“Cielaviņas” dejotāji e-dziesmu svētkos

Kategorija: Stacijas pamatskola
Ceturtdiena, 01 Jūlijs 2021
Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 29 Oktobris 2021 13:33

E-Cielaviņa.Valstī noteiktie ierobežojumi, lai mazinātu Covid 19 izplatību ļoti sāpīgi skāris skolās interešu izglītību. Tika ieguldīts liels sagatavošanās darbs, liktas cerības un izsapņoti notikumi, kuri varēja norisināties Rīgā- skolēnu dziesmu un deju svētkos šovasar, bet...Stacijas pamatskolas un Kubulu KN tautu deju kolektīva “Cielaviņa” dejotāji vadītājas Zitas Kravales iedvesmoti piekrita piedalīties projektā, kuru īstenoja XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” radošā grupa.

Tika veidots 6 minūšu videoklips “Svinēt sauli”. Arī Stacijas dejotāji gribēja būt starp 12 tūkstošiem dejotāju. Tas nebija viegli- Zoomā atrast telpu, lai varētu kustēties, labi izskatīties un dzirdēt, ko saka skolotāja un projekta vadītāji.

Savukārt jūnija un jūlija mēnesī dejotāji centīgi mēģināja brīvā dabā individuālās kustības, lai piedalītos nākošajā svētku aktivitātē “Saulesvija”. Ceļš “Saulesvija” tika veidots kā klātienes mirkļu un video fiksējums norisēs, kurā nepilnas stundas garumā ikvienā pašvaldībā īpašais svētku vēstnesis kopā ar atraktīvu ceļotāju-sveicinātāju nodeva svētku organizatoru pateicības un dāvanas ikvienam, kurš gatavojās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, apguva svētku repertuāru, veidoja aizraujošus video sveicienus un video priekšnesumus, piedalījās videoklipu filmēšanā.

Paldies ikvienam dejotājam, deju skolotājai Z.Kravalei, atbalstošajiem vecākiem- mēs centāmies noturēt Dziesmu svētku tradīciju, centāmies parādīt sevi- latvisko tradīciju glabātājus!

Informācija: Ruta Bukša, Stacijas pamatskolas direktore

Cielaviņas dejotāji e-dziesmu un deju svētkosCielaviņas dejotāji e-dziesmu un deju svētkos

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas jaunākais numurs

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei