropažu vidusskolā notika Ekoskolu Ziemas forums, uz kuru bija pieteikušies skolēni aptuveni no 70 Latvijas skolām. Ekoskolu vides forums ir izglītojošs pieredzes apmaiņas pasākums Ekoskolu pārstāvjiem. Tā ietvaros notika apmācības un praktiskas nodarbības, kas sniedza iespēju dalīties pieredzē par vides izglītības īstenošanu.
Forumā Bērzpils vidusskolu pārstāvēja skolnieces I. Berne, A. Zelča un skolotāja E. Kindzule.

Lasīt tālāk ...


Zelta mikrofona izcīņa Bērzpils vidusskolā

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Pirmdiena, 25 Aprīlis 2016
Pēdējās izmaiņas: 25 Aprīlis 2016


21. aprīlī skolā valdīja īpaša rosība, un gaiteņos varēja sastapt dažādas popmūzikas māksliniekiem līdzīgas personas. 10. klases zēnu un Skolēnu parlamenta organizētajā pasākumā, kurā bija jāatveido kāds no pazīstamajiem māksliniekiem, piedalījās gan lieli, gan mazi. Pasākumu vadīja A. Zelča, A. Tāraude un S. Dundenieks, par apskaņošanu gādāja L. Biksāns. Dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija: direktore I. Stepāne, direktores vietniece izglītības jomā Ā. Logina, Krišjāņu filiāles skolotāja V. Ločmele un 12. klases skolniece Anna Poševa.
1. klasei labi izdevās atveidot grupu „Sīpoli”, dziedot dziesmu „Mammu, es gribu”. 2. un 4. klase iejutās dziedātājas L. Šomases dziesmā „Mūsu laiks”, trešā klase atveidoja „Dāmu popu”, bet 5. klase cepa kūkas, kā to darīja grupa „Aarzemnieki”. Šajā vecuma grupā 10. klases zēnu darināto „Zelta mikrofonu” saņēma 2. un 4. klase, jo daudziem īpaši patika 2. klases skolnieces R. Ziemeles veiksmīgā iejušanās dziedātājas L. Šomases tēlā.

Lasīt tālāk ...


Bērzpils pirmklasnieku 100 dienas skolā

Kategorija: Bērzpils vidusskola
Trešdiena, 30 Marts 2016
Pēdējās izmaiņas: 30 Marts 2016


Bērzpils vidusskolā šogad īpaši tika svinēts laiks, kad pirmklasnieki skolā pavadījuši pirmās 100 dienas. Šis brīdis ir kā atskaites punkts par to, kā viņiem veicies ne tikai mācībās, bet arī sadarbojoties un pieņemot kopīgus lēmumus.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei