Karjeras izglītība

Karjeras diena Balvu Novada muzejā

Kategorija: Karjeras izglītība
Piektdiena, 17 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 17 Novembris 2017

Š.g. 15.novembrī Balvu Novada muzejā pulcējās Balvu pamatskolas 5.a klases, Bērzpils vidusskolas 6.-9.klases, Tilžas vidusskolas 5.-7.klases, Tilžas internātpamatskolas 7.-9.klases, Stacijas pamatskolas 5.-6.klases un Balvu Valsts ģimnāzijas 12.c klases skolēni, lai iepazītos ar vēsturnieka darbu muzejā, kā arī drošības un aizsardzības jomas pārstāvju – robežsarga-kinologa darbu.

Lasīt tālāk ...


Balvu Valsts ģimnāzijas skolēni tiekas ar uzņēmējiem “ātrajos randiņos”

Kategorija: Karjeras izglītība
Trešdiena, 15 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 15 Novembris 2017

img 006

Balvu Izglītības, kultūras un sporta pārvalde sadarbībā ar Vācijas-Baltijas tirdzniecības kameru Latvijā š.g.9.novembrī Balvu Valsts ģimnāzijā organizēja karjeras izglītības pasākumu “Ātro randiņu maratons Latgalē” 12.klašu skolēniem. Pasākumu atbalstīja un piedalījās arī vietējie uzņēmēji: IK “Panga”, SIA “Ziemeļu zvaigzne”, SIA “BTRS”, SIA “Veiks”, SIA “North Latgallian firewood”, SIA “ECO Fabrika”, SIA “Compaqpeat” un SIA “Amati”.

Lasīt tālāk ...


Bērnudārza audzēkņi iepazīst profesijas

Kategorija: Karjeras izglītība
Pirmdiena, 30 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 30 Oktobris 2017

img 017

26.oktobrī profesiju draugi Profiņš un Variņš apciemoja Bērzkalnes pirmsskolas izglītības iestādes un Kubulu PII “Ieviņa” 5-gadīgos un 6-gadīgos bērnus, lai ar rotaļu un spēļu palīdzību iepazītu daudzveidīgo profesiju pasauli. Profiņš ieradās ar karjeras somu, bet Variņš ar jautājumu čemodānu, kurā bija dažādi uzdevumi un pārsteigumi.

Lasīt tālāk ...


Profesiju ekspedīcija “Kas meklē, tas atrod!”

Kategorija: Karjeras izglītība
Piektdiena, 27 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 27 Oktobris 2017

img 002

19.oktobrī Balvu Bērnu un jauniešu centrā (BBJC) ieradās aktīvie jaunieši no Baltinavas vidusskolas, Bērzpils vidusskolas, Tilžas internātpamatskolas, Balvu Valsts ģimnāzijas, Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas un Stacijas pamatskolas, lai piedalītos topošo līderu dienu ietvaros rīkotajā profesiju ekspedīcijā “Kas meklē, tas atrod!”. Ekspedīcijas organizatori bija BBJC un Balvu novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes karjeras konsultantes.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas 2. un 3.klase iepazīst uzņēmējdarbības iespējas

Kategorija: Karjeras izglītība
Otrdiena, 24 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2017

img 005

Pirms rudens brīvdienām Stacijas pamatskolas 2. un 3.klase devās mācību ekskursijā uz Valmieras novadu. Skolēni apskates objektos iepazina dažāda veida profesijas, uzņēmējdarbības iespējas mazpilsētās un lauku reģionos.

Diena bija saulaina un ekskursanti ar lielu prieku to izbaudīja. Tika apskatīta šokolādes ražotne Trikātas centrā. R.CHOCOLATE ir neliela šokolādes gardumu ražotne, kur skolēni iepazinās ar šokolādes ražošanas noslēpumiem. Katrs noformēja savu šokolādi, ko paņēma līdzi uz mājām.

Lasīt tālāk ...


Izzinošā mācību ekskursija Madonas novadā

Kategorija: Karjeras izglītība
Otrdiena, 24 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2017

img 007

11.oktobra rudens rītā Stacijas pamatskolas 5. un 9.klases skolēni devās izzinošā ekskursijā uz Madonas novadu. Ļoti viesmīlīgi skolēnus uzņēma Madonas jaunie uzņēmēji, kuri ražo garšīgās “Madonas karameles”. Skolēniem bija iespēja uzzināt, kā tiek ražotas karameles, no kādām izejvielāmtās ražo, cik dažāds ir to sortiments un vērot ražošanas procesu. Visinteresantākais brīdis bija – darboties pašiem un izveidot karameles ar savu dizainu, skaisti iesaiņojot un garšīgi apēdot.

Nākamais apskates objekts bija ražotne Lazdonā “Lazdonas piensaimnieks”. Šajā nelielajā uzņēmumā skolēni varēja iepazīt vairākas profesijas, kas saistītas ar piena ražotni. Visus pārsteidza, ka ražotnē ir diezgan skaļš darba process, kurā veicamie darbi ir dažādi – ir gan roku darbs, gan darbu padara dažādas iekārtas. Uzņēmumā bija iespēja degustēt viņu ražoto produkciju – jogurtu, biezpiena sierus, rīsu krēmu u.c.

Lasīt tālāk ...


Stacijas pamatskolas skolēni iepazīst uzņēmējdarbību laukos

Kategorija: Karjeras izglītība
Otrdiena, 24 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 24 Oktobris 2017
lpr zlbc balvi nap esf ieguldijums Aktivitātes tiks īstenotas programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Balvu novada izglītības iestādēs realizētā projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, un sadarbībā ar izglītības pārvaldes pedagoģi-karjeras konsultanti Lidiju Ločmeli, 18.oktobrī Stacijas pamatskolas 5. un 8.klases skolēni devās netālā mācību ekskursijā. Aktivitātes mērķis bija tuvāk iepazīt uzņēmējdarbības iespējas lauku reģionā, tikties ar konkrētiem uzņēmējiem, noskaidrot interesējošus jautājumus - kādas zināšanas nepieciešamas uzņēmējam, vai uzņēmēja darba diena ir grūta, kādas zināšanas ir pamatā uzņēmējdarbībai?

Lasīt tālāk ...


Skolēni apmeklē informatīvo pasākumu “Īsteno sapni par savu biznesu”

Kategorija: Karjeras izglītība
Piektdiena, 20 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 23 Oktobris 2017

img 006

Balvu Valsts ģimnāzijas, Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas, Baltinavas vidusskolas 10.-12.klašu skolēni 18.oktobrī Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā piedalījās informatīvajā pasākumā „Īsteno sapni par savu biznesu”. Pasākums organizatori bija Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) sadarbībā ar Balvu novada pašvaldības aģentūru „Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs”, iesaistot arī Balvu Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes karjeras konsultantus.

Lasīt tālāk ...


Profesiju ekspedīcija

Kategorija: Karjeras izglītība
Pirmdiena, 16 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 16 Oktobris 2017

http://www.balvi.lv/images/afisa/10-13_mwdXFoqPFhqhGcEdnkCAgmL50yPCPE68.jpg


Balvu, Viļakas, Rugāju, Baltinavas novadu jauniešus aicinām piedalīties informatīvajā pasākumā “ĪSTENO SAPNI PAR SAVU BIZNESU!”

Kategorija: Karjeras izglītība
Piektdiena, 13 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 13 Oktobris 2017

lpr zbtc

18. oktobrī Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) sadarbībā ar Balvu novada pašvaldības aģentūru “Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs” aicina uz tikšanos skolu vecāko klašu audzēkņus, lai kopīgi brīvā atmosfērā dalītos pārdomās par iespējām uzņēmējdarbības uzsākšanai un izaugsmei Latgalē.

Tēma: Bizness un uzņēmējdarbība - kā līdz tam nonākt; vai tas ir sarežģīti; vai Latgale piemērota izaugsmei?

Diskusijas un atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Norises vieta un laiks:
Viļakas valsts ģimnāzija plkst.11:30 -13:30
Adrese: Pils iela 11, Viļaka, Viļakas novads, LV- 4583

Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola plkst. 14:00 -16:00
Adrese: Vidzemes iela 26, Balvi, Balvu novads, LV- 4501

Pasākumā tiks iesaistīti ne tikai tā galvenie varoņi - jaunieši, bet arī uzņēmēji: SIA “ČIVIX” valdes priekšsēdētājs Ivars Saide, SIA “Eco fabrika” un SIA “Tehnical textiles” valdes priekšsēdētājs Guntars Šults, kuri dalīsies ar savu pieredzes stāstu uzņēmējdarbībā.

 


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei