Stacijas pamatskola

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 11 Novembris 2009
Pēdējās izmaiņas: 17 Jūlijs 2017

Adrese:
Skolas 12, Kubulu pagastā, Balvu novadā
LV-4566
Skolas tālr. 64560035
Direktore: Ruta Bukša, tālr. mob. 26620641
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Skola realizē 2 izglītības programmas: · Vispārējo pamatizglītības programmu -21011111, · Speciālo programmu – 21015811 Stacijas skola darbu uzsāk 1919. gadā. No 1992. gada 21. janvāra tā tiek nosaukta par Stacijas pamatskolu. Skolai 90 gadi. 

Darbība EKOskolu programmā
Stacijas pamatskolas EKO padome
Stacijas pamatskolas vides kodekss
Stacijas pamatskolas vides izvērtējums
Darbības plāns

 

Lasīt tālāk ...


Rīcības dienas Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 09 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 09 Novembris 2017

img 012

Par ikgadēju tradīciju kļuvušas Ekoskolu Rīcības dienas. Kopš 2012. gada skolas no visas pasaules, tostarp gandrīz 200 skolas Latvijā, rīko dažāda veida un mēroga pasākumus, lai aicinātu sabiedrību pievērsties videi draudzīgākam dzīvesveidam. Šogad Ekoskolu Rīcības dienas notika no 30. oktobra līdz 5. novembrim.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas 2. un 3.klases ekskursija

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 06 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Novembris 2017

img 001

Pirms rudens brīvdienām 2., 3.klase devās mācību ekskursijā uz Valmieras novadu. Diena bija saulaina un ekskursanti ar lielu prieku to izbaudīja. Tika apskatīta šokolādes ražotne Trikātas centrā. R.CHOCOLATE ir neliela šokolādes gardumu ražotne, kur skolēni iepazinās ar šokolādes gardumu ražošanas noslēpumiem. Katrs noformēja savu šokolādi, ko paņēma līdzi uz mājām.

Lasīt tālāk ...


Akcija “Pasaules lielākā mācību stunda!” Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 30 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 30 Oktobris 2017

img 003

Ik gadus UNESCO Latvijas Nacionālā komisija rīko akciju ,,Pasaules lielākā mācību stunda!”Akcija vienlaikus norisinās gandrīz simts pasaules valstīs, un tās mērķis ir iepazīstināt gan bērnus un jauniešus, gan pieaugušos ar 17 ilgtspējīgas attīstības mērķiem, ko ANO valstis ir kopīgi apņēmušās sasniegt līdz 2030. gadam. Šogad Pasaules lielākās mācību stundas vadmotīvs ir ilgtspējīgs pārtikas patēriņš un veselīgs dzīvesveids.

Lasīt tālāk ...


Grāmatu svētki Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 30 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 30 Oktobris 2017

img 001

Jau vairākus gadus Balvu Centrālā bibliotēka, sadarbojoties ar grāmatu apgādu „Zvaigzne ABC”, Balvu novadā rīko Grāmatu svētkus. Īpaši liels prieks ir par to, ka katrreiz Stacijas pamatskolas skolēniem un skolotājiem ir iespēja satikt grāmatu autorus, māksliniekus mūsu skolā un iepazīties ar viņu radošo darbību.

Lasīt tālāk ...


Karjeras izglītības pasākumi Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Pirmdiena, 30 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 30 Oktobris 2017

img 006

Karjeras izglītības pasākumu ietvaros 10.oktobrī Stacijas pamatskolas pagalmā tika organizēta 1.-7.klašu skolēnu tikšanās ar SIA „Zīļukrasti” traktoristu E.Pitkeviču.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas pārstāvji Erasmus+ projekta mobilitātē Turcijā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Otrdiena, 24 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2017

img 008

Stacijas pamatskola jau otro mācību gadu aktīvi darbojas Erasmus+ projektā “Move your body and mind - healthy lifestyle for adolescents” („Iekustini savu ķermeni un prātu- veselīgs dzīvesveids pusaudžiem”). Laika posmā no 9. – 13.oktobrim notika projekta trešā mobilitāte Turcijā. Stacijas pamatskolas direktore Ruta Bukša, skolotāja Skaidrīte Bankova, 9.klases skolēni Vanda Konovāle un Deniss Potapovs viesojās sadarbības skolā Kayseri pilsētā “Nuh Mehmet Kucukcalik Anadolu Lissi”. Kopā ar sadarbības partneriem no Polijas, Lielbritānijas, Bulgārijas, Rumānijas, Spānijas, mēs - Latvijas pārstāvji iepazinām Turcijas kultūras vērtības, ikdienas dzīvesveidu un baudījām vietējo iedzīvotāju viesmīlību.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas skolēni iepazīst uzņēmējdarbību laukos

Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 20 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 20 Oktobris 2017

img 004

Balvu novada izglītības iestādēs realizētā projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, un sadarbībā ar Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pedagoģi-karjeras konsultanti Lidiju Ločmeli, 18.oktobrī Stacijas pamatskolas 5. un 8.klases skolēni devās mācību ekskursijā pie vietējiem uzņēmējiem. Aktivitātes mērķis bija tuvāk iepazīt uzņēmējdarbības iespējas lauku reģionā, tikties ar konkrētiem uzņēmējiem, noskaidrot interesējošus jautājumus - kādas zināšanas nepieciešamas uzņēmējiem, vai viņu darba diena ir grūta, kādas zināšanas ir nepieciešamas?

Lasīt tālāk ...


Izzinošā mācību ekskursija Madonas novadā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Trešdiena, 18 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 18 Oktobris 2017

img 007

11.oktobra rudens rītā Stacijas pamatskolas 5. un 9.klases skolēni devās izzinošā ekskursijā uz Madonas novadu. Ļoti viesmīlīgi skolēnus uzņēma Madonas jaunie uzņēmēji, kuri ražo garšīgās – „Madonas karameles”. Skolēniem bija iespēja uzzināt, kā tiek ražotas karameles, no kādām izejvielāmtās ražo, cik dažāds ir to sortiments un vērot ražošanas procesu. Visinteresantākais brīdis bija – darboties pašiem un izveidot karameles ar savu dizainu, skaisti iesaiņojot un garšīgi apēdot.

Lasīt tālāk ...


Skolotāju diena Stacijas pamatskolā

Kategorija: Stacijas pamatskola
Piektdiena, 13 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2017

img 002

Ar asteru ziediem un ābolu ražu ir aizsteidzies septembris. Klāt oktobris un Skolotāju diena. Skolotājs – tā ir viena no atbildīgākajām profesijām pasaulē, tas ir cilvēks, kurš ar savu darbu ikdienu ietekmē skolēnu dzīvi. Skolotājas, dodot no sevis labāko, iedvesmo bērnus mācīties un palīdz viņiem piepildīt savus sapņus.

Lasīt tālāk ...


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei