Mecenātu viesošanās BPVV

Kategorija: Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola
Otrdiena, 12 Aprīlis 2022
Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 12 Aprīlis 2022 14:44

BPVV viesojās ilggadējie sadarbības partneri – biedrība “Velku biedrība” – Ivars Velks, Liāna Velka un Tamāra Šabazova

Šī gada 11. aprīlī Balvu profesionālajā un vispārizglītojošajā vidusskolā (turpmāk BPVV), viesojās ilggadējie BPVV sadarbības partneri – biedrība “Velku biedrība” – Ivars Velks, Liāna Velka un Tamāra Šabazova.

“Velku biedrība” mūsu skolas jauniešus atbalsta ar stipendijām, naudas balvām, dāvanu kartēm un ziedojumiem. Lai saņemtu biedrības “Velku biedrība” stipendiju, jaunietim ir labi jāmācās un jābūt aktīvam, kā arī jāiesaistās izglītības iestādes kultūras dzīves veidošanā.

Šoreiz notika tikšanās ar jauniešiem, kuri no marta mēneša saņems “Velku biedrības” stipendijas. Divām audzēknēm tika dāvināti portatīvie datori, kuri noderēs mācību procesā.

Mēs sakām sirsnīgu paldies Ivaram, Liānai un Tamārai par ieinteresētību, sirdssiltumu un mīlestību, ar kādu viņi atbalsta mūsu skolas izglītojamos, lai tie varētu iegūt kvalitatīvu izglītību un veidot savu nākotni.

“Kas citus spēj mīlēt kā sevi pašu, atradis dzīves jēgu.” (Z. Mauriņa)

Teksts un foto: Laura Zujāne

GALVENAVelku_biedriba_ BPVV_2022 (6).jpgVelku_biedriba_ BPVV_2022 (3).jpgVelku_biedriba_ BPVV_2022 (4).jpgVelku_biedriba_ BPVV_2022 (5).jpgVelku_biedriba_ BPVV_2022 (7).jpg

Pasākumu kalendārs

Balvu Novada Ziņu jaunākais numurs

Balvu Novada Ziņas

Jaunākais video

Pasākumu afišas

Jautājums Domei