Ir noslēdzies skriešanas seriāls "Balvi skrien"!

Trešdiena, 15 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 15 Novembris 2017

img 001

Neskatoties uz visai nelabvēlīgiem laika apstākļiem, ar Lāčplēša dienas skrējienu apkārt Balvu ezeram ir finišējis skriešanas seriāls "Balvi skrien". Šī pasākuma mērķis bija veicināt veselīgu dzīvesveidu Balvu novadā un Latvijā, kā arī popularizēt skriešanu kā visiem pieejamu sporta veidu.

Pēdējās izmaiņas: 10 Novembris 2017

Šogad novada čempionātam telpu futbolā ir pieteikušās veselas 9 komandas, kas ir par 2 vairāk nekā tas bija pagājušogad! Šogad turnīra debitanti būs Baltinava un Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola. Vēlēsim viņiem veiksmi un daudzu vārtu guvumu! Pirmais posms jau 2.un 3.decembrī Balvu pamatskolā!

Atzeles volejbola līgas spēles jau svētdien

Jau svētdien, 12.novembrī, Balvu pamatskolā norisināsies Atzeles volejbola līga vīriešiem. Atzeles līgas iniciatori ir Balvu, Alūksnes un Gulbenes novadi, bet turnīrā piedalīsies pārstāvji arī no citiem novadiem!

17:30 Balvi - VIP Robežsardze

Telpu futbola sezonas ievadā Balvu Sporta centra futbolisti cieš sāpīgu neveiksmi

Pirmdiena, 06 Novembris 2017
Pēdējās izmaiņas: 06 Novembris 2017

Svētdien, 5.novembrī, Balvu futbolistiem bija jāmēro ceļš uz Madonu, kur ZA telpu futbola 2.līgas ietvaros bija jātiekas ar Madonas futbolistiem. Šogad ir pamainījies turnīra formāts - vairs nav sabraukumu, kur bija jāaizvada pa vairākām spēlēm, bet ir tikai viena spēle dienā, kur 2x25 minūšu ilgā cīņā tiek noskaidrots labākais.

Spēles ievadā bīstams sitiens padevās Balvu futbolistiem, kad tikai vārtu stabs glāba Madonu no vārtu zaudējuma. Norisinājās līdzvērtīga cīņa, bet mazliet vairāk veicās Madonas futbolistiem, kuri izvirzījās vadībā ar 1-0. Pirmais puslaiks tā arī beidzās.

Otrajā puslaikā scenārijs atkārtojās, un jau 2-0 mājinieku labā.

Tomēr Balvu futbolisti centās glābt situāciju, un tas gandrīz viņiem arī izdevās. Maksis Garais un Kārlis Vanags atjaunoja uz rezultāta tablo neizšķirtu - 2-2. Bet pēdējo vārdu tomēr teica Madonas komanda, kas, izmantojot nesaprašanos mūsu laukuma pusē, panāca 3-2.

Vēl lieliska iespēja bija panākt neizšķirtu Rihardam Ščogolam, tomēr viņš soda sitienu no 9m atzīmes raidīja garām vārtiem.

Spraigā un līdzvērtīgā spēlē zaudējums 3-2.

Lauris Baranovskis

Aizvadīts IX atklātais starptautiskais Givi Abdušelišvili piemiņas turnīrs grieķu - romiešu cīņā Balvos

Pirmdiena, 30 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 30 Oktobris 2017

img 037

27.oktobrī Balvos norisinājās IX atklātais starptautiskais Givi Abdušelišvili piemiņas turnīrs grieķu - romiešu cīņā, kura atklāšanā Balvu novada pašvaldības Domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs izteica milzīgu prieku par to, ka Balvos notiek šie turnīri un ka sportisti iegūst starptautisku sacensību pieredzi, kā arī, ka ar katru gadu palielinās dalībnieku skaits un rezultāti uzlabojas. „Katra no šīm sacensībām ir ceļš uz olimpiskajām sacensībām”.

Pirmdiena, 23 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 03 Novembris 2017

grieku romiesu cinas 2017

Dramatiskā spēlē Balvu futbola komanda cieš zaudējumu pret Super Nova (Rīga)

Pirmdiena, 16 Oktobris 2017
Pēdējās izmaiņas: 16 Oktobris 2017

futbols balvi super nova

Svētdien, 15.oktobrī, Rugājos norisinājās 2.pārspēle par iekļūšanu 1.līgā futbolā Starp Balvu un Rīgas komandām.

Pirmais puslaiks izvērtās dramatisks. Vispirms viesi izvirzījās vadībā – 0:1. Tad Rihards Ščogols izlīdzināja rezultātu, ar soda sitienu raidot bumbu vārtos no 16 metriem. Pēc brīža, diezgan kuplā skaitā sanākušie līdzjutēji varēja gavilēt, jo Balvu komandu izvirzīja vadībā Kārlis Vanags – 2:1.

Varēja būt arī 3:1 un pat 4:1 mājinieku labā, ja ne vārtu stabs un viesu vārtsarga lieliskā spēle. Bet neiesit tu, iesit tev - šī visiem zināmā patiesība savu lomu nospēlēja arī šoreiz. Līdz puslaika beigām viesi izlīdzināja rezultātu – 2:2.

2.puslaikā spēle vairs nebija tik ātra, komandas spēlēja daudz uzmanīgāk. Šoreiz liktenīga izrādījās 90. minūte - viesi izmantoja Balvu futbolistu nesaprašanos soda laukumā un ar skaistu sitienu panāca 2:3. Sāpīgs zaudējums un sezona galā!

Spēles 3 zvaigznes: Rihards Ščogols - atgrieza Balvu futbolistus spēlē pie rezultāta 0-1. Kārlis Vanags - izvirzīja vienīgo reizi mūs vadībā. Žēl, ka neizdevās izmantot vēl kādu izdevību.

Edmunds Kokorevičs - ir un paliek mūsu "universālais kareivis". Ar asu spēli nopelnīja pretinieku respektu. 2.puslaikā veiksmīgi pārkvalificējās no malējā pussarga par centra aizsargu.