Pirmsskolas darbinieku sporta svētki – Pirātu noskaņās!

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Piektdiena, 22 maijs 2015
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 22 maijs 2015 13:48

Ikgadējie pirmsskolas darbinieku sporta svētki šogad norisinājās 20.maijā Kubulos. Šī gada pasākums bija tematisks un organizatori - Kubulu pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” darbinieki visus aicināja ierasties Pirātu tērpos.

Kurnas ostā bija piestājis pirātu kuģis Baltā Ieva un kapteinis Džeks Vaits aicināja visus brīvprātīgos džentelmeņus piepulcēties dārgumu meklējumos, jo viņa rokās ir nonākusi karte ar norādēm, kur dārgumi apslēpti. Kapteiņa aicinājumam atsaucās visi labākie apkaimes pirāti no Balvu PII „Pīlādzītis”, Balvu PII „Sienāzītis”, Bērzkalnes PII, Tilžas PII, Rugāju novada vidusskolas PII un Stacijas pamatskolas Vīksnas filiāles PII .
Tika nolasīti skarbi, bet kārtību veicinoši noteikumi un, lai tie stātos spēkā visi pirāti tos parakstīja ar savām asinīm. Un, kad bija izgatavoti piederību apliecinoši karogi un izpētīta karte, meklējumi varēja sākties!
Pirāti ceļā devās ar saukli: „Esmu pirāts bezbailīgs, eju, eju sirot!” un pirmais kartē atzīmētais punkts visus veda pāri upei uz Ieviņas pārupes mežu, tur bija jāieņem pirmais cietoksnis, taču dārgumi netika atrasti. Optimiskie pirāti devās atpakaļ un gājiens pa nolauztajiem kokiem pāri upei, jau bija nieks. Izejot cauri ābeļdārzam, visus sagaidīja „Ieviņas” pirāti ar pārbaudījumiem - lai noskaidrotu, vai kaujā pirāti spēs aizmest lodes, tika mesti tālumā zābaki. Ovācijas izpelnījās augstāk uzmestais zābaks, kurš tā arī palika uz nojumes jumta. Lai noskaidrotu vai pirāti spēs sev sagādāt pārtiku, dīķī tika makšķerētas zivis. Par noķertām zivīm katra komanda nopelnīja iepakojumu ar desiņām, kuras tika uzceptas uz ugunskura un gardi notiesātas. Pa ceļam tika ieņemts vēl viens cietoksnis un kartē atzīmētais ceļš visus noveda līdz volejbola laukumam, kur dārgumu nebija, bet visiem bija jāspēlē dvieļbols. Tālākais ceļš visus noveda pie komandas saliedētības pārbaudījuma – stafetes. Nu jau piekusuši, bet vēl aizvien ar saukli uz lūpām visi virzījās uz mērķi, jo kartē bija atlikusi tikai viena atzīme. Un tiešām aiz Baltās Ievas kuģa aizā pirāti atrada dārgumu lādi.
Noslēgumā tika sadalīti atrastie dārgumi, katra brālība saņēma Pateicības rulli no kapteiņa, Pateicību par radošu un veiksmīgu darbu 2014./2015.mācību gadā no IKSP vadītājas Noras Apīnes un baudīta zupa.

DSCF0376.jpgDSCF0387.jpgDSCF0392.jpgDSCF0405.jpgDSCF0414.jpgDSCF0426.jpgDSCF0446.jpgDSCF0492.jpgDSCF0512.jpgDSCF0536.jpgDSCF0541.jpgDSCF0562.jpgDSCF0618.jpgDSCF0630.jpgDSCF0634.jpgDSCF0646.jpgDSCF0654.jpgDSCF0657.jpgDSCF0660.jpgDSCF0676.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei