Balvu slimnīcā pieejams jauns datortomogrāfs

Kategorija: Sociālā un veselības aprūpe
Pirmdiena, 29 Maijs 2017
Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 16 Augusts 2017 10:20

Balvu slimnīcā iegādāts datortomogrāfs, kurš pacientiem nodrošina iespēju veikt izmeklējumus tepat uz vietas, nebraucot uz Gulbeni, Valmieru vai Rēzekni. Šī ir moderna iekārta, kura ir ar kontrastvielu, līdz ar to pēc izmeklējumu veikšanas, ārsti saņem labākus izmeklējuma rezultātus. Jāatzīmē, ka pēc 4-5 mēnešiem slimnīcā būs vēl jaunāks modelis, kas jau tiks uzstādīts izremontētās telpās.

Jauns datortomogāfs nav vienīgā aktualitāte Balvu slimnīcā. Jauninājums ir iespēja norēķināties ar karti, ko nodrošina banka “Citadele”. Šis pakalpojums lielā mērā atvieglo pacientu ikdienu, jo norēķini bezskaidrā naudā mūsdienās tiek bieži izmantoti.

 

Protams, slimnīcā svarīgas ir jaunas un modernas iekārtas, tomēr ir jābūt ārstiem-speciālistiem, kuri ar šīm iekārtām strādā un veicina slimnieku atveseļošanos, tāpēc SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes priekšsēdētājs Marģers Zeitmanis ļoti priecājas par jauno pediatri Daci Rudzinsku, kura, rezidentūras ietvaros, vienu mēnesī dzīvo Balvos un strādā Balvu slimnīcā. Viņai tika pasniegts SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” Atzinības raksts, bet Balvu novada Domes priekšsēdētājs jaunajai ārstei pasniedza šūtu filca vilku – Balvu novada simbolu, aicinot savu nākotni saistīt ar Balviem.

Datortomogrāfs

 

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei