Olimpiskā sporta diena

Категория: Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola
25.09.2018
Обновлено: 25.09.2018 11:04

galvena

21. septembrī Balvu Profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā (BPVV) norisinājās Latvijas “Olimpiskā diena 2018”, kurā aktīvi piedalījās visi skolas izglītojamie un kursu audzēkņi un kuras mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Izglītības iestādē Olimpiskais pasākums iesākās ar skolotāja Gata Stepanova sveicienu un uzrunu klātesošajiem, kā arī īpaša uzdevuma deleģēšanu skolas prezidentam un vienam no labākajiem basketbolistiem - Oskaram Kapteinim, kurš, skanot Latvijas Olimpiskās komitejas himnai, mastā pacēla Olimpisko karogu. Turpinājumā skolotājs G. Stepanovs pasniedza Olimpisko kausu skolas direktorei Birutai Vizulei.

Šajā dienā skolā viesojās arī Balvu Sporta skolas treneris Arnis Voika, un dienas gaitā izglītojamie aktīvi vingroja un piedalījās sportiskās aktivitātēs skolotājas I.Balules un G.Stepanova pavadībā.

Noslēgumā Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) pārstāvji ikvienam Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas izglītojamajam par dalību pasākumā bija sagatavojuši sertifikātu. Skolai tika pasniegta dāvana – jauns tenisa aprīkojums, bet īpašu dāvanu no SOK saņēma dažādu sacensību veidu uzvarētāji - 25 biļetes uz Latvijas hokeja kluba „Dinamo Rīga” spēli, kura norisināsies šī gada 12.oktobrī.

Laura Zujāne
Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Foto: no BPVV arhīviem

galvena.jpgIMG-20180921-WA0010[1].jpgIMG-20180921-WA0024[1].jpgIMG-20180921-WA0030[1].jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei