Tilžas vidusskola

Kategorija: Tilžas vidusskola
Piektdiena, 28 Augusts 2009
Pēdējās izmaiņas: 11 Novembris 2016

Skolas adrese: Raiņa iela 15, Tilža, Tilžas pagasts, Balvu novads, LV 4572
Skolas direktors: Gunta Rižā
Skolas kontaktinformācija: tālrunis/fakss 64563865, mob. t. 29498432, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Īstenojamās izglītības programmas:

  • Vispārējās pamatizglītības programma
  • Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programma
  • Vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena programma (komerczinības un  valsts aizsardzības mācība)
  • Speciālās izglītības programma izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem
  • Pirmsskolas izglītības programma (realizē skolas Vectilžas filiālē)

Lasīt tālāk ...


Tautasdziesmu maratons Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 15 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 15 Novembris 2017

img 001Gana man greznu dziesmu
Tai mazā galviņā;
Nav vēl viena nodziedāta
Jau deviņas sacerētas. ( latv.t. dz.)

Lasīt tālāk ...


Bioloģijas, ķīmijas un dabaszinības skolotāju starpnovadu izbraukuma seminārs Tilžā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 25 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 25 Oktobris 2017

23.oktobrī Tilžas vidusskolā noritēja bioloģijas, ķīmijas un dabaszinības skolotāju starpnovadu izbraukuma seminārs. Skolotāju viesošanās sākās ar nelielu ekskursiju pa Tilžu, tika aplūkota Tilžas Romas katoļu baznīca, kas ir garākā koka baznīca Latvijā un Tilžas kultūrvēstures izpētes centra ekspozīcija.

Skolotāji apskatīja arī Tilžas internātpamatskolas telpas. Bioloģijas un ķīmijas kabinetā skolotāji Jānis Gabrāns un Evija Vizule dalījās savā pieredzē.

Turpinājumā skolotāji Tilžas vidusskolā aplūkoja bioloģijas un ķīmijas kabinetus un noskatījās prezentāciju par Tilžas vidusskolu. Tilžas vidusskolas bioloģijas skolotāja Gunta Spridzāne sniedza nelielu ieskatu par interaktīvās tāfeles izmantošanas iespējām. Rugāju vidusskolas bioloģijas skolotāja Lolita Krēbse informēja par jaunā izglītības projekta ieviešanas tendencēm. Metodiskās apvienības vadītāja Anna Barbaniška pastāstīja klātesošajiem jaunāko informāciju par aktualitātēm bioloģijas, ķīmijas un dabaszinību apguvē.

Skolotāja Gunta Spridzāne


Vēsturnieku seminārs Tilžā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Otrdiena, 24 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2017

img 003

17.oktobrī Tilžā notika Ziemeļlatgales vēsturnieku seminārs, uz kuru ieradās vēstures skolotāji no Balvu, Baltinavas un Rugāju novadiem.

Ciemiņi tika uzņemti Tilžas vidusskolā ar Lindas Vītolas vadīto kolektīvu dziesmām. Skolas direktore G.Rižā iepazīstināja ar skolas vēsturi, tradīcijām un sasniegumiem. Tilžas internātpamatskolas vēstures skolotāja E.Irbīte pastāstīja par savas skolas tradīcijām, sasniegumiem, bet Tilžas vidusskolas vēstures skolotāja A.Rakstiņa iepazīstināja ar Tilžas pagasta vēsturi.

Lasīt tālāk ...


Ekskursija uz Balviem Ziemeļlatgalē

Kategorija: Tilžas vidusskola
Otrdiena, 10 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 10 Oktobris 2017

img 002

2017.gada 21.septembrī Tilžas vidusskolas skolēni devās uz Balviem, lai tuvāk tos iepazītu - pabijām Balvu Novada muzejā, Balvu Romas katoļu baznīcā, Sakrālās kultūras centrā, ebreju senkapos, peldbaseinā, kā arī pastaigājāmies pa pilsētu.

Muzejā mūs pavadīja gide Astra Ločmele-Ambarova. Liels prieks, ka muzejs ir mūsdienīgs un interesants priekš katra skolēna. Saistoša ir ekspozīcija “Ziemeļlatgales nemateriālais kultūras mantojums”. Skolēni spēlēja spēles, skatījās, klausījās, atbildēja uz jautājumiem.

Lasīt tālāk ...


Ceļojošā izstāde “Pāri slieksnim” Tilžas vidusskolā!

Kategorija: Tilžas vidusskola
Pirmdiena, 09 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 09 Oktobris 2017

img 004

Atzīmējot Pirmā Latgales kongresa 100. gadadienu, Latgales Kultūrvēstures muzejs piedāvā ceļojošo izstādi “Pāri slieksnim”. Katrai mājai ir pamati un slieksnis. Slieksnis ir arī nozīmīga katras mājas sastāvdaļa. Pieņemot, ka Latvijas zeme (vēsturiskie 3 novadi) ir šīs mājas pamati, tad 1917. gada Pirmais Latgales kongress ir kā slieksnis, kurš jāpārkāpj, lai tiktu mājā – Latvijā.

Lasīt tālāk ...


1.septembris Tilžas vidusskolā!

Kategorija: Tilžas vidusskola
Piektdiena, 08 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 08 Septembris 2017

img 001

Es dodos pa saulainu ceļu
Līdz rudens vēlajām salnām,
Līdz pirmajam septembrim skolā,
Līdz pirmajai dienai klasē.
Šis saulainais septembra rīts
Ir zelta saulītes apspīdēts,
Un katrā saulītes starā
Ir vasaras noslēpums tīts.

Lasīt tālāk ...


Tilžas vidusskolā viesi no Somijas

Kategorija: Tilžas vidusskola
Otrdiena, 11 Aprīlis 2017
Pēdējās izmaiņas: 11 Aprīlis 2017

30.martā Tilžas vidusskolā ciemojās viesino Somijas. Programmas pamatā kristīgās vērtības. Mācību stundā bija iekļauti sveicieni no Somijas, kopīga dziedāšana, draudzīga parunāšanās un stundas noslēgumā bija izrādīte par Danielu lauvu bedrē.  Pasākumā piedalījās Tilžas pirmsskolas izglītības iestādes bērni, Tilžas internātpamatskolas 1.-4.klases skolēni un Tilžas vidusskolas 1.-6.klases skolēni. Pasākums bija ļoti jauks un bērniem patika, liels paldies komandai no Somijas.


Tilžas vidusskolas pirmsskolas izglītības grupai darbīgi aizvadīts mācību gads un godam nopelnīta atpūta

Kategorija: Tilžas vidusskola
Ceturtdiena, 25 Maijs 2017
Pēdējās izmaiņas: 25 Maijs 2017

19. maijā Tilžas vidusskolas pirmsskolas izglītības grupas bērni kopā ar vecākiem, audzinātājām un grupas personālu devās mācību ekskursijā apskatīt Gulbenes novadu. Pirmais apskates objekts bija z/s „Purmalas” Galgauskas pagastā. Tur mūs sagaidīja laipna saimniece, kura nodarbojas ne tikai ar mājražošanu, bet arī audzē dažādus putnus un dzīvniekus. Viņa labprāt izrādīja savu saimniecību - kazas, pīles, govis, teliņus, cāļus, vistas, tītarus un tikko dzimušu ruksēnu.

Lasīt tālāk ...


Labo vārdu nedēļa Tilžas vidusskolā

Kategorija: Tilžas vidusskola
Trešdiena, 01 Marts 2017
Pēdējās izmaiņas: 01 Marts 2017

Projektu nedēļas laikā no 15.-17.februārim, 8.klases projektu grupa strādāja pie projekta “Labo vārdu grāmata”. No 20. līdz 24.februārim skolā tika izsludināta Labo vārdu nedēļa, kuras laikā pedagogi, skolēni un tehniskais personāls varēja veltīt labus vārdus saviem draugiem, skolas biedriem, klasesbiedriem un kolektīvam. Šīs nedēļas laikā tika veikti 28 labo vārdu ieraksti. Kopumā labos vārdus teica 60 skolas skolēni, pedagogi un darbinieki.
“Kamēr medus lās un maize abrā rūgst,
Lai labu vārdu nekad nepietrūkst”
Skolotāja Aija Bērziņa
 


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei