Rudens enerģijas skrējiens

Kategorija: Aktualitātes sportā
Pirmdiena, 25 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 25 Septembris 2017

10.septembrī sākās un veiksmīgi noslēdzās skriešanas seriāla "Balvi skrien" 2.posms - "Rudens enerģijas skrējiens". Neskatoties uz lielajiem kārdinājumiem - sēnēm un brūklenēm - visi sasniedza finišu un neviens nenomaldījās. Seriāla laikā klāt nāca jauna disciplīna - nūjošana, kurā piedalījās 4 daiļā dzimuma pārstāves.

Lasīt tālāk ...


Eiropas Sporta nedēļa Balvos

Kategorija: Aktualitātes sportā
Piektdiena, 08 Septembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 08 Septembris 2017

No 23. līdz 30. septembrim Latvijā trešo gadu pēc kārtas notiks Eiropas Sporta nedēļa. Tā ir Eiropas Komisijas ierosināta iniciatīva ar mērķi motivēt cilvēkus vairāk un biežāk būt kustīgiem, veicināt sportošanu un fizisko aktivitāti, kā arī – vairot izpratni par kustīguma ieguvumiem veselībai, darba spējām, vispārējai dzīves kvalitātei. Tās koordinators Latvijā ir Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP).

Šī gada Eiropas Sporta nedēļas pasākumu vienotais aicinājums Latvijā: “Sports vieno!”. Kampaņas mērķis – pakāpeniski mainīt sabiedrības attieksmi un paradumus, mācot un izglītojot aktīvu dzīvošanu bērniem agrā vecumā ģimenē, tad bērnudārzā un skolā, mudinot domāt par savu strādājošo fizisko aktivitāti uzņēmumos un iestādēs, visbeidzot, radot labvēlīgus apstākļus sportošanai arī pilsētvidē.

Eiropas Sporta nedēļas pasākumi domāti ikvienam — neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības. Tāpēc vienlaikus ikvienam ir iespēja iekļauties Eiropas Sporta nedēļas norisē!

Balvu novada aktivitātes Eiropas Sporta nedēļā skatīt šeit

Sīkāka informācija par Eiropas Sporta nedēļu skatīt šeit


Ielu sporta spēles

Kategorija: Aktualitātes sportā
Ceturtdiena, 31 Augusts 2017
Pēdējās izmaiņas: 11 Septembris 2017

ielu sporta speles 2017Šī gada 16.septembrī plkst.12:00 norisināsies ielu sporta spēles pie Balvu pamatskolas, ko rīkos Balvu Sporta centrs. Būs strītbola turnīrs, ielu futbola turnīrs, kā arī klasītes.

Pasākuma dalībnieks var būt jebkurš sportot gribētājs! Tiks apbalvotas pirmās trīs vietas ar medaļām un kausiem!

Katrai sporta spēļu disciplīnai ir savi pamatnoteikumi ar ko iespējams iepazītos lasot NOLIKUMU.


Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei