Septembris pirmsskolas izglītības grupiņā Vectilžā

Kategorija: Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa Vectilžā
Ceturtdiena, 04 Oktobris 2018
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 26 Aprīlis 2019 15:41

tmb20181004155639

Septembra mēnesis Tilžas vidusskolas pirmsskolas izglītības grupiņā pavadīts iepazīstot vienam otru, apgūstot jaunas zināšanas saturīgās rotaļnodarbībās, jautros spēļu brīžos un sporta aktivitātēs.

13. septembrī piedalījāmies Vispasaules Tīrības dienas rīkotajā akcijā „Laimes koks”, kur aicināja ikvienu iedzīvotāju iestādīt koku par godu Latvijas simtgadei. Mēs iestādījām mazu priedīti, kas augs reizē ar mums. Mājas lapā www.lielatalka.lv Latvijas kartē atzīmējām dzimto vietu – Vectilžu, kur augs viens no Laimes kokiem.

Olimpiskajā sporta dienā, 21. Septembrī, aizrautīgi sportojām dažādās disciplīnās: kartupeļu lasīšana un pāriešana pār laipu, čiekuru mešana mērķī, pāru sacensība „Jautrie ābolu lasītāji”, florbola šķēršļu trase un skrējiens kalnā. Par dalību šajā projektā dāvanā saņēmām jaunu sporta inventāru.

28.septembrī pie bērniem ciemos bija ieradies Ezis. Viņš uzdeva mīklas par rudeni un dažādiem dārzeņiem. Bērni Ezim skaitīja tautasdziesmas, kopā dziedāja un gāja rotaļās, izrādīja savādo, interesanti saaugušo kartupeļu izstādi, ko paši bija sagādājuši no saviem dārziem. Ārā visus gaidīja pārsteigums – Miķelītis. Viņš bija sarūpējis bagātīgu rudens dārzeņu ražu. Bērni nogaršoja bieti, burkānu, kāli, kartupeli, pupas, tomātu, gurķi, ķirbi, kabaci, ķiploku un dažādu šķirņu ābolus. Pasākuma noslēgumā gan Ezis, gan bērni secināja, ka Miķelītis patiešām ir bagāts vīrs.

Anda Bombāne

img-001.jpgimg-002.jpgimg-003.jpgimg-004.jpgimg-005.jpgimg-006.jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei