PII „Ieviņa” ģimenes dienas jampadracis „Sadosimies rokās”

Kategorija: Kubulu PII "Ieviņa"
Ceturtdiena, 19 maijs 2016
Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 19 maijs 2016 14:50

13.maijā Kubulu pirmsskolas izglītības iestādes „Ieviņa” saime pulcējās, lai kopā jauki pavadītu laiku un atzīmētu Ģimenes dienu.

Pasākums sākas ar bērnu svētku koncertu, kurā piedalījās visi iestādes bērni, lai no sirds iepriecinātu savas māmiņas un tētus.

Šogad svētku pasākums bija īpašs, jo tika iesvētīts jaunais iestādes karogs. „Ieviņas” himnai skanot, tas tika ienests zālē un novietots goda vietā. Savu svētību karogam deva Ivana tētis Tēvs Sergejs. Laba vēlējumus svētkos visiem teica Kubulu pagasta pārvaldnieks Artūrs Luksts. Un protams, neizpalika pateicības cilvēkiem, kuri piedalījās karoga tapšanā. Iestādes vadītāja Lija Bukovskateica paldies un dāvāja ziedus:

  • Logo izveide – Elisas mammai Sandrai Pitkevičai;
  • Logo tehniskā apstrāde datorprogrammā – Ģirtam Teilānam;
  • Karoga šūšana – Anitai Matulei;
  • Karoga koka detaļas – Sanda tētim Aigaram Novikam;
  • Rūpe par karoga izveidi – Filipa mammai – Ilzei Solovjovai;
  • Karoga iesvētīšana – Ivana tētim Tēvam Sergejam

Pasākuma otrā daļa turpinājās iestādes teritorijā, kur pirms aktīvas sportošanas ar vingrojumiem visus iesildīja Kristofera vecmamma Iluta Balule. Tad visas ģimenes saņēma dalībnieku kartes un devās uz sportisko aktivitāšu centriem, kuros aktīvi darbojās Lote un Bruno, Karlsons un Brālītis, Zaķis, Sienāzis un Bizmārīte. Ar lielu aizrautību gan lieli, gan mazi ķēra zivis un skaitīja noķertos lomus, skrēja stafetes, meta bumbiņas un riņķus mērķī, spēlēja florbolu un centās izstaigāt Lotes taku.

Nobeigumā visi devās uz iestādes estrādi, kur tika baudīta gardā zupa, ēsti našķi un milzīga zemeņu torte, kuru bija sarūpējuši bērnu vecāki.

Saulītei spīdot un mūzikai skanot, tika baudīta kopā būšana, skaistā daba un piektdienas pēcpusdiena.

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpgimg-007.jpgimg-008.jpgimg-009.jpgimg-010.jpgimg-011.jpgimg-012.jpgimg-013.jpgimg-014.jpgimg-015.jpgimg-016.jpgimg-017.jpgimg-018.jpgimg-019.jpgimg-020.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei