Kopdarbs vainagojās ar panākumiem

Kategorija: Tilžas pamatskolas pirmsskolas izglītības grupa Tilžā
Pirmdiena, 07 Decembris 2020
Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 07 Decembris 2020 17:10

galvenais_attels

Kā jau katru gadu, mūsu pirmsskolas izglītības grupas piedalās Balvu Bērnu un jauniešu centra rīkotajos vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursos. Arī šogad bija iespēja piedalīties konkursā „Rudens krāsas Latvijā”.

„Ežuku” grupas sešgadnieki ar lielu aizrautību un entuziasmu veidoja kopdarbu „Zeme. Ūdens. Gaiss.” Jo šī tēma bija mums izpētīta, atklāta, izrunāta. Ne jau visi varam būt mākslinieki, un šis darbs mums visiem lika saprast, ka kopā mēs esam spēks, kopā mēs varam paveikt daudz vairāk. Jo kāds labāk krāsas jauca, kāds akurātāk līmēja, kādam labāk padevās noklāt laukumu ar krāsām, kāds cītīgāk vēroja dabu un atnesa daudz dažādu skaistu lietu, kāds runīgāks bija, kas ar savu runāšanu spēja ieinteresēt darbam pārejos, kāds vienkārši esot līdzās, radīja pozitīvas emocijas, un kopā paveiktais darbs vainagojās ar iegūtu 1. vietu. Bērniem bija liels prieks, ka ne tikai viņi paši spēja novērtēt savu veikumu, bet arī žūrija viņus ir novērtējusi. Iegūstot diplomu, atmiņas spēli un pilnu maisiņu saldumu, bērni bija gandarīti, jo tas viņiem pašu spēkiem bija nopelnīts.

„Zaķēnu” grupas bērni un „Ežuku” grupas piecgadnieki arī piedalījās konkursā un tika pie atzinības rakstiem. Izstādes darbi būs skatāmi līdz Ziemassvētkiem Balvu Bērnu un jauniešu centra 2. stāvā.

Pirmsskolas skolotāja I.Kūkoja

ed.jpgeee.jpger.jpgfr.jpgfrff.jpgkopbilde.jpgrd.jpgsh.jpg


AdmirorGallery 5.2.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.